Ktorú štátnu škôlku v Karlovej Vsi by ste doporučili?

sarucia
26. jún 2015

Ahojte, rada by som sa opýtala na vaše skúsenosti so štátnymi škôlkami v KV. Najviac ma zaujima MŠ na Adámiho, L.Sáru, Ľ.Fullu, Kolískovej, Suchohradskej prípadne iná, ktorú považujete za dobrú pre deti, kam deti radi chodia. Vaše skúsenosti by mi veĺmi pomohli. Ďakujem.

moni244
26. jún 2015

@sarucia nechcem ti brat iluzie, ale pri preplnosti skolok v BA, budes rada, ak ti dieta vobec zoberu, na spekulacie typu, kam dat, ktora je lepsia a podobne, moc priestoru nie je

sissy27
26. jún 2015

@sarucia je to jednoduché - tá, v ktorej budú mať miesto a kam ti zoberú dieťa...

jankalac
26. jún 2015

moj syn chodil najprv na suchohradsku - tam mali jednu triedu pre 3rocne deticky, ktore sa nedostali do skolky , tak dodatocne tam otvorili. dlho chodieval naobed domov, tazko znasal skolku. ale ucky boli fajn. potom na majernikovu, jeden cely rok chodil, z tohto skolskeho roku len mesiac, stahovali sme sa prec z BA. bola som spokojna, aj jemu sa páčilo.

sarucia
autor
27. jún 2015

Mne je jasne, ze veľa priestoru na vymýšľanie nie je, ale napriek tomu by som rada vedela, aké máte skúsenosti. Dakujem