Manžel nakričal na 6 ročné dieťa

10. nov 2020

Ako by ste reagovali keby vas muz nakrical na dieta kvoli tomu ze chce spat s vami. Muz si nedavno viac vypil a vtedy je "mudry" alebo ako to nazvat. Jednoducho maly lezal pri mne muz vosiel a zacal ze nech ide do izby spat ze je velky atd. spravil z toho nenormalny cirkus ze ako je mozne ze decko spi v spalni ked ma vlastnu izbu. Maly sa rozplakal kedze sme sa zacali s muzom hadat a siel do izby. Maly ma 6 rokov.

eliska13
10. nov 2020

Tak sa to nerobí.Nech to rieši, keď nie je hrdina pod vplyvom alkoholu.Odisla by som aj ja vedľa spat

ajvy66
10. nov 2020

Byt tebou tak by som sla spat so synom a panko nech si spi sam. Mu povedz nech nepije ked sa potom sprava ako debil.

kristina2412
10. nov 2020

Vzala by som si periny a sup ho k malému do izby. Su dni ked dieťa potrebuje mamu ,ci ma 6 mesiacov,6 alebo 16 rokov.

0martina0
10. nov 2020

tak určite by som odišla z malym do jeho postele

afrika
10. nov 2020

Mne by teda vôbec nevyhovovalo ak by synovia spali pri mne, no toto by som vyriešila jednoducho. Takého debila, ktorý sa takto chová by som bez mihnutia oka poslala do hosťovskej, syna zavolala späť a spinkal by pri mne a ráno by sa mu jeho otec ospravedlnil za chovanie.. Keď niečo takéto čítam naozaj ďakujem Bohu, že môj manžel je úžasný tatinko

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. nov 2020

@ice8 spravil to 1x ...

Ráno si muz nepamatal alebo nechcel pamatat ... maly pri nas nespava pravidelne len su noci kedy jednoducho chce spat so mnou vtedy muz bez problemov ide spat inde a nevadi mu to. No toto prekvapil aj mna.
Za malym som samozrejme sla kedze muz zaspal aj tak v obyvacke a spal so mnou. No rano muz akoby sa nechumelilo 😡

jajka71
10. nov 2020

Niečo ho sralo a odniesol si to syn.... Pamäť vie byť ohromne selektívna každopádne je niečo co ho štve a toto mi príde ako zastupna záležitosť, na ktorej si to odventiloval.... Co to bude nabudúce? Pozor aby si to zase neodnieslo dieťa, lebo to rozhodne nieje v poriadku, ale stáva sa, že si to odnesie najslabší článok reťaze, ktorý sa nevie brániť a nemusí rozumieť prečo ale odnáša si to i keď o tom možno nepovie....

saskia_98
11. nov 2020

Keby na mna taky hrdina nakrical kvoli dietatu, bud by spal v obyvacke na gauci a keby sa mu nepacilo, nech sa paci, von je psova buda. Moj muz ked ma vypite, sam od seba si ide lahnut na gauc a nie kvoli tomu ze maly spi pri nas ale aby som ani ja nemusela dychat ten smrad z palenky ..

kassandra25
11. nov 2020

Po prve, 6 rocny neni az taky maly. Netreba rozmaznavat. Po druhe, "zboznujem" tieto ozralecky typy ludi, co sebe pripisuju to, co tam vobec nie je. Urcite by som spala s dietatom a nielen tuto noc, ale aj dalsie. Bud by sa chujo ospravedlnil chlapcovi, ak nie, nech uz s nami tvoj chujo nerata.

goodidea
11. nov 2020

Asi chcel sex preto dostal chvilkovy alkoholom posilnený záchvev frustrácie...

panorek
11. nov 2020

No čo vypil si nemyslel to tak. Pálenka musí byť vždy poľahčujúca okolnost.

zuzana_klinovska
11. nov 2020

6 rokov uz sice nieje vek na pravidelne spanie u rodicov, ale obcas to je uplne v poriadku. Manzela nechaj nech vytriezve a potom mu pekne osviez pamat, hrdina co vyskakuje na 6rocneho ked ma vypite je ubohy. Chlapcovi mozno vysvetlit ze bevadi ked chce byt s tebou a mozno ho troska utesit 🙂
Dufamze sa vsetko poriesi dobre 🙂

janeninka
11. nov 2020

Myslim ze je teraz velmi dolezite co bude nasledovat. To ze my dokazeme pochopit ze nebol triezvy budis ale syn tomu vobec nemusi rozumiet. Jeho pocity su uplne rovnake..

amelia000
11. nov 2020

No chuda syn :( ako si to jemu vysvetlila? Vies si predstavit byt na jeho mieste?

rubinka
11. nov 2020

V prvom rade rieš aby tvoj muž nepil. Také premudrele rady že spí so synom miesto manžela dopadnú akurát tak rozpadom vzťahu. Teraz pri tebe spal, ale určite nevyhodit muža zo spoločnej spálne kvôli dieťaťu. Toto neurobí dobrotu.

autor
11. nov 2020

@rubinka jasne ze nevyhodim ho nafurt 😀 maly spi pri nas sem tam 🙂

autor
11. nov 2020

@janeninka
@amelia000 maly tomu nerozumel kedze manzelovi to nikdy problem nerobi. Spravil to prvy krat doteraz nie

amelia000
11. nov 2020

6 rocny a nerozumel? Si pis ze rozumel... by si sa divila kolko uz rozumeju take deti.

tanja111
11. nov 2020

Náša ma 9r od 3 r sama v izbe v pohode. Tento rok bola vo februári na operácii od vtedy akokeby utalo to keď mala ísť spať konec sveta.. Ona sa bojí, ona nechce spať sama atd.... Možno tak od septembra ide bez problémov spat ale každú noc dôjde... Niekedy už som na pokraji ale som rada ze aspoň to zle obdobie pominulo...

rubinka
11. nov 2020

Alkohol robí svoje, nerobila by som z toho rodinnú drámu. Manželovi povedz že sa ti nepáčilo že kričal. Synovi povedz že tatko bol asi nervózny z niečoho tak mu ušli nervy. Stáva sa. Nevidím to nejako dramaticky ak to nie je na dennom poriadku. Každému niekedy prasknú nervy a občas sa vyventiluje nesprávnym smerom. Reakcie niektorých prispievateliek sú fakt prehnané. Dobre že ti rozvod nejdú rovno poradiť 🤦

janeninka
11. nov 2020

Minimalne nejaku emociu z toho mal. Podla mna je dolezite aby sa mu otec ospravedlnil. Ubezpecil ho se je vsetko v poriadku...

janetinka27
11. nov 2020

vo veku 6 rokov som uz mala za sebou kopec nespravodlivych rieseni zo strany rodicov. mala som mladsiu sestru a je jasne,ze ked sme sa pobili,tak sa odo mna ocakavalo,ze som starsia a mam viac rozumu. v skolke,skole,v zivote zazije este kopec nespravodlivosti, treba detom pomoct,aby tieto situacie vedeli prekonat a neznamenali pre ne nejaky neprekonatelny problem. aj rodicia su iba ludia,niekedy su omylni,zbabeli,slabi atd.
asi nebolo prvykrat,co na neho krical a asi to nebolo prvykrat,co chlapec pocitil krivdu. treba to dietatu vysvetlit a aj s muzom riesit alkohol,ale vyhodit muza za trest zo spalne a spavat so synom je ista cesta k rozvodu.

autor
11. nov 2020

@janetinka27 takto malý nespí s nami stále 🙂 sla som za malym a aj tak spal pri mne.
@amelia000 nerozumel? No skor ostal prekvapeny lebo ozaj to muzovi nevadi ked maly spi pri nas mozno tak raz za 2 mesiace?
@rubinka nerozvedieme sa kvoli tomu preboha to nie 😀
Len maly nie je zvyknuty ze muz krici na neho. Staci ze na neho muz pozrie a maly vie co a ako ja sa mozem vykricat a nic 😀

mirdze
12. nov 2020

@panorek tak to je dobra hovadina!!!

autor
12. nov 2020

@mirdze tak to neberiem ani ja. Hoc naposledy sa opil ked sa narodil syn ... tak toto nie