Materská škôlka Michalovce

nina252
20. jan 2014

ahojte poradte matersku skolku v michalovciach hlavne by som chcela skolku kde ucitelky deti aj nieco naucia dakujem

janina82
28. jan 2014

tak to by som aj ja rada vedela 🙂

nina252
autor
1. feb 2014

@janina82 ahoj no zatial sa mi nikto nevyjadril tak som zvedava mozno niekto napise nejake to hodnotenie na skolky. 🙂

janina82
3. feb 2014

@nina252 a ty vybavujes skolku pre menej ako trojrocne dietatko ci 3 rocne? lebo ja mam 2 rocne a co som si obvolaval skolky tak vo vsetkyc sa plati 60 eur mesacne pre deti do 3 rokov, od 3 je to 10 eur. Jedine v cirkevnej 40 eur do 3 rokov. Asi pockam do tych 3 rockov lebo sa mi to zda dost 60 eur.

nina252
autor
3. feb 2014

no dcera bude mat v maji 2 roky cize by som chcela od septembra a ano uz viem ze ani nechcu velmi brat mladsie ako trojrocne a je to dost peniazkov mozno pockam aj ja alebo pojde k babke 🙂

nufanek
3. mar 2015

Ahojte, trosku obnovim temu. Je veeelmi pravdepodobne, ze sa budeme cela rodina stahovat do Mi, co znamena, ze potrebujem vybavit skolku pre drobca. Uz som sa snazila najst nieco o tom, ktora zo skolok by bola najvhodnejsia, ale akosi sa mi nedari. Vedel by mi niekto poradit? Dakujem.

simona30
3. apr 2016

Ahojte, aj ja by som rada vedela, ktoru skolku si mamicky chvalite v Michalovciach, kedze prebiehaju zapisy😄dakujem

lienkaviva
3. apr 2016

Môj starší syn chodil do MS XI. na Masarykovej, mal úžasné učiteľky, aj s riaditeľkou sa dalo vždy dohodnúť. Je počtom deti menšia. Aj mladšieho tam dam

simona30
4. apr 2016

@lienkaviva dakujem velmi pekne 😄presne nad skolkou rozmyslam. A maju aj rozne aktivity? Akcie? Vylety? Deti mam zive, tak chcem, aby mali stale co robit😄

lienkaviva
4. apr 2016

@simona30 aktivít mali si myslím dosť, vystúpenia na každý sviatok, chodili do knižnice, msks, do škôl, na prechádzky, k nim chodili divadielka, policajti, logopedicka, zubár, plavecký, výlet mali len 1 v pripravke školu v prírode ale toto je na dohode s rodičmi či chcú ísť, my sme napr.nechceli lebo ich bolo 25 a radšej sme im urobili na dvore rozlúčku s ujom Ľubom 😁

simona30
4. apr 2016

@lienkaviva Dakujem 😄