Presun z "malej" triedy do "veľkej" v strede školského roka

macka23
27. feb 2013

Stretli ste sa s tym? Syn mal 4roky v januari, chodi do malej triedy, ale kedze pani rieditelka prijala nove deti, oznamila mi, ze mame syna pripravit, ze po jarnych prazdninach pojde do velkej triedy. O syna az taky strach nemam, myslim, ze s tym mat problem nebude,kedze pozna deti aj vo velkej aj v malej triede, ale predsa su tam koklektiv a neviem ci tak lahko zapdne medzi velkacmi. A ide mi aj o princip...moze to len tak, pride mi to take nezvycajne? Vdaka za reakcie. Pekny vecer.

sisaha
27. feb 2013

@macka23 ja by som nehovorila v ich veku o nejakom kolektíve.., alebo skupinkach, zeby hrozilo, ze bude z kolektivu ako novy vyluceny..
Ak je dvojtriedka a nejake dieta dosiahlo vek 3 roky vo februari, tak ma narok na prijatie.. Bud rada, aspon ho tie starsie deti budu tahat dopredu 😉

billam
27. feb 2013

@macka23 ano, je to normálne...bud rada, že ide k starším, aspoň sa tam nieco naučí 🙂

macka23
autor
27. feb 2013

@sisaha mozno kolektiv nie je to spravne slovo 😕 tiez sa spolieham ze ho to zasa potiahne dopredu viac, a lotrovin od velkacov a slovnik, toho sa obavam, aj ked viem ze nas to neminie tak ci tak 🙂

@billam mno dufam, ze tomu tak bude 🙂

Vdaka

sisaha
27. feb 2013

@macka23 moja dcera bola takto isto preradena a zapadla uplne v pohode.. A naozaj ju tí velkáči potiahli dopredu... 😉. Decka sa navzajom poznaju a pri spolocnych ulohach sa navzajom nevyclenuju, ale spolupracuju

luciahromadkova
27. feb 2013

bez tvojho suhlasu nemoze riaditelka presunut dieta z triedy do triedy, ak ma kamaratov v triede kde chodi, nemusis suhlasit s preradenim do inej triedy, v skolke kde ucim, sme to robili iba so suhlasom rodicov, resp. na ziadost rodica

andrejka1974
27. feb 2013

U nás tiež deti presúvali, pretože museli prijať.nové deti neboj sa zvládne to