Súkromná škôlka Kids Paradise v Bratislave

anikazia
11. sep 2015

Ahojte baby a maminy. Mam syna ktory ma 2roky a 3 mesiace a od 16.9. ide do sukromnej skolky Kids paradise do petrzalky. Je tu niekto kto tam ma dieta?
Ak by sa mi tam nepacilo tak mi viete poradit nejaku ine skolku? Moze byt aj v okoli Ruzinova pretoze tam pracuje manzel a mohol by maleho vyzdvihovat. Dakujem za kazdu odpoved a radu.

dzejn80
11. sep 2015

@anikazia ahoj, vcera som tu jednej mamine pisala DC SRDIECKO, pri Matadorke. Nam sa velmi pacilo.

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanaja8
21. jan 2016

Skolku Kids Paradise, neodporucam ☹. Zle skusenosti, syn ju navstevoval len necele dva tyzdne, z toho tyzden tam chodilo chore dievcatko so strasnym kaslom - v piatok sme skoncili na pohotovosti a napriek tomu, ze v zmluve maju uvedene, ze chore deti posielaju domov, nie je to pravda... Moje dieta uz chodi do inej skolky a je maximalne spokojny, - do Kids Paradise chodil s placom

anikazia
autor
21. jan 2016

@ivanaja8 a kam do skolky chodi?

ivanaja8
22. jan 2016

dc dostojevskeho 🙂 v centre

danielagloss
2. mar 2016

My sme velmi spokojny v detskom centre DROBIZG. Su blizko pri Trnavskom myte, mne to vyhovuje kusok odtial pracujem. Velmi prijemna a ochotna pani majitelka 🙂

rainee
10. mar 2018

Ahojte,chodí aktuálne niekomu dieťa do kidsparadise Petržalka? Som rozmýšľala tam malu dať na pár mesiacov kým nepôjde do štátnej skolky,ale len príležitostne alebo na pol dňa.

kulzuz
11. jún 2020

Ja som tam len telefonovala a pani riaditeľka už cez telefón bola nepríjemná. Recenzie na google budú asi pravdivé

rainee
11. jún 2020

Dcéra mi tam chodila síce len chvíľku keďže ju na odvolanie potom vzali do štátnej škôlky, ale nemôžem povedať nič zlé.

maminee
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoya987
24. máj 2022

neodporúčam. Dcérka tam chodila s plačom. Učiteľky nepríjemné.