Synček prišiel so škrabancami zo škôlky

nadej1111
11. nov 2022

Ahojte ako by ste riešili tento problém?Syn včera prišiel zo škôlky s dvomi škrabancami na tvári..učiteľka povedala kto to spravil a že sa chvalabohu nestalo nič horšie...dnes išiel po neho muž a syn prišiel s ďalšími oveľa väčšími škrabancami po tvári...učiteľka nič nespomenula..muž neriešil...kebyže som tam určite s ňou prehodím reč...takže najskôr v pondelok ale ako by ste to riešili? Syn škriabe stale ten istý chlapec...hrajú sa a zrazu z ničoho nič ho takto doskriabe...majú 4 roky

pribinak
11. nov 2022

@nadej1111 normálne osloviť učiteľku aby toto vyriesila s rodičmi toho chlapca a dohliada aby sa chlapec nejaký čas nehral a tvojim synom

aurorastone2
11. nov 2022

No a ešte nech mu rodičia ostrihaju nechty, už keď čosi zas spraví nech nemá aspoň také škrabance z toho

evkamotka
11. nov 2022

Suhlasim s pribinakom

maranco
11. nov 2022

@aurorastone2 len aby sa do strihania nechtov nepustila učiteľka 🙂 lebo bude mať problém ako babka ktorá ostrihala vlasy vnukovi

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
11. nov 2022

@nadej1111 nas chodil s horsimi vecami ako len skrabance, oo 3.takomto som sa porozpravala s ucitelkou a ta zariadila, aby chlapci neprisli do kontaktu. Ten chlapec si neuvedomoval svoju silu.

annm81
12. nov 2022

@nadej1111 S občasnými škrabancami a modrinami zo škôlky tak nejak treba rátať. Na tvojom mieste, keďže sa situácia opakovala, by som sa v pondelok len informovala, či to učiteľka riešila s rodičmi toho druhého chlapca a pýtala sa jej, ako chce situáciu riešiť v budúcnosti. Najskôr by asi nejakú dobu mala dohliadnuť, aby sa spolu nehrali. Ešte by ma od nej zaujímala informácia, či je chlapec vysadený len na tvojho syna, alebo to robí aj iným deťom.

@maranco Učiteľka by snáď mohla mať sj trocha rozumu a nejakú úroveň profesionality, nie?

dzanka23
13. nov 2022

@nadej1111 no ja by som si počkala na rodičov pred školkou a porozpravala by som sa priamo s nimi o tom a ukázala čo mu spravil

lavinis
16. dec 2022

@nadej1111 riešiť s učiteľkou