Kedy nás pustia po pôrode domov?

riaska223
24. okt 2022

Ahojte chcem sa opýtať včera som porodila okolo 11 ráno v nemocnici v Martine kedy nás pustia s malou domov?

marci77
24. okt 2022

@riaska223
neviem ako v Martine, ale v BA maju postup, ze ak je vsetko v poriadku a porod bol prirodzeny pustaju domov na 3 den, ak bol cisarsky tak na 4den
ak nieco nie je v poriadku (babatko ma zltacku, schudlo viac ako maju oni v tabulkach, nieco na sono zistia, atd...... tak neskor

banalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evica17
24. okt 2022

@banalu fakt ? A není že až 72 hodín po pôrode,kvôli tomu odberu z paticky? Či potom dodatočné urobia ?

banalu
24. okt 2022

@evica17 ano ano 72 h! Pardon!

domka222
24. okt 2022

V stredu by ťa mali pustiť

lenkalukacovicova
25. okt 2022

@riaska223 ja rátam tak ze vo štvrtok minuli týždeň sestra mala cisársky o pol 5 ráno a pustili hu na 4 deň domou
Ja keď som porodila malú o 7 večer tak doktor my to vysvetľoval ze keby porodim ráno idem na štvrtý deň domou ale ja som porodila as večer tak som išla as na 5 deň domou

lu966
25. okt 2022

@riaska223 zajtra poobede by ste teoreticky mohli ísť domov ak nie sú žiadne komplikácie. Keďže detská vyzita býva okolo obeda predpokladám, že Vás tam nemajú prečo držať ďalší deň. Dnes už všade sa snažia vybaviť mamičky s deťmi čo najskôr domov. Moja mala žĺtačku, jeden deň ju svietili povedali mi, že o deň neskôr pôjdeme domov. Malá bola ako pomaranč a doktor zahlásil, že ideme domov normálne a o 2 dni sme museli prísť na kontrolu 😁 Je to veľmi rýchle už v nemocniciach.

beatrixx123
2. nov 2022

@riaska223 ja som porodila o 7:10 piatok a domov som sla utorok ráno mala som problém s cikanim po pôrode chceli má ešte nechať ale bolo vela žien