Trucovanie a odmietanie mliečka

9. feb 2024

Ahojte môj 4 mesacny syn z dna na den zacal trucovat a odmietat mlieko uz ma ukonceny 4 mesiac zatial mu este nedavam prikrmi ale planujem uz zacat je to trucovanie a odmietanie mliecka normalne ? Alebo teda inak stavalo sa to aj vam?
Neviem ci je to zubkamy nasa pediatricka pozerala neciti aby sa nejaky zubok prerezaval ale dasna ho urcite trapia vsetko ma v kuse v ustach a je z toho dost nervozny no ci by mlieko odmietal este v zaciatkoch tohto procesu ? Neviem
Mliecko vypije ale na 2-3x urobim mu mliecko napriklad o 9
A do 10 ho ma vypite vypije 120ml
Trucuje skusam kade jake polohy na rukach dam ho lahnut no medzi tym sa s flasov hraje atd cize fakt dlho
Niekedy ani nevypije 120
Predtym chcel kazde 2 a pol hodky a teraz
Az po 3 hodinach aj viac
Len pred par dnami som s nim bola u dr a vsetko je v poriadku akurat ma soplik mam s nim
Ist zase? Trosku mi to je trapne a inac nerobi to pri kazdom mliecku ale
Tak zacina to robit casto ja len ze ci to moze uz byt tym ze uz by som Mala zacat davat prikrmi alebo len obdobie celkovo tento 4 mesiac zivota je divny nervozny je viacej place doslova si rozkazuje co chce kde chce byt placom samozrejme nebyval taky bolo to kludne dieta jasne ma aj lepsie dni ale tych je cim dalej menej 🤯
Ale tak beriem
Potrebuje 24hod pozornost a pritomnost ale to mliecko ma trapi pije nutrilon AR dakujem za kazdu radu

anketkarka
9. feb 2024

Nie je hladný. Netrucuje. Stačí mu menej.

autor
9. feb 2024

@anketkarka cim je starsi tym menej chce ked este pred mesiacom chcel viac?