Čierne bodky na tvári

ajussska
20. máj 2013

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ktorý z prípravkov od Biodermy, je pre mňa vhodný. Pleť mám miestami suchú (v oblasti záhybov nosa a medzi obočím), Na brade sa mi vytvárajú čierne bodky, rovnako aj na nose. Na ostatných miestach je pleť v poriadku, ani suchá ani mastná. Tak by som vás teda chcela poprosiť o radu, ktorá rada výrobkov by mi najviac sedela. Ďakujem

aupairkosice
22. máj 2013

Ahoj, aj ja používam kozmetiku od boidermy, no na čierne bodky ti žiadna vodička nepomôže.. sú to zanesené póry.. bud na slniečku, alebo si naparuj tvár nad vriacou vodou a potom ich ľahko vytlačíš.. jedine takto to riešia aj kozmetičky. pred aj po si ju vycisti pletovou vodou, odporúčam si ich tlačiť servítkami, menej to bolí a neostanú ti také začervenania..

bioderma_lucia
22. máj 2013

@ajussska ahoj, cierne bodky alebo komedony su zoxidovenave necistoty zmiesane s nadbytocnym koznym mazom. Na cistenie porov je najvhodnejsi mechanicky jemny peeling. Bioderma ma Sebium Peelingovy gel. Pouziva sa 2-3x tyzdnne, pokozku prepeelinguj a nasôedne umy. Peeling nepouzivaj na zapalene vyrazky.
Pory je vhodne precistit, ale nedoporucujem domace cistenie. Mozes si zaniest infekciu a tym si stav pokozky zhorsis a mozes si zarobit na problem so zapalovym akne. Radsej navstiv kozmetisky salon, kde ti pokozku hlbkovo precistia.
To co pises, ze mas v oblasti nosa a medzi obocim suche miesta ... mas ich aj zacervenale a niekedy sa tam robia supinky? Ak ano, volila by som krem Sensibio DS a na Cistenie sensibio micelarnu vodu. Pokial mas radaumyvanie penivym gelom, vhodny je Sensibio DS Moussant,
Ak by cokolvek, kludne pis ;) papa

kikatko
23. máj 2013

ahojte, nechce sa mi zakladat nová tema a tak sa pýtam tu- mám podobnú plet ako ajussska a tiež už som vyskušala čokolvek. pamätám si že kedysi bývala v lekárnach akcia- testovanie pokožky a následne odporučenie vhodnej kozmetiky od vašej firmy. býva to ešte? nechce sa mi na slepo kupovat kozmetikka , ktorá potom možno nesadne

bioderma_lucia
23. máj 2013

@kikatko ahoj, ano, taketo akcie byvaju, je ich viacero. Najvacsie su s nazvom "Zdrava pokozka", kde v nakupnych centrach je velky BIODERMA stanok a je zamerany len na poradenstvo. Produkty sa tam nepredavaju, iba v lekarni.
Tato akcia byvala koncom juna, neviem ako to bude tento rok. Mozem prezistit ...
Okrem toho mame po SK nase Biodermaporadkyne, ktore chodia do lekarni a radia zakaznikom. terminy si dohaduju same. Informacie su vzdy vopred zverejnene v lekarni.
Skoro kazda vacsia lekaren na zamestnankynu - dermoporadkynu, ktora pomahat a radi pri vybere spravnej dermokozmetiky. Pozeram ze si z Trencina. Skus lekaren v Laugariciu, je tam sikovna dermoporadkyna Barborka. Povedz jej ze som Ta odporucila a ze ju pozdravujem ;) - Lucia z Biodermy, papa

kikatko
24. máj 2013

@bioderma_lucia tak ja som si pár lekarni v TN obehla a poradené mi bolo ale nikde nemaju testovacie balíčky. kde by sa k nim dalo dostat?

andreabug
24. máj 2013

@ajussska ja som používala také lepiace pásiky jedného času, celkom boli fajn, asi v DM-ku, ale myslím, že by to mali aj v iných drogérkach 🙂 To sa natrel trošku vodou pásik, nalepil sa na nos, asi 5-15 min. netuším už, nechať pôsobiť a odlepiť, ide to aj s tými čiernymi bodkami. Treba aj viackrát použiť /asi nie v ten istý deň, ale na druhý, tretí/, aby to bolo lepšie 🙂 A riadne popritláčať, ono to potom je také nepríjemné, keď to schne, ale to je práve ten účinok, aby sa to prilepilo, niečo ako depilácia nosa, ale oveľa jemnejšie 🙂))

bioderma_lucia
24. máj 2013

@kikatko ahoj, ake testovacie balicky myslis?

kikatko
24. máj 2013

@bioderma_lucia býva to v malej kozmetickej taštičke- je to testovacia sada- tak na 10 dní to vystačí. kedy si dali tieto sady normalne kupit- aj v lekarni mi to potvrdili ale teraz nikde nič. len by som chcela skusit že ako bude moja plet reagovat a preto nechcem rovno kupovat velké balenia.
pripajam link- dufam že ma na pre to nestopnu
http://everythingabout-cosmetics.blogspot.sk/20...

bioderma_lucia
24. máj 2013

@kikatko ahoj, toto co si poslala linkom, je testovacia sada, ktoru sme posielali zadarmo tym, co sa na nasej stranke registrovali. Akcia skoncila asi pred necelym mesiacom. Taketo testovacie sady nepredavame. Obcas mame balicky miniproduktov na predaj - cestovne balenia.
Skor si vypytaj vzorky alebo testre na vyskusanie.

sendy182
24. máj 2013

@bioderma_lucia ahoj môžeš mi poradiť neakú lekáreň v Poprade.......kde budú Biodermaporadkyne? aký produkt je vhodný z vašej rady je vhodný na rožšírené póry ?....ak mi môžeš ešte poradiť ako správne čistiť pleť.....pretože ja po nanesení čiastiaceho mlieka, vody si musím opláchnuť tvár čistou vodou a a až tak nanesiem výživný krém....... 😀

kikatko
25. máj 2013

@bioderma_lucia ja som ten link uviedla hlavne pre tu fotku- len obrazne. je velká škoda že nie su vzorky - teda že nevyrabaju testovacie sady- teda že prestali vyrábať. budem musiet teda hladat ešte niečo na nette

ankakkk
25. máj 2013

@bioderma_lucia Prosim, a kde sa daju vyziadat vzorky a testre na vyskusanie? Ta testovacia sada by sa mi pacila 🙂 nepripravujete este taku akciu?

bioderma_lucia
26. máj 2013

@sendy182 ahoj, zial neviem, do ktorej lek chodi nasa dermoporadkyna. Tu je zoznam partnerskych lekarni, kde ti budu vediet poradit http://www.bioderma.com/sk/menu-annexe/partners...
Na rozsirene pory je Sebium Pore Refiner, ktory okrem riesenia rozsirenych porom, pokozku aj zmatnuje. Je idealny aj ako podklad pod make up.
Na hygienu by som volila Sensibio H2O micelarnu vodu - idealne vycisti, odlici, aj vodeodolny make up, nemusi sa oplachovat, v ocich nestipe ... je vyborna, naozaj. A hlavne nepotrebujes mlieko a vodu. Staci ti Sensibio micelarna voda. Kto ju raz vyskusa, uz nechce nic ine. A to naozaj ;) ja ju pouzivam roky, roky predtym ako som vobec zacala robit v bioderme. papa

bioderma_lucia
26. máj 2013

@kikatko tie testovacie sady sa robia raz za cas, oni nikdy neboli v stalej ponuke. Vzorky z njiektorych produktov su lekarnach k dispozicii, alebo tiez testre navyskusanie.

bioderma_lucia
26. máj 2013

@ankakkk ahoj, testre su v lakrnach, vyskusaj skor vacsie lekarne v nakupnych centrach. Tiez v lekarnach najdes vzorky z vybrannych produktov. Akcia s testovacimi sadami si myslim, ze sa bude opakovat. Mala velky uspech ... ale ci to tak bude, neviem zarucene potvrdit. Nie je to na mojom rozhodnuti ;)
Odporucam sledovat nas facebook. Tak zverejnujeme pravidelne vsetky informacie: https://www.facebook.com/BIODERMA?fref=ts
papa

kikatko
26. máj 2013

@bioderma_lucia ved to- že len v niektorých lekárnach ale to aj tak nič nepomože. ak si to chcem overit a vyskušat, tak na to treba aspon 7-10 dní používat. a kedysi to bolo lahšie dostat- bavila som sa s magistrami - ludia si často a radi kupovali. mohli by si to znova rozmysleť a spustit výrobu

bioderma_lucia
26. máj 2013

@kikatko 🙂 joooj, ale to ja neovplyvnim ;)