Ako dlho pili vaše deti mliečko Hami?

simonka2011
15. okt 2013

ahojte ja by som sa chcela spitat ko kedy pili vase deticky mliecko hami?moja ma 3 roky 4mesiace a este stale ho pijeme.ine mliecko mi nechce,ma vyznam ese nadalej jej ho davat?

savia
15. okt 2013

ahoj, náš drobec má 3,5 roka a ešte stále ho pije, neriešime to, nech ho pije,ked mu chutí🙂

mikusik
15. okt 2013

my sme pili poctivo do 3rokov,ešte aj aj teraz si občas dáme 🙂 malo to výhodu,že už som nemusela dávat žiadne vitamínové doplnky a máme krásne zdravé zúbky

lenka268
15. okt 2013

Moj maly pije Hami ma 3 roky a 5 mesiacov. Do cca 3 rokov pil casto, resp. rano a vecer. Teraz si pyta uz len zriedkavo, ale stale mam doma este par krabic, takze ked si vypyta, rada mu dam. Teraz tak raz za tyzden ho to napadne, ozaj zriedka. Ono vyzivovou hodnotu to uz nema pre neho ako pre male dieta, mozno iba na zahnanie smadu, alebo zo zvyku. Nie je to treba, ale pokial mu chuti tak mu ho dam. Uz je to len zvyk, kedze papa vsetko. . Urcite by som malemu zo dna na den nepovedala ze uz ti ho nedam. Intenzita pitia sa ale velmi znizila, a predpokladam ze o mesiac si nanho ani nespomenie, ak ano rada mu ho dam 😉

kikatko
15. okt 2013

tak mojama 4,5 roka a tiež každé rano ešte pije

sofia2008
15. okt 2013

Dcerka ma 3 roky, este pijeme a este dlhooooo budeme 😵 radila som sa s kamoskou internistkou, ta ma 5 rocne dieta a tiez dodnes piju hami, obycajne mi vobec neodporucala..

barcelona94901
15. okt 2013

nemá to význam,ved mlieko,je podľa lekárov náhrada stravy ,
to máte tak naučené,sila zvyku,ale hodnotu to nemá žiadnu,doležitá je strava,nie umelé mlieko

natix
16. okt 2013

ahojte aj my pijeme Hami najskvor Hami hajaja a teraz mame 4,5 roka a stale papame Hami 🙂

fem1
16. okt 2013

Moja dcérka bude mať 2 rôčky a pijeme Hami 3, potom ešte chceme pokračovať Hami 4-kou...pije ráno a aj večer... moja prvá dcérka pila francúzske mliečko do jedného roka a potom len kravské a nemala žiadne problémy, ani zlé zúbky...ani žalúdočné nevoľnosti či plynnatosť... myslím, že je to individuálne... 🙂

lilka246
16. okt 2013

Ahojte baby, aj moja malicka ma teraz 2 rocky a stale pijeme Hami mliecko a budeme do 3 rockov urcite a potom sa uvidi.

mita9
16. okt 2013

ja len tak do pleeeeeeena....tak umele mlieko davate detom pomaly 5rocnym......ale ked zena dojci uz 3rocne dieta tak pozeraju niektore zeny s opovrhnutim ze NACO?! tak UM je lepsie ako MM??? pochybujem...........tot vsjo.......

gadulienka
16. okt 2013

my sme pili hami, presli sme na normalne a zase pijeme Hami a nepyta si tak casto Hami ako obycajne. A budeme s Hami pokracovat aj nadalej

zornickam
16. okt 2013

Ahojte, my máme necelé 3 rôčky, a Hami pijeme občas, keď malá menej spapá, dám jej namiesto čajíku na noc napiť, a niekedy si aj sama pýta, uvidíme dokedy 🙂

lucinenka001
16. okt 2013

No kočky , som prekvapena milo, ze niesme sami co pijeme mliecko a mame uz 3,5 roka. Tiez nam velmi chuti , takze ho budeme pit aj nadalej, urcite lepsie ako kravske? Ci sa mylim ?

suzie
16. okt 2013

Pre take velke deturence - ak nie materske mliecko, tak radsej doma vyrobene kvalitne obilne, ryzove a podobne, cim menej umelo priemyselne spracovanych potravin, tym lepsie, tot moj nazor...

demeeri
16. okt 2013

Môj pije nedine materské mliečko.Žiadne Hami ani iné mlieko.Baby preberte sa,je to iba obrovský biznis.Ide jedine o peniaze,nie o zdvravie detí.

martinamatejkomimo
24. okt 2013

Takze mi pijeme pravidelne rano obed vecera mame rok a pol

belia7
24. okt 2013

Náš malý ho pije dva-krát denne , a to mal predvčerom 3 roky. Kým mu chutí,tak mu ho dávam.