Mám dávať dieťaťu umelé mlieko, keď chodí do škôlky?

julka1979
7. sep 2013

Ahojte kocky.Chcela by som sa spitat moj syn teraz nastupil do skolky,do teraz pil um sunar chcela by som sa spitat ma vyznam mu ho nadalej davat ked v skolke uz piju normalne mlieko?Niekto vravi ze aspon raz denne mu ho mam este davat do 3 rokov niekto ze uz nemusi ako ste to riesili vy ked ste boli v takej situacii?dakujem

jadodka
7. sep 2013

nedávala by som už... a do troch rokov je to marketingový ťah, dieťa nepotrebuje do 3 rokov UM... kľudne môže kravské aj skôr papať... to mu aj zemiakovú kašu robíš s UM???=len pre porovnanie 😎

jedina30
7. sep 2013

ahoj..ja som svojim detom davala umele mlieko-Sunar len do 1,5 roka a potom sme presli na obycajne polotucne prevarene mlieko..nic im nebolo,pekne to znasali...v skolke davaju normalne mlieko a tak neviem ci ma zmysel davat umele..snad pre vlastnu spokojnost davaj mu vecer,alebo rano ked sa zobudi..moja dcera stale este pije obycajne mliecko rano a vecer z flasky ...ju to upokojuje,takze je to na tebe ako sa rozhodnes.. 😉

danielatn
7. sep 2013

Moj syn nastupil do skolky ked mal 2 roky a 2 mesiace. Sunar som mu davala do asi 3 rokov. Nie preto, ze tak pisu, ale preto, ze si ho sam vyzadoval pred spanim. Potom zo dna na den sa rozhodol, ze ho uz nechce.

memory97
7. sep 2013

julka moj starsi teraz nastupil do skolky, neznasa kravske mlieko a ako ho zaciti, tak vypluva. Davam mu aj nadalej UM na poziadanie 😉 V skolke mlieko nevypije, nezje ani krupicu, ak ju do neho natlacia, tak potom budu upratovat, lebo to isto vyvrati 😝