Zaručené recepty ako vyprať najťažšie škvrny sveta

samsung_silvia
9. máj 2012

Je to naša nočná mora: kolená od trávy, ponožky od blata, krúžky od púpavy, škvrny od červeného vína, čokolády, červenej papriky a hádam každého ovocia. Podeľte sa o vaše najťažšie škvrny a zaručené riešenia ako ich oprať bez následkov. Ale aj o tie tradované „recepty“, ktoré zaručene použiť neodporúčate.

penelopa
23. feb 2014

@pink_lady Žlčové mydlo v tekutom stave?Také jestvuje?
Ďakujem.

pink_lady
24. feb 2014

@penelopa ano, predavaju v DM

penelopa
24. feb 2014

@pink_lady Kuknem,dík a ako sa volá presne?
Ďakujem.

penelopa
24. feb 2014

Jáááj pozerala som naň,ale nevedela som,že je to žlčové mydlo...ja mám bio žlčové mydlo v tuhom stave.
A ako sa používa?

urbanovapatricia
25. mar 2014

Ja používam na všetky škvrny Ariel profesionál,škvrny treba čo najskôr natrieť ,malou starou zubnou kefkou napeniť so studenou vodou, aby vošlo do tkaniny,nechať,len maximálne 10min.postáť a bežne oprať.Zišlo mi skoro všetko od trávy ,čučoriedok,krvi,vína atď.10 min.preto,lebo potom ide aj farba dole.A neviete,dajú sa oprať botasky z brúsenej kože v práčke?

sophiena
7. jún 2014

ja by som sa chcela spýtať čím dostanem dole škvrny od čiernej linky na oči z bielich riflí..skúšali sme vaniš, rôzne mydlá atď.. zatiaľ to s tým ani nepohlo akurát sú tam ďalšie fľaky od pracích prípravkov..máte s týmto už nejaké skúsenosti ? veľmi ďakujem za rady 😉

marcelinka33
27. jún 2014

ahojte, ako odstránim akrylovu farbu z bavlneného trička? ďakujem

antoniaaa
18. sep 2014

Anojte šikulky. Prosim, viete niektora poradit...vyprala som spolu dve biele mikiny, na jednej su na konci snurok od kapucne take kozene kusky. Po vyprani mi ostali na mikine hnedo oranzove flaky, myslim si, ze od tych kuskov hnedej koze ako sa namocili. Co s tym, prosim? Jedna mikina oblubena, druha nova, ach 😔 dakujem za rady 😊

scarlett24v
15. mar 2015

Prosim vás ako vycistim skvrnu od blata z bielich platenych tenisiek poprosim rady dakujem 🙂 🙂

kubiko
30. apr 2015

na vsetky skvrny od ovocia-treba namocit najprv do mieka,pouzivam uz roky