Čo by ste chceli vedieť o službe Potraviny domov?

daska_tesco
3. mar 2014

Milé mamičky, čo by vás zaujímalo o službe dovozu potravín až k dverám domova - Tesco Potraviny domov? Som tu pre vás - odpoviem vám na všetky vaše otázky. Ako služba funguje si môžete prečítať aj tu: https://www.modrykonik.sk/blog/pr_clanok/article/ako-usetrite-cas-pri-nakupe-potravin-egz0gn/
Tri z vás za najzaujímavejšie otázky odmeníme vlhčenými obrúskami značky Tesco loves baby v pondelok 10. marca 2014. 😉

monicm
3. mar 2014

mňa len jedno,či plánujete rozšíriť túto ponuku aj do iných miest,napr. tých,kde už máte predajne a ak hej,tak v akom časovom horizonte.

somjankad
3. mar 2014

no aj mna by to zaujimalo-co tak rozsirit dovoz aj v mensich mestach-asi kazda z nas by uvitala takuto sluzbu-usetrilo by nam to kopec casu a bola by to velka pomoc...

maria1989
3. mar 2014

nie je to síce otázka, len podnet. dnes som skúmala ponuku itesco. pri potravinách, pr. šunky, nie je uvedené zloženie. buď by ste mohli odfotiť zadnú stranu alebo napísať presné zloženie výrobku.

tanity
3. mar 2014

1. Ci planujete zaviest v ramci sluzby Tesco potraviny domov aj vyzdvihnutie tovaru vo viacerych obchodoch a viacerych mestach? (smez PO, tovar je mozne vyzdvihnut si len v KE, co u nas neprichadza v uvahu). Paci sa mi ta myslienka, ze mam tovar prichystany na vyzdvihnutie a ja si ho len napr. v ramci cesty domov z prace pridem a nalozim. Je inak tato sluzba zadarmo alebo sa za nu nejaka ciastka plati?
2. Ci v buducnosti planujete rozsirit tovar v kategorii Lekaren? (su tam teraz k dispozicii len pasty a kefky tusim, privitala by som aj volnopredajne lieky).
3. Ci by nestalo za zvazenie aj moznost vyuzivat pri platbe zlavove kupony? (dalo by sa to mozno priamo udavat online pri vybere sposobu platby a zadavania e-kuponov, cize dorucovatelia by s tym nemali ziadne extra problemy)
4. Ci postupne budete rozsirovat aj popis tovarov (zlozenie) u vsetkych tovarov? (toto sa mi velmi paci na sluzbe objednavania si potravin online, ta moznost v pohodli si precitat vsetky dolezite informacie a zlozenie)
5. Ci by bolo mozne zuzit cas dorucenia (objednania si dorucenia) na presnejsiu hodinu, teda nedavat tam 2 hodinovy interval ale presnu celu hodinu? A mozno viacej posilnit tie ranne casy, lebo sa mi stava, ze tie ranne terminy su velmi skoro rozobrane, ale je to mozno len moja smola 😉 Nechce sa mi trcat domacele rano, lebo okolo poludnia (napr. od 11-13hod) nam ma prist tovar..a moze prist o 11tej, 12tej ale aj o 13tej...
6. Ci nezvazujete aj moznost "odmenit" zakaznika zelenymi bodmi, ak vratia plastove tasky, resp. nejake ekologickejsie moznosti balenia a dodavania?
7. Kolkymi club card bodmi odmenuje tesco zakaznika za online objednavku a donasku domov (ak vobec)?

Vopred dakujem za odpovede 🙂

daska_tesco
autor
4. mar 2014

@monicm, @somjankad ďakujeme za otázky - nové lokality pre fungovanie služby Tesco Potraviny domov už pripravujeme a predstavíme ich ešte v priebehu tohto roka.

daska_tesco
autor
4. mar 2014

@tanity ďakujeme za všetky otázky 🙂 pokúsim sa na ne čo najpresnejšie odpovedať:
1. Služba Klikni & Vyzdvihni, ktorú si môžete objednať v rámci Tesco Potraviny domov, je momentálne dostupná v obchodoch Bratislava – Zlate piesky, Bratislava - Petržalka, Košice-Trolejbusová a Nitra. Uvažujeme o jej rozšírení tak, aby fungovala aj pri ďalších veľkých obchodoch. Služba stojí 1,99 €.
2. Áno, pracujeme na rozšírení ponuky Lekáreň v rámci služby Tesco Potraviny domov, najmä o voľnopredajné lieky, vitamíny, špeciálnu kozmetiku a doplnky výživy.
3.Áno, Clubcard poukážky z pravidelného vyúčtovania budete čoskoro môcť používať aj v rámci služby Tesco Potraviny domov.
4. Áno, je to pre nás kľúčová úloha, na ktorej pracujeme každý deň - v spolupráci s dodávateľmi postupne dopĺňame zloženie výrobkov, pretože vieme, aké je pre zákazníčky dôležité poznať zloženie výrobkov, ktoré si kupujete.
5. Skrátenie času dovozu na hodinu zatiaľ nie je technicky možné.
6. Igelitové tašky k nákupu cez Tesco Potraviny domov zadarmo, ale ak chcete chrániť životné prostredie, môžete ich vodičovi pri dverách vrátiť a on ich vezme na recykláciu. Zvažujeme aj možnosti ekologického dovozu tovaru. 🙂
7. Majiteľ Clubcard získava za kazdý nákup cez Tesco Potraviny domov dvojnásobok bodov, čiže dvakrát viac než pri nákupe v obchodoch. Zákazníkom Clubcard bodov navyše. 🙂

stormie
4. mar 2014

Nakup donesiete priamo pred dvere alebo len po branu? Aj na vyssie poschodia bez vytahu?

labutka
4. mar 2014

Tiez ma zaujima, pokial pracovnik donesie objednany tovar. Ked som si donasku objednala prvy krat, pracovnik mi doniesol veci az do kuchyne. Inokedy pracovnici nosia len po dvere.

daska_tesco
autor
4. mar 2014

@stormie a @labutka Ďakujeme za otázku, naši vodiči prinesú objednaný nákup až k dverám Vášho bytu, či bývate na 1., alebo 12. poschodí 🙂 A ak Vám nejde výťah nevadí, nákup vám k dverám bytu prinesieme aj tak, a to bez žiadneho príplatku 😉 Ak si želáte zložiť nákup do kuchyne, stačí, ak to vodičovi poviete, zloží Vám ho, kam si ukážete 🙂 Napríklad aj rovno do chladničky 😉

stormie
4. mar 2014

Este by som sa chcela opytat co ak dany vyrobok nie je na sklade? Ukaze sa mi to hned pri objednavani alebo mi ho bez predchadzajuceho upozornenia nedovezu?

daska_tesco
autor
4. mar 2014

@stormie Naklikaním položiek, ktoré si chceš nakúpiť si u nás vytváraš tzv. nákupný zoznam, teda niečo ako keď manžela pošleš s lístkom do obchodu 😉 my tieto položky pripravujeme v deň dovozu nákupu už v skorých ranných hodinách priamo na predajnej ploche 🙂 Ak sa stane, že položka, ktorú si si objednala náhodou nie je k dispozícii, tak Ti vyberieme podobnú položku a zabalíme ju zvlášť do modrej tašky. Vodič Ťa pri doručení upozorní, že namiesto napr. mliečka A sme doručili mliečko B, je to zaznamenané aj na dodacom liste a je na Tebe, či sa rozhodneš túto náhradnú položku prevziať, alebo nie. V prípade ak nie, tak ju samozrejme z nákupu odrátame 🙂

breslerka
4. mar 2014

Dobry den, mna by zaujimalo, aka je orientacna suma za tuto sluzbu, dajako sa neviem k nej dopatrat, trebárs urobim nakup okolo 70 az 100 eur, co bezne raz tyzdenne urobim, tak kolko asi zaplatim za dovoz?Dakujem

daska_tesco
autor
4. mar 2014

@breslerka služba dovozu potravín až k dverám bytu Tesco Potraviny domov stojí od 2,49 € do 3,99 € podľa času dovozu, ktorý si zvolíte v rozpätí od 8.00 hod do 22.00 hod. 🙂 Cena nezávisí ani od vzdialenosti či veľkosti nákupu.

daska_tesco
autor
4. mar 2014

Milé mamičky, na dnes sa už s vami lúčim, teším sa na vaše ďalšie príspevky a vidíme sa opäť zajtra ráno 🙂 Pekný večer všetkým 🙂

zdenin
4. mar 2014

mna by zaujimalo aka je minimalna ciastka nakupu

tanity
4. mar 2014

@daska_tesco Dakujem za odpovede. Dvojnasobny pocet Clubcard bodov ziskavame aj pri platbe kreditnou kartou v kamennej predajni (co je super). Zaujimalo by ma vsak, ci okrem toho, ze zakaznik automaticky dostane dvojnasobny pocet clubcard bodov pri nakupe online, dostava aj dvojnasobny pocet bodov, ked dorucovatelovi plati Clubcard kreditnou kartou. Dakujem.
A super, som rada, ze aj lekaren rozsiri svoj sortiment, ze sa pracuje na ekologickom sposobe rozvozu (plastove tasky odovzdavam 🙂 ) a ze rozsirujete "zlozenie vyrobkov" 🙂 🙂 🙂 vela uspechov.

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Milá @tanity, áno, od nás získaš dvojnásobok bodov pri nákupe cez Tesco Potraviny domov a zároveň ak platíš Clubcard kreditnou kartou, tak ďalší dvojnásobok bodov získavaš touto cestou. Dvojnásobok však nevidíš hneď na účtenke, ale je Ti pripísaný dodatočne 🙂 Radosť nakupovať, však? 😉

daska_tesco
autor
5. mar 2014

@zdenin Minimálna čiastka nákupu nie je stanovená, záleží iba od Teba, či Ti privezieme veľký rodinný nákup, alebo chutné, čerstvé raňajky 🙂

katuliacik
5. mar 2014

kedy zavediete predaj F&F mody cez tesco potraviny domov?

daska_tesco
autor
5. mar 2014

@katuliacik Predaj F&F módy cez službu Tesco Potraviny domov zatiaľ nie je plánovaný 🙂

katuliacik
5. mar 2014

no to je ale vela skoda :( to by bolo win win pre one strany

daska_tesco
autor
5. mar 2014

Ďakujem, milé mamičky, za všetky vaše dnešné príspevky. Stretneme sa opäť zajtra ráno 🙂

marylis
6. mar 2014

@daska_tesco Chcela by som vediet, ci sa bude dat platit kurierovi za nakup platobnou kartou. Dakujem 🙂

daska_tesco
autor
6. mar 2014

@marylis áno, môžeš platiť kartou priamo vodičovi pri dovoze tovaru. Druhou možnosťou je platba vopred online. 🙂

marylis
6. mar 2014

@daska_tesco to vazne? Perfektne!!! Keby som to vedela, objednala by som si dnes online 🙂 Nevadi, nabuduce 🙂

daska_tesco
autor
6. mar 2014

@marylis som rada, že som ta potešila. Objednať sa dá každý deň až do 23.00 hod. A na druhý deň ti tovar dovezú naši vodiči v čase, ktorý si sama zvolíš. Pripájam aj e-kupón na dovoz zadarmo, možno sa ti bude hodiť pri objednávaní služby Tesco Potraviny domov 😉

iv01
9. mar 2014

@daska_tesco neviem ci tu uz taka otazka odznela, mozno sa budem opakovat, ale aj pri sluzbe potraviny domov prinesie kurier zberatelske karticky disney za kazdych 10e nakupu? Dakujem.

daska_tesco
autor
9. mar 2014

@iv01 áno, vodič privezie spolu s tovarom pri objednaní služby Tesco Potraviny domov aj kartičky Disney. Pekný večer! 🙂

daska_tesco
autor
10. mar 2014

Mamičky, prajem vám krásny pondelok a ďakujem za všetky vaše príspevky 🙂 Vlhčené obrúsky za príspevky v tejto téme pošlem trom z vás: @maria1989, @stormie, @marylis. Výherkyne, pošlite mi prosím vaše kontakty do správy. 😉 Už pripravujeme nové témy do fóra spojené aj s odmeňovaním za príspevky. 🙂

kuduaditsuh
11. mar 2014

Ak je este mozne sa len zo zvedavosti pytat dalsie otazky: zaujimalo by ma, aky dopad ma tato sluzba na Tesco, resp. ci sa znizil pocet nakupujucich v obchodoch, ci ludia minaju menej, kedze mozu lahsie porovnat ceny alebo naopak viac, kedze sa nemusia trapit s odnosom/odvozom domov, popripade ine zakulisne zaujimavosti 🙂

Vopred dakujem.