Piatková SÚŤAŽ o 21 výhier!

daska_tesco
21. nov 2014

Hádajte, na čo slúži tento prístrešok? Malá nápoveda: nachádza sa pri hypermarkete Tesco Extra Zlaté piesky v Bratislave a vybavíte v ňom svoj nákup za pár minút bez čakania v predajni 🙂
Jednu z vás za správnu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Ale pozor! Až 20 z vás dostane 3 € E-kupón na nákup cez Tesco Potraviny domov (platí pri nákupe nad 5 €). Súťaž končí zajtra 22.11.2014 o 7.30 hod. Držíme palce! 🙂

monacanka
21. nov 2014

ked nchce niekto cakat a statpr pokladni je to skor na rychlejsie nakp bez cakania

lyzzy
21. nov 2014

Podľa mňa...urcite sa tam ide autom.Takže si cez net naklikas.čo chceš kúpiť,oni ti to pripravia a ty len prídeš,vystupis,vyzdvihnes si nákup,zaplatíš a ideš.😀

fazulka17
21. nov 2014

to je miesto kde si vezmem svoj nákup ktorý som si doma vytvorila cez net. Ja pracovníkom pošlem zoznam a oni za mňa nakúpia a ja si už len prídem poň 😀

zuzik307
21. nov 2014

sluzba Klikni & Vyzdvihni...doma vytvorite nakupny zoznam, tovar nachystaju, staci uz len vyzdvihnut 🙂

mikaela87
21. nov 2014

Prístrešok slúži na nákup autom. Jednoducho si tovar objednám cez tesco.sk (potraviny domov) vytvorím si nákupný zoznam a v obchode mi ho pripravia a naložia do auta. Super služba Klikni & Vyzdvihni! Cena služby je 0,99 eura. Tesco mi tak ušetrí čas po ceste domov.

bandurka1979
21. nov 2014

miesto kde si možeme vyzdvihnut svoj už prichystany nakup

barunka
21. nov 2014

Klikni & Vyzdvihni - cez internet si objednám, v Tescu mi nákup nachystajú a pod týmto "prístreškom" si ho vyzdvihnem 😀

alenkapalenka
21. nov 2014

Na vyzdvihnutie z domu objednaneho tovaru

futu
21. nov 2014

ked si objednam nakup potom si ho tam môžem vyzdvihnut 🙂

ivanka.7
21. nov 2014

sluzba Klikni a Vyzdvihni 🙂 cez internet sa spravi nakup a na tomto mieste si ho clovek vyzdvihne 🙂

katuskapd
21. nov 2014

Je to DRIVE IN zariadenie. Tesco rozšírilo unikátnu online službu Potraviny domov o novú možnosť Klikni & Vyzdvihni.

miskamaj
21. nov 2014

je to sluzba klikni a vyzdvihni

erika630
21. nov 2014

Je to DRIVE IN zariadenie. Tesco rozšírilo unikátnu online službu Potraviny domov o novú možnosť Klikni & Vyzdvihni. Vďaka nej si zákazníci môžu svoj nákupný zoznam spraviť cez internet a už pripravený tovar vyzdvihnúť v špeciálnom „drive in“ zariadení. Samozrejme v lehote, ktorá im najviac vyhovuje 🙂

hlupyzajko
21. nov 2014

sluzba klikni a vyzvihni, doma nakupim a ked idem okolo tesca vyzdvihnem a nemusim cakat pri pokladni, urcite to bude sluzba ktora sa oplati vyuzivat hlavne pred vianocami, vtedy to je strasne v obchodoch

ekinka82
21. nov 2014

sluzba Klikni a Vyzdvihni - Vďaka nej si zákazníci môžu svoj nákupný zoznam spraviť cez internet a už pripravený tovar vyzdvihnúť

gabikas82
21. nov 2014

Sluzba klikni a vyzdvihni. Pridem si tu vyzdvihnut svoj nakup, ktory zadam cez internet 🙂

naty26
21. nov 2014

Zariadenie DRIVE IN . Služba online Potraviny domov ,možnosť Klikni & Vyzdvihni. Cez internet si spravíš svoj nákupný zoznam a tovar si vyzdvihneš v špeciálnom „drive in“ zariadení. 🙂 😉 😎

zuzkaja
21. nov 2014

Služba Klikni & Vyzdvihni. Vďaka nej si zákazníci mozu svoj nákupný zoznam spraviť cez internet a už pripravený tovar vyzdvihnúť v špeciálnom „drive in" zariadení.

majavv
21. nov 2014

Služba, kliklni a vyzvyhni, to čo si obj. cez net

lucinda7
21. nov 2014

je to stanok pre službu sluzba Klikni & Vyzdvihni...doma si vytvorite svoj nakupny zoznam, oni vam tovar nachystaju, staci si ho uz len vyzdvihnuť 😵

karotkaa
21. nov 2014

Sluzi na vyzdvihnutie tovaru objednaneho cez internet. 😉

betka14
21. nov 2014

Je určena na vyzvyhnutie nákupu objednaneho cez net služby klikni a vyzvyjni

peta321
21. nov 2014

Stánok na vyzdvihovanie tovaru, ktorý sme si pomocou služby Klikni & Vyzdvihni doma dali do nákupného zoznamu. Tovar pripravia a tam ho vydajú.

aksulvap
21. nov 2014

Je to DRIVE IN zariadenie - nákupný zoznam urobíš cez internet a pripravený tovar vyzdvihneš v špeciálnom „drive in“ zariadení.

ivetkap
21. nov 2014

Služba Klikni & Vyzdvihni. Zákaznici si mozu svoj nákupný zoznam vytvoriť doma cez internet a už pripravený tovar vyzdvihnúť v špeciálnom „drive in" zariadení, nemusia tak traviť čas medzi regálmi v obchode 🙂

silvinka
21. nov 2014

na vyzdvihnutie vopred objednaneho nakupu z nakupneho zoznamu

rusalinka
21. nov 2014

Klikni & Vyzdvihni. Nakúpim doma, vyzdvihnem tam 🙂

tin007
21. nov 2014

Je to sluzba Klikni a Vyzdvihni - vďaka nej si zákazníci môžu svoj nákupný zoznam spraviť cez internet a už pripravený tovar vyzdvihnúť.

berni
21. nov 2014

DRIVE IN zariadenie, online služba potraviny domov - možnosť Klikni & Vyzdvihni. Zákazníci môžu svoj nákupný zoznam spraviť cez internet, pripravený tovar vyzdvihnúť v špeciálnom „drive in“ zariadení.