Sukne nad kolená

23. aug 2023

Je pravda, že ženy po 40ke by už nemali nosiť sukne nad kolená? Toto mi povedala moja známa. Ja keď si dám sukňu pod kolená vyzerám smiešne, ako taká stará tetka, ktorá zdedila sukňu po vysokej sestre. Vždy nosím nad kolená. Čo si o tom myslíte? Je to nevhodné? Teda nie že by som teraz išla niečo meniť na mojom obliekaní, len ma zaujíma, či je toto rozšírený názor v spoločnosti alebo len nejaká hovadina.

patka06
23. aug 2023

Je to hovadina, záleží na postave a nie na veku. Ak sa v sukni nad kolená cítiš dobre, pokojne si ju obleč.

babulkomale
23. aug 2023

Samozrejme jeden nazor je ten, ze kazdy moze nosit, co sa mu zachce.
Druhy nazor je, ze ak si ty ok so vzhladom tvojich noh, nemas stare ovisnute kolena, alebo nosis radsej nepriehladne pancuchy a teda sukne a saty skor jesen/jar/zima, tak je to tiez ok.
A treti nazor je, ze ak vyhodnotis svoje kolena ako napriklad tucne ( ako moja stihla kamoska, ktora nemala tucne nic len kolena) tak si mozes povedat, ze sukne prenechas inym.
Take jednoduche to je 🙂

babulkomale
23. aug 2023

Dokonca som citala ze minisukne uz od 27 hore nie 😃 americki vedci

mk1111111111
23. aug 2023

Do 5 cm nad kolena ok, kratsia len vo volnom case, dovolenke. Nohy mozu byt akokolvek krasne, ale k veku sa to moc nehodi

zojazoja
23. aug 2023

🙂 🙂 preboha..... nosim len nad kolená. pod kolená budem nosit od 70 rokov hore 🙂 🙂 vsak by som vyzerala ako mátoha v sukniach pod kolená. 40tnicky sú a sme mlade baby preboha 🙂

autor
23. aug 2023

@babulkomale nabudúce nám zakážu legíny v posilkách a potom rovno všetko s odhalenými ramenami 🤣

autor
23. aug 2023

@zojazoja som rada, že nie som jediná komu sukně pod kolena pripadajú hnusne 😅

mamickalisticka
23. aug 2023

Moja mama ma 50, je chudá, má lepšiu postavu ako ja a normálne nosi šaty nad kolená, vyzerá dobre.. skôr keď bola mladá nosila príšerné veci ako babka 🙄

babulkomale
23. aug 2023

@autor
vies co, ja mam nekonecne dlhe stihle nohy a najlepsie vyzeraju sukne Ackove tak do polovice kolien, pekne to predeli postavu v spravnych bodoch, neobavam sa ze mi ju podfukne a pojdem s holym zadkom a je to aj elegantne.
Vidam panie aj nad 60, tvar akotak osetrovana ale vies kde ten vek velmi vidno, paze, kolena atd...nehovorim ze starnutie nepatri k zivotu ale ani ked som mala hnusne akne na chrbte som si nedala spolocenske saty s holym chrbtom.
Ale jasne, kazdy ako citi. Ja som dost estet. Radsej upriamim pozornost na to pekne.

januska12323
23. aug 2023

Nad takou hlúposťou sa ani nezamyslaj, nos v čom sa cítiš dobre.

poppy22
23. aug 2023

udrziavana zena si moze dovolit kratku suknu-a vlastne cokolvek-aj ked bude mat 80 rokov...mne skor vadia polonahe obezne tinedzerky,navyse casto nevkusne oblecene...ja som napr. pocula aj hluposti typu-zena v urcitom veku by uz nemala nosit dlhsie vlasy nez po ramena,pripadne ze nema pouzivat urcite vzory,typy oblecenia,sperky atd..no jasne-mlade,ale nepekne sa potrebuju zbavit konkurencie 😂 ...

babulkomale
23. aug 2023

@poppy22 tiez som v soku ked mlade baby maju sto kil, jedia cipsy v bare na dedine, piju colu a ja tam beham s chalanmi a hram futbal 😃🤦

zojazoja
23. aug 2023

@babulkomale nebyvas ty u nas v dedine? 🙂 totalne presne si to opisala 🙂 🙂

babulkomale
23. aug 2023

@zojazoja nie, na dedinu chodime len k pribuznym. Ale mozno na tu istu 😃
Inak, dediny sa dost mentalne podobaju 😉

sissy27
23. aug 2023

A mas na cele napisany vek? Niektore by nemali sukne nad kolena nosit ani v 20. Zalezi od postavy ale hlavne od udalosti, kam sa chystas, niekde je to naozaj nevhodne aj keby si mala nohy ako Sklenarikova.

blondiee83
23. aug 2023

Moja mama ma 63 a nikdy v zivote nenosila suknu ani pod kolena a ani po kolena, pretoze v nej vyzera priserne. Ma trochu vacsie brusko, ale stihle a velmi pekne formovane nohy (skoda, ze ich nemam po nej 😀 ) a plochsi zadok a tato kombinacia je na dlhsie sukne katastrofalna, no na kratke idealna. takze nosi nad kolena a este dlho aj bude.
Aj ked si kupi take, ktore maju dlzku po kolena, okamzite to putuje k tete, ktora je krajcirka, aby jej to odstrihla. V 40ke nie je co riesit

sono2
23. aug 2023

Veď 40dsiatky sú v dnešnej dobre viac udržiavane ako 25 ročne dievčatá. Aké nehodí.

lukbe
23. aug 2023

Niekedy je síce dobre si dat poradiť, ale niekedy ľudia hovoria len aby hovorili. Napríklad, že ženy v rokoch nemajú nosiť dlhé vlasy. No tak to určite. Nech si každý nosí to,v čom a ako sa cíti dobre, hádam to až také strašné nebude,pokiaľ istú súdnosť má.

sono2
23. aug 2023

Hlavne je krásne tie mladé 20 plus 30 plus v tých nechutných obtiahnutých legínach cez ktoré vidno celulitídu a myslia si, že sú teda krásne.
Minule šla taka blízko mňa a teda, bol to zážitok

suzitok
23. aug 2023

Moja mama má 67 a pri výške 172cm 50kil by vyzerala smiešne v nejakej dlhej sukni do pol lytok, tiež nosi nad kolena a vyzerá úplne dobre. Tu je jedno, kto ma kolko rokov, treba sa postavit pred zrkadlo a mat správny uhol pohľadu a priznat si pravdu, co sa komu hodi. Tiež tu vidím behat mlade dievcata, co majú postavy horsie ako zeny po troch detoch, tak preco by starsia zena s peknou postavou mala nosit mundúr?

ivik4
23. aug 2023

K sukniam sa nevyjadrujem, kazdy nech si nosi co chce a teda nikoho by som sa nepytala na nazor ale stale ma udivuje ze su tu otazky na 40rocne zeny. Ved to su mlade baby, lepsie vyzerajuce ako dnesne rozkysnute 20tky co na seba kaslu lebo vsak su este mlade

maryetta
23. aug 2023

Nosim to v com sa citim dobre. Jasne ze sa neobleciem ako 15-tka. Ale…
Ja zase som vysoka. A ked si dam nieco nad kolena tak to vyzera ako po mladsej sestre. Takze ta chapem.

maminkadeticiek
23. aug 2023

Ale prosim ta!Mnohe 40tnicky vyzeraju ooovela lepsie ako 20tky,30tky.Zalezi od postavy.

lucik194
23. aug 2023

mam 40 plus a hodne
a nosim 10 cm sukne nad kolena, ziaden problem

ivangeline
23. aug 2023

Ako chces,aby ta vnimali? Skor o to ide.

simona92101
23. aug 2023

Moja mama ma 60 rokov,a nosi dokonca kozenne sukne nad kolena.ma 50 kg aj s topankami a postavicku ako lusk,nohy pekne. Neda sa to celoplosne na vek nastavit.

sense
23. aug 2023

Mam 40+ a síce nenosím minisukne ale kazda jedna sukna je nad kolená aj saty

shee11
23. aug 2023

Ja milujem midi sukne... s teniskami, riflovkou alebo koženkou 👍 prečo by to ma byť štyl starších žien nechápem :D

lucyla38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
23. aug 2023

Mám 48 a šaty aj sukne mám skoro všetky nad kolená.