Nosíte sukňu počas menštruácie?

8. jún 2021

Ahojte, nosíte počas menštruácie sukňu? Prečo by sa vlastne nemala nosiť?

amelie2017
8. jún 2021

Jasne, ze nosim. Este som nepocula, ze by sa nemala nosit. Len niektore nenosia preto, lebo pri nahodnom preteceni sa flak medzi nohami skor strati na nohaviciach, ako na sukni. Ak si sedela.

simona1998
8. jún 2021

Nosím šaty sukne cokolvek ;)

matus7030
8. jún 2021

Toto som nikdy neriešila. Akurát bledé šaty/nohavice/sukne si nedávam prvé 2-3 dni cyklu, lebo mám naozaj silnú menštruáciu. Nájdi si niečo v čom ti bude pohodlne a nerieš čo sa má a čo nie!

kkovacovak
8. jún 2021

Toto som ešte nepočula. Osobne radšej nosím v lete počas menštruácie šaty alebo sukne. Také ktoré sa ľahko nezdvihnú. Určite sa nechcem pariť v nohaviciach

mamamasama
9. jún 2021

Nikdy ani neriesim ci mam, alebo nemam menstruaciu. Rovnako jem, rovnako cvicim, rovnako sa obliekam. Normalne vsedne dni. 🤷🏼‍♀️

vroni
9. jún 2021

Nie. Ani mimo nej. Nemám rada sukne. Ale ze by sa "nemala" nosiť počas MS počujem prvýkrát.

luccija
9. jún 2021

Citim sa lepsie v nohavicisch mam silny menzes, ale ku koncu uz ano

derdia
9. jún 2021

Ja som sestra a v robote mam normalne biele gate. Ja to nejak neriesim absolutne😁saty, sukna co chcem. Ved ju nedviham😂😂😂

simsalabim
9. jún 2021

Nosim, aj prave teraz ju mam na sebe a v zivote som nepocula, ze by sa nemala nosit pocas menstruacie. Osobne si myslim, ze na nohaviciach flak z pretecenia bude vidiet skor, ako na sukni.

jaskolka
9. jún 2021

Nikdy som o tom nepočula, ani som neriešila, čo si "nemôžem" vtedy obliect. Som zdravotna sestra a bežné som nosila biele nohavice, biele šaty a podobne

jankapepe
9. jún 2021

Čo? To máš odkiaľ že sa nemá nosiť sukňa?

trixi12
9. jún 2021

ja som zasa kedysi počula, že počas menzesu sa má nosiť sukňa. Vraj ak si žena cez svoje dni oblečie niečo "ženskejšie" ako nohavice, tak sa lepšie cíti. U mňa to absolútne neplatí :D

deti95060810
9. jún 2021

jasné... v lete len sukne, šaty...

simona1998
9. jún 2021

@trixi12 necítim sa o nič lepšie mám šaty , ale skapíňam v robote z kŕčov v bruchu 🤣 takze to vôbec nepomáha !😤🤣

monillia
9. jún 2021

Myslím si,že som dosť stará, toto som v živote nepočula. Práveže počas menzesu preferujem sukne, kvôli prirodzenemu odvetravaniu a nie pareniu sa v nohaviciach

hviera81
9. jún 2021

nosim sukne vzdy