Ako na schudnutie posledných kíl?

dajana40
3. máj 2020

Ahojte snazim sa udrziavat stravu pod kontrolou cvicim 2x denne z toho raz rano nalacno po 40min na elipticali vazim 55kg a nie a nie schudnut posledne 5 kila viete mi poradit? Ako zhodit tie pisledne kg? Vdaka

meluela
3. máj 2020

@dajana40 ake mas bmi (vysku)? ze ci to vobec este treba dalsi ubytok vahy. eliptical mas kardio, mozno sa treba zamerat skor na budovanie svalovej hmoty, zaradit silove cvicenia a cielene formovanie vybranych partii ktore chces vylepsit

meluela
3. máj 2020

a este aku mas stravu .. mozno este aj tam by sa dalo popracovat na kvalitnejsom zlozeni

dajana40
autor
3. máj 2020

@meluela no stravu mam pisanu podla planu jem bielkoviny sacharidy mensie porcie a po cviceni nepijem sladene napoje a ani sladkosti ked tak napr jeden keks za tyzddn

dajana40
autor
3. máj 2020

@meluela ano viem, je to kardio ale namna zabralo som schudli nim uz 5 kg

dajana40
autor
3. máj 2020

@dajana40 a vysku mam 155 cm

dajana40
autor
3. máj 2020

@meluela bmi mi vyslo 52kg

kiki68
3. máj 2020

Tak navysit mozno kardio ale k nemu pridat este iny typ kardio. Potom by som isla do zataze, dolezite su nohy , napr dvihanie noh roznymi sposobmi, praca s vlastnou vahou. Tie posledne kila su tazke. Ale takto som ich dala dole ja.

dajana40
autor
3. máj 2020

@kiki68 ale cvicenia na svaly uberaju vahu? Tak musim vyskusat

deti95060810
3. máj 2020

tak s tým mám problém aj ja....len ja mám výšku o 10 cm viac a troška menej kg ako ty....Mne sa dosť vypláca beh. Ak máš možnosti tak každý deň odbehni zopár km....

kiki68
3. máj 2020

@dajana40 jasne ze uberaju vahu. Ako je mozne, ze dva mesiace sa s vahou nepohnes. Lebo pribudne svalstvo a ubudne tuk. Potom to bude o to lepsie spalovat tuk. Ja kardiom uz vela casu netravim. Napr sa skus prihlasit na pole dance, tam uvidis ako vymenit tuk za svaly a dat dole kila. Zo mna to spravilo stihlu lan. Po porode idem zase do tohto sportu.

dajana40
autor
3. máj 2020

@deti95060810 behala som a vobec mi to nepomohlo

dajana40
autor
3. máj 2020

@dajana40 A ako je to s vecerou? Odporuca sa ? Do ktorej hodiny? Lebo iz som aj take citala ze sa nema vecerat

lindusss2016
3. máj 2020

@dajana40 ja si myslim, ze by si sa nemala tak striktne fixovat na vahu. Ta aj tak nehovori za vsetko, si teda 3 kg od tvojho vysnivaneho cielu, tucna pri 55 kg urcite nie si, takze ak sa citis dobre a tvoja zivotosprava ti teraz vyhovuje, proste sa prestan vazit a neries to

yna1
3. máj 2020

@dajana40 zalezi aj ako si behala, efektivnejsie je ked chces schudnut tak striedat beh, rychla chodza, intervaly si takto robit, nech to telo dostava zabrat 🙂