Ako prekonať strach z lietania?

claire10
1. aug 2022

Ahojte, ako prekonat strach z lietania? Ideme v auguste na dovolenku letecky, len ja mam dost strach z lietania, nebude to moj prvy let..

zara0201
1. aug 2022

@claire10 ak je to take silne,tak 1 tbl.lexaurinu

moonlight1210
1. aug 2022

@claire10 doteraz, co pomahalo?

dori2
1. aug 2022

@claire10 v psychoterapii. ale to uz do augusta asi nestihas

ivangeline
1. aug 2022

Napr chod na most. Pozri si film katastroficky o lietani. Zmier sa so smrtou. A pod xD To len tak zbrucha.. xD

ejbyk
1. aug 2022

Ja mám za slobodna odlietane dost...bez problemov....Ako sa mi narodili deti letela som 1x a to ledva ledva....
uvazujem aj ja ako sa prekonať?!

mamamasama
1. aug 2022

Mne toto príde vždy také úsmevné. Som letuška. Niekedy lietam aj viackrát do dňa, niekedy ďialkovky. Dokopy 10 rokov a stále som tu. Prečo by práve tvoj let mal byť iný? Koľko lietadiel padne a koľko autonehôd sa stane za jeden deň? Na tvojom mieste sa viac bojím sadnúť za volant. Na palube si daj víno, pusti film a relaxuj. 🙂 Z čoho konkrétne pramení tvoj strach?

didi2102
1. aug 2022

@claire10 ja ti poviem že naposledy som letela pred 13rokmi,od vtedy som bola 2x v Anglicku autobusom a 3x autom v.chotvatsku, mne nepomohlo nič a neprehovorila ani dovolenka v Dubaji 😄 proste si poviem že ju nepotrebujem

claire10
autor
1. aug 2022

@mamamasama neviem, viac menej mam strach z uzavretych priestorov, niekedy je to lepsie a niekedy horsie a bojim sa ze lietadlo spadne🤦‍♀️ja viem ze niekomu to mozno je smiesne, no nemozem za to..🤪