Ako žijete bez žlčníka?

10. apr 2023

Ahojte žienky moje. Idem sa objednať na operáciu vybratie žlčnika nakoľko mám kamene a aj koliky. Začalo to počas tehu a pokračuje aj po. Niekedy je pokoj mesiac niekedy aj dva krát za týždeň. Pritom mám asi 3 pol cm kamienky (podľa sona). Stále rozmýšľam či dať vybrať či nie. Nemám sa s kým porozprávať nakoľko v okolí to nemá vy ešte nikto. Tak preto tu. Ako žijete bez neho? Musíte sa obmedzovať moc?
Keď ste ho mali pichalo vás v ňom? Bola som na pohotovosti no hodnoty mám mierne zvýšené ale odporúčajú ho vybrať, že to bude len horšie. Aké ste mali prejavy pri žlčnika? Ďakujem 🙃 mne zle trávi.. 🙂

maxpower39
12. apr 2023

@daniela2202 aj veľa schudol a má divnu nepravidelnú stolicu?

autor
12. apr 2023

Inak akú ste mali stolicu keď ste mali kamene ?

tinulqa
12. apr 2023

Riedku žltú hnackovala som

maxpower39
12. apr 2023

@diablikovci aj vám klesala váha alebo ako aj máte hlučné črevá a iné problémy

autor
12. apr 2023

@maxpower39 mám hlučne čreva. Ťaživú na žalúdku, pálenie záhy, bolesť krížov

autor
12. apr 2023

@tinulqa ďakujem ja nehnackujem ale do žltá je

maxpower39
13. apr 2023

Ale z váhou vám to nerobí nič

autor
14. apr 2023

No nejedla som tak som schudla samozrejme aj po pôrode išli dole kilá…

laurikalalinka
14. apr 2023

@tosomja len 7 kameňov?? Ja som mala 19,povedal mi lekár co ma operoval,že mám základy na výstavbu domu😂😂😂😂😂

autor
15. apr 2023

Inak pichalo vss neustále v tom zlcniku?

laurikalalinka
15. apr 2023

Mňa napríklad nič nebolelo,len som mala hnačky a chudla som,na jednej strane to bolo super bo teraz nemôžem zhodiť ani kilo,ale mam taky pocit ze pri pôrode mi trosku k tomu dopomohli keď sestričky mi doslova skočili na brucho....

autor
15. apr 2023

@laurikalalinka napodobne aj mne skočili ale mala mi tlačila v tehu na zlcnik

laurikalalinka
15. apr 2023

No ja som skoro 24h skákala jak debil na fit lopte a výsledok žiaden a ešte jej nalomili klucnu kosť a v 5tich rokov ju polamala a mesiac mala ortezu...

tosomja
15. apr 2023

@laurikalalinka no, len ja už v 12tich rokoch som tie kamene mala. 🙄

autor
15. apr 2023

@tosomja fuuu tak skoro? Kedy si och vyberala