Aký krém je najlepší proti vráskam po tridsiatke?

ssisska
27. mar 2013

Chcem sa opytat aky krem resp.znacka kremu ucinkuje naozaj viditelne proti vraskam od 30 +?Ake mate najlepsie skusenosti?

cake212
6. jún 2016

Ahojte, ja pouzivam wellmaxx bunkovy lifting serum, lebo som mala hlboke vrasky na cele a medzi obocim.

sanninka
23. jún 2016

@mirulka167
Ahoj ten Rejuvenated som si objednala a tiez som zvedava ako bude moja plet vyzerat po mesiaci.Dik za typ.

mirulka167
11. júl 2016

@sanninka Ahoj, rado sa stalo 🙂 Rada posuvam dobre veci dalej.No a co zatial hovoris? Dufam, ze si spokojna ako ja 😎 U nas to uz uziva aj moja mama, svokra aj kolegyne 😀 Kolagenova epidemia vypukla 😀 😀 😀 paaa

sanninka
11. júl 2016

@mirulka167
Zatial to uzivam len neakych 10 dni

lauramal
29. júl 2016
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

Odporúčam proti vráskam Diva pleťové sérum. Ja ho používam cca pol roka a som s ním spokojná. Má 100% prírodné zloženie, hydratuje, spružňuje pleť a zmierňuje vrásky nemám ich také hlboké ako pred používaním tohto séra.

novana
29. júl 2016

@lauramal Kde sa táto značka vyrába?

misa_3
29. júl 2016

Kazdy ma to svoje 🙂 Ja zase nedam dopustit na aloe vera. Rano nalacno vypijem jeden vrchnak, 99% aleo vera ako ako krem, akurat ako nocny krem pouzivam inu znacku. Prvy mesiac pri uzivani aleo som vyzerala zle. vyrazky, opuchy, jazyk biely az som citila v ustach ze sa zvacsil 😀 . A asi po mesiac sa to zacalo obracat. Plet cista, napnuta, lepsie travenie

dorottka
29. júl 2016

ja nepouzivam nic, myslim, ze je to o genetike, moja babka ma davno cez 70 a minimum vrasok 🙂 aspon v dacom som zdedila nieco pozitivne 😉

lauramal
1. aug 2016
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

je to madarska znacka 🙂 @novana

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
werci
7. sep 2016

@misa_3 k tomu aloe vera -vypijes vrchnák čoho a aký krém to pouzivas?

michaela334
8. sep 2016

Mne sa osvedčil od znacky vichy raz som ho dostala ako dar zatim ok vsetci vravia ze vyzeram na 18 r a to mi je 28 asi daco na tom bude 😀

podlaaa
19. okt 2016

Baby skúste fluid kolagénové sérum AK PROFI, je to bomba, a teraz ho majú dokonca v zľave 🙂!

novana
19. okt 2016

@michaela334 tiež nemôžeš každému veriť 😀

elik5
19. okt 2016

Je toho tolko na trhu ze je tazke sa orientovat, u MNA hodnotne znacky su bioderma, wellmaxx, hauschka, kazdy ma svoje

mirage
19. okt 2016

@michaela334 Ono to ochabnutie koze a vrasky zacinaju po 40 tke 🙂

evittam
19. okt 2016

@mirage Ako komu, ja poznám ženy čo ledva v 30-siatke vyzerajú na 40 a viac. Veľa je v genetike. Napríklad mne nikto neverí (čo ma nepozná) môj vek a ten čo ma pozná vždy povie (a hlavne kamarátky) mať tvoju pleť,pokožku a výzor - a to sa fakt nechválim - proste to tak je. Roky som používala jediné - modrú niveu - na odličovanie, krémovanie,.....Po 30siatke som "sa našla" vo Vichy aqualiathermal a som spokojná....

podlaaa
21. nov 2016

evittam ja som na tom podobne tiež som dlho nič nepoužívala používala som kedysi to čo bolo doma k dispozícii 🙂 a tiež mám dobrú predispozíciu. Ale napriek tomu už sa nejaké malinké vrásky (málo som hydratovala, nakoľko som si myslela že nemusím keď mám mastný tip pleti) ukazujú a je pravda že čím je žena staršia tým viac sa o pleť stará. Tak už aj ja si začínam vyberať. Je to vždy hop alebo trop, treba vždy skúšať, pretože pre každého je fajn niečo iné. Nikdy som nebola zástancom iba jednej značky ale postupne si vyberám.... Minulý týždeň som bola s odborníčkou ktorá školí kozmetičky a sama má salón a tá mi poradila každodenný postup. Odlíčim micerálkou hrubú vrstvu make-upu (mám Garnier dvofázovú), potom pleťové mlieko vmasírovať do pokožky nechať 2 minúty (kozmetika Anthyllis), zmyť vodou, dočistiť pleťovou vodou aby tampón bol úplne čistý, následne dám hydratačný krém (tiež Anthyllis) a zakončím to buď kolagénovým AK profi sérom, alebo dám suchý olej kozmetika STELLA. Nechcem používať kolagénové prípravky stále aby pleť nezlenivela. A Pokožku mám ako bábätko. Odporúčam.

bonavoxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckostanka
7. feb 2017

Ja mám dobré skúsenosti s Vichy Liftactiv. Mám nočný aj očný krém🙂

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bazalka01
21. feb 2017

@monkabr o aky krem sa jedna?

anulienkalenka
24. feb 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja mám dobré skúsenosti s biodermou. RAz mi v lekárni ponúkli vzorky a odvtedy som inú kozmetiku ani neskúšala

gabona1
26. feb 2017

Ahojte, ja mám teraz krém nuance - vlastne denný, nočný krém, krém na oči a aj sérum. Som spokojná, je to tiež veľmi fajn kozmetika, príjemná. Používam od Vianoc a mám pocit, že mám fakt peknú pleť.

matrioska86
22. mar 2017

ja mam dobre skusenosti so znackou Nuance....aspon teda mne vyhovuje, treba vyskusat sama na sebe....mam tu modru radu, ale celkovo su 4 co som pozerala v lekarni.

240572
7. apr 2017

Baby a co hovoríte na očný krém od Inštitút Esthederm? Má niekto skúsenosti?

sofii39
7. máj 2017

@novana ano v tomto som s tebou za. kremy z oobchodov su vacsionou uplne nahouby. a bacha aj na odlicovace a tonika. a micelarne vody 🙂)))) a ano tvarova gymnatika je dost v pohode. no, komu sa neleni tomu sazeleni ze? http://www.tvarovecvicenie.sk/cviky-zadarmo/

gabona1
17. aug 2017

Pravdupovediac, ja mám už druhý krát kúpený krém Nuance z lekárne, pretože mi maximálne sadol a vyhovuje. Mám viditeľne lepšiu pleť. Nikdy som si nemyslela, že krém má takú moc. Odporúčam vyskúšať, každému možno sadne niečo iné, ale aj moje kámošky ho už majú a tiež sú spokojné.

damoska
29. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tu zlatu masku temnto značky máte vyskušanu? Neviete kde všade okrem lekarne sa da kupit?