lauramal
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.
lauramal
10. okt 2017

krem na detsku ritku od happyskin

lauramal
19. júl 2017

jednoznacne prirodna kozmetika happyskin 🙂 naozaj kvalitne produkty maju len jednu chybycku maju ze iba na eshope sa da nakupovat

lauramal
12. júl 2017

my mame velmi dobre skusenosti so znackou HappySkin, velmi sme si ich oblubili predtym nemali vela produktov pre babatka iba sprchovy gel telove mlieko a krem na ruky ale uz rozsirili sortiment a maju aj vlhcene utierky na detsku ritku, kremik proti zapareninam, aj zubnu pastu a penu na umyvanie babatka urcite odporucam

lauramal
22. jún 2017

ahoj, mame velmi dobre skusenosti s telovym mliekom easy milk zo stranky happyskin.sk je to nova prirodna kozmetika madarska znacka ale vynikajuca, aj ked je na nete pisane ze to je pre dospelych som im volala ci to mozem davat aj na deticky a povedali ze ano samozrejme, tak sme vyskusali boli sme velmi spokojni, ekzem zmizol a ked zmizol sme zacali puzivat telove mlieko surikata to je tiez top produkt a nasla som u nich aj vlhcene utierky na zadocek s nechtikovym extraktom aj to je dobre na ekzematicku pokozku to pouzivame doteraz lebo maly mal vsade po celom tele ekzem

lauramal
19. máj 2017

na zapareniny a zacervenanie je velmi dobry krem aligator, je prirodny tiez s nechtikovym extraktom a je na citlivu pokozku, bez umelych farbiv, konzervacnych latok a podobne, my to objednavame zo stranky happyskin.sk

V diskusii: Zapareniny
lauramal
19. máj 2017

balicek anti akne znacka happyskin obsahuje krem na tvar, mydlo ktore si nanesies na tvar a nechas posobit 15-20 minut potom zmyjes a vodicka ardent s ktorou si precistis plet da sa pouzivat aj ako odlicovac 🙂 kupis to na ich webovej stranke happyskin sk

lauramal
19. máj 2017

poradila by som ti krem élégance a ardent vodicku na cistenie 🙂 s tou vodickou sa mozes aj odmalovat su to prirodne produkty a na mastnu plet, pomahaju aj pri akne inak, v obchode tuto znacku nevies kupit (je to znacka happyskin) ale maju internetovu stranku www happyskin sk

lauramal
17. mar 2017

jednoznacne vlhcene utierky okapi od happyskinu.. da sa to kupit cez eshop, je to cisto prirodne nesposobuje ziadnu alergiu je velmi dobra na ekzematicku pokozku babatka lebo obsahuje nechtik, prijemna prirodna vona u nas je to top.. a najlepsie na tych utierkach je ze su biologicky rozlozitelne a daju sa splachovat aj v zachode 🙂 urcite odporucam vyskusat 😉

lauramal
2. feb 2017

jednoznacne odporucam vyskusat penu na umyvanie ruk s aloe vera alebo nechtikom a krem heléné od HappySkin...pena na umyvanie vobec nevysusa pokozku a kremik vyborne hydratuje, su to prirodne produkty.. vyborna znacka to je velmi ti odporucam

lauramal
28. nov 2016

krém aphrodite na suchu plet .. happyskin.sk - ak by ste mali zaujem .. je to prirodna kozmetika

lauramal
28. nov 2016

@weronika2 odporucam ti vyskusat mydlo eben a vodicku Jade 🙂

lauramal
11. nov 2016

skusala som ich ale mne osobne viac sadli mydla a produkty od HappySkin

lauramal
3. nov 2016

pouzivam Bye Lipo spevnujute telove mlieko, samozrejme nemozme cakat od nicoho zazraky ale tento krem je dobry ja som s nim maximalne spokojna 🙂treba to ale pouzivat dlhodobo aby sme videli rozdiel 🙂 kupite ho na stranke www.happyskin.sk

lauramal
3. nov 2016

ahoj dlho ma trapilo akne a strasne sa mastiaca plet zacala som pouzivat prirodnu kozmetiku happyskin, 2x za tyzden som spravila vzdy to ze ocistila som tvar vodickou Jade potom som spravila peeling tváre mne najviac sa pacil peeling clementina s marhulovymi jadierkami trochu drsnejsi ale o to lepsi bol po peelingu som nechala posobit na tvari cca 5 minut zmyla som ho konjac spongiou potom som namydlila tvar mydlom Eben to je mydlo s aktivnym uhlim je vyborny a nechala som na tvari niekedy aj pol hodinu aj viac ked som bola leniva to zmyt :D :D ale s tym nic nepokazis 🙂 Eben treba pouzivat ako pletovu masku v tedy ovela lepsie zaucinkuje a uz hned po prvom pouziti som videla ze ako pekne mi ako keby zmizli niektore cervene vyrazky a plet som mala hladku jemnucku a potom nakoniec som vzdy pouzila aloe vera gel 🙂 a takto sa mi dala plet do poriadku a teraz nemam problemy s akne .. ale samozrejme popritom treba navstevovat kozmeticku

lauramal
22. aug 2016

Nepredávajú sa tieto produkty v lekárni jedine z ich stránky si to môžeš objednať 🙂

lauramal
19. aug 2016

ahojte 🙂 mozem vam odporucit telove mlieko Easy Milk (znacka HappySkin). Pomaha to aj mojmu bratovi ktory mal od 4 mesiacov ekzém sme ho s tym kremom natierali a zmizlo a uz priblizne 3 mesiace ziadne stopy ekzemu, mojej tete tiez na lakti sa urobil obrovsky ekzem odporucila som jej to natierat s tymto telovym mliekom to bolo pondelok neska je stvrtok a volala mi ze jej to uz aj zmizlo. Je to prirodna kozmetika 100% prirodne zlozenie a neskodi telu. Cena kremu je 9,50€ , myslim si ze je to celkom dobra cena. Ak sa rozhodnete krem vyskusat dam vam sem link 😉 🙂
https://happyskin.sk/prirodna-kozmetika/telove_mlieka_pre_zeny/easy_milk_telove_mlieko_s_bio_mandovm_a_bio_jojobovm_olejom_11.htm

lauramal
5. aug 2016

ahojte 🙂 ja používam True Nature dezodorant s arnikou a nechtíkom. Príjemná vôňa ( prírodný parfém, vôňa šípky a ruže), dobrá konzistencia a má iba prírodné zloženie.Nezabraňuje síce poteniu ale zabraňuje nepríjemným zápachom. Môžete si ho kúpiť na tejto stránke http://happyskin.sk/prirodna-kozmetika/produkty/true_nature_damsky_kremov_dezodorant_s_arnikou_a_nechtikom_171.htm
Na tejto stránke majú aj guličkový dezodorant Iris s vôňou jazmínu a grapefruitu http://happyskin.sk/prirodna-kozmetika/prirodne_dezodoranty_pre_zeny/iris_damsky_dezodorant_s_vou_jazminu_a_grapefruitu_26.htm

lauramal
3. aug 2016

Dobry den 🙂 Ak Vás trápi mykóza pod nechtami, nižšie spomenutý krém na nohy s čajovníkovým a škoricovým olejom má pozitívne účinky aj na tento problém.
Mne teda pomohol tento produkt http://happyskin.sk/prirodna-kozmetika/bez_konzervantov/krem_na_nohy_s_bio_bambuckm_maslom_33.htm

lauramal
1. aug 2016

je to madarska znacka 🙂 @novana

lauramal
29. júl 2016

Odporúčam proti vráskam Diva pleťové sérum. Ja ho používam cca pol roka a som s ním spokojná. Má 100% prírodné zloženie, hydratuje, spružňuje pleť a zmierňuje vrásky nemám ich také hlboké ako pred používaním tohto séra.