Asi mám zápal močových ciest

1lucinka123
9. jún 2020

Ahojte potrebujem poradiť. Asi mam zápal močových ciest. Ešte som ho nikdy nemala tak som si není istá 🤔Boli ma spodok brucha dosť to boli pri močení najviac ku koncu a tiež ma pobolieva v oblasti kde sú ladviny. Prosím poraďte mi niečo čo si môžem kúpiť v lekárni a rýchlo to zaberie 😉

miky25117
9. jún 2020

@1lucinka123 doktor a antibiotika

iriska13
9. jún 2020

...smer dr....nič volnopredajne ti nepomože....

janeninka
9. jún 2020

@1lucinka123 urcite rýchlo riešiť u dr. lebo je to nepríjemná bolesť. Mne pomáha veeeeela vody, uro caj ale to je len na to aby to neprešlo do veľkých bolesti.

bona69
9. jún 2020

Antibiotiká,mne zabrali až tretie, ta bolesť bola hrozna,

emma_932
9. jún 2020

Antibiotika.

1lucinka123
autor
10. jún 2020

@1lucinka123 ďakujem za odpovede bola som u lekára dostala som antibiotika

hapipa
11. jún 2020

Antibiotiká jediné ti pomôžu dostať sa z tohto problému, ale fajn je keď by si si k nim kúpila ešte napríklad Wobenzym, s tým mám skúsenosť. Zlepšuje účinok antibiotík a zabezpečuje aby sa ti ten zápal o mesiac alebo o dva opäť nevrátil, lebo keď sa to dôkladne neprelieči tak sa zvykne takto vrátiť :/

zavana
17. jún 2020

@1lucinka123 ako sa cítiš? už je ti lepšie? ak ti môžem poradiť, tak neurob chybu ako som ja v živote urobila viacej krát, že keď sa mi trošku polepšilo, tak som antibiotiká vysadila a som ich nedoužívala a to bola zásadná chyba

hapipa
23. jún 2020

@zavana ale toto nie si jediná, toto som aj ja v minulosti robila a dnes by som sa za to najradšej prefackala 🙄

kejt1
6. aug 2020

@1lucinka123 Urológ alebo imunológ Vám môže predpísať vakcínu Urovaxom, existuje aj vakcína namieru, ktorú pacientovi vyhotovia vo Vyšných Hágoch, mal by sa zmierniť počet recidív a symptómov, prípadne ochorenie úplne ustúpi. KOntakt na primaárku MUDR. Moniku Poľanovú: 052 441 4307