Bepanthen proti striám

merrymajer
26. mar 2015

Ahojte zienky , prosim vás používa niekto Bepanten proti striam ? .. je učinny ? ci ani nie ? ja už teda mam strie ale chcela by som už zabranit vznikaniu dalšich ... za odpovede dakujem 🙂 😉

gapre
26. mar 2015

Ja som skusala asi vsetky 😀 a strie mam.Mam taky pocit ze sa tomu zabranit neda,ale zalezi asi od pokozky aku ma pruznost,mozno dedicnost a tak..ale najlepsie sa mi pacil mamastrie gs,lebo krasne vonal,ale na strie nula bodov,ale mozno by som ich mala ovela viac,keby ho nepouzivam 🙂 neviem

zdena12345
27. mar 2015

záleží od pokožky. Ak máš predispozíciu, nepomôžeš si... ale predsa len to pokožku trošku zvláčni. Či už bepanten alebo 10-ky ďalších, mandlový olej.... veľa piť, striedať teplú a studenú vodu..
a mám gól. Ja som popraskala aj po pôrode, ako sa uvoľnila voda čo som bola celá napuchnutá, tak nejak asi aj voda z pokožky šup strie... 😒

merrymajer
autor
27. mar 2015

no ja asi mam supis pokozku kedze už strie mam , ale tak natieram si brusko uvidim ci to pomoze aspon trosku 🙂

spirit16
27. mar 2015

Na strie, ktore vznikaju v tehotenstve, je super mandlove mlieko od JUST.
Neodstani uz vzniknute strie, ale vyborne zabrani vzniku strii, pokial sa pravidelne pouziva.
A nadherne vonia 🙂

malinka158
27. mar 2015

ja mam tiez strie, sice som tehotna este nebola ☹ ☹ ☹ mam ich najme na stehnach a na bokoch, niesom ani obezna nic a aj tak sa mi tvoria stále nove ☹ ☹ ☹ asi to naozaj zavisy od pokozky

spirit16
27. mar 2015

@malinka158
A uz si na to skusala nejake kremy?
Pri striach ide oto, aby zlepsila elasticita pokozky

malinka158
27. mar 2015

@spirit16 ano skusala som uz rozne ☹ mne sa prvy krat objavily uz v puberte a to sa mi urobili na kolenach, potom na bokoch a postupne aj na stehnach

spirit16
27. mar 2015

a co si skusala?

spirit16
27. mar 2015

Mozno by si potrebovala nieco aj vnutorne poriesit

malinka158
27. mar 2015

@spirit16 rada by som ale neviem co ☹

spirit16
27. mar 2015

Tu teda ozaj nie som odbornicka, ale kto hlada najde. Urcite Tvojmu telu, alebo pokozke nieco chyba, treba hladat, urcite najdes.

malinka158
27. mar 2015

@spirit16 neviem tiez, skusala som uz vseliake kremy, vitaminy, caje na precistenie organizmu, posledních par mesiacov som sa zacala aj zdravo stravovat jem hlavne vela zeleniny, a aj tak před par tyzdnamy sa mi vytvorily nove na stehnach 😒

spirit16
27. mar 2015

No ja som pochopila, ze zaklad je vzdy mazat a mazat, takze treba vybrat krem, ktory mas pocit, ze Ti najlepsie vyhovuje a zaroven to riesit aj vnutorne. Neboj, urcite vyhras, ked budes robit vsetko mozno. Lebo ked robis vsetko mozne aj vysledok bude najlepsi mozny 🙂

malinka158
27. mar 2015

@spirit16 neviem ja som to uz nejako vzdala a naučila som sa s nimy zit 😒 ale dakujem za povzbudenie 🙂

alisha3
27. mar 2015

Tak ja som napr. v zaciatkoch asi do 6. mesiaca pouzivala ten Bepanthen, najprv 1x, potom aj 2x denne. No a potom som presla na telovy/masazny olej...natieram sa rano a vecer, krasne vonia, pekne premasti pokozku a klop-klop, zatial ani jedna stria 😉 Ale zas je pravda, ze som pribrala zatial iba cca 5kg.

merrymajer
autor
27. mar 2015

no ja som pribrala nejakych 13kg to je dost a to este niesom na konci takze moje strie sa mozno este rozrastu co by som nechela a pritom som sa tiez natierala sice nie bepantenom ale inym pripravkom :/

zdena12345
27. mar 2015

Ja som ako @malinka158 a nech robim čo chcem, aj tak pribúdajú... Takže hold genetika je svi.. som zo štíhlejších a popraskané boky, stehná a po tehotenstve brucho nemôžem ani ukázať...a to do 6 mesiaca ani jedna a potom len sa ráno zobudím a ale tak 20 už ich bolo a ešte pár takých rán a koža je v čudu

milota164
20. apr 2015

Ahojte, ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu , najlepsie je ho pouzivat od zaciatku tehotenstva , ale pomoze zmiernit aj uz existujuce, pekne vonia a super hydratuje.

nataliuska
20. apr 2015

Ja som pouzivala Elancyl a nemam ani jednu. Odporucam ;)

katka1981
20. apr 2015

@nataliuska, a mas vobec nejake strie z puberty alebo nejaku na tele?

miroslavf
4. máj 2015

Moja manzelka pouzivala bepanthen kazde rano a vecer sa natierala a strie nema ale vela rozhoduje zivotny styl ci sa pohybujes a neprejedas

lili007
10. mar 2016

Mozem z osobnej skusenosti potvrdit ucinok Bepanthen kremu proti striam.
Mam po porode dvoch deti s velkou porodnou vahou, pribrala som pri kazdom takmer 20kg no strie nemam ziadne. Pravidelne mastenie brucha najma v poslednych mesiacoch, aj niekolko krat denne, mi pomohlo od pnutia, svrbenia a zachranilo moju pokozku pred striami.

lilu74
8. jún 2016

ja som pred otehotnenim pravidelne sportovala, zdravo sa stravovala, ale pred striami v tehotenstve som mala dost velky respekt a radsej som zainvestovala do kvalitneho kremu - ajked som mala pocit, ze si ho kupujem na kvanta🙂)ale lepsia je prevencia🙂)pouzivala som bepanthen protri striam a vdaka bohu ze som nemala a doteraz nemam ziadnu a ked mi na porodnej sale robili ctg sestricky mi chvalili pekne brusko🙂))

autumn11
7. feb 2017

ja mám dobrú elasticitu pokožky, ale pri pribratí sa mi aj tak strie spravili. Počas tehotenstva som začala používať bepanthen proti striám a nepribudli žiadne nové a aj tie staršie sa zmenšili a vybledli. Ja som s ním spokojná.

kixa127
27. júl 2017

Dievčence strie môžete minimálne ovplyvniť z vonka....je to všetko o elasticite a hlavne z vnútra.... životný štýl a či ste mali elasticitu bruska z pohybu.... cvičenia a podobne....
Ja som pribrala 12 kg, o 2 týždne termínik čiže každú chvíľu čakáme 😨
Strie ani jedno....len ma položila chrípka, zápal dutín a chrchlala som ako chrchla, až som dostala svalovicu na bokoch bruška, 2 antibiotik a stále nič lepšie,len každé zakaslanie puk...puk....puk..... 😁😁😁😁 Čiže sa mi ich zopár urobilo....a už mi je lepšie a strie skončilo aspoň dúfam zatiaľ 🤗
Ale poviem vám, to čo máme v brušku za to stojí,nemali by sme strie skrývať ale ukázať celému svetu cim vsetkym sme boli ochotné prejsť aby sme priviedli na svet ten najväčší poklad 💋 mali by nám za to ruky nohy bozkávať....
Tesme sa z našich ratolestí a vnímajme sa ako krásky.... hlavy hore babule,máme zdravé deti a sme krásne 😍

katelinn
20. sep 2017

Krem je na nete žalostne vypredany. Neviete, ci ho náhodou niekde nemaju? Prestali ho vyrabat?

lilu74
21. sep 2017

Tiez som ho uz posledne tyzdne tehotenstva nemala tak som sa natierala klasickym bepanthenom ten bol tiez hydratacny a dobre mastny😉