Bolesť bedier

28. dec 2023

Ahojte, som rok aj dva mesiace po porode, pri prechadzkach som vzdy pocitovala bolest bedier, avsak som to pripisovala porodu...potom sa to chvilu ukludnilo, ale zase pocitujem tuto bolest a dnes po hodine prechadzky ma uz tak bolelo, ze bolest vystrelovala do noh , krizov...musela som az krivat...viac boli lava strana, ale boli aj prava...samozrejme s tym k doktorovi po sviatkoch pojdem, nestretli ste sa s tymto problemom niektora? Mam 32 rokov a vzdy som bola sportovo zalozena...

bluemoon24
28. dec 2023

Ja jsem mela to stejne, pomohla mi fyzioterapie.

vakatko
28. dec 2023

Môžeš mať zvýšenú kyselinu močovú v krvi, ukladá sa v klboch, chrbtici spôsobuje zápaly a bolesti.
Treba dodržiavať dietu a nejesť potraviny s vysokým obsahom Purínu červené mäso, vnútornosti, divina, tuniak, sardinky, pstruh, rajčiny, baklažán + polotovary, sýtené nápoje, ovocné šťavy, cukor, biela múka a lepok.
Dobrý je žihľavový čaj, Lopúch, Rybí olej, Púpava, Zelený čaj, vitamín C, Horčík.
Jesť Kiwi, čerešne, jablká, čučoriedky, grapefruit, zelenina, ryža, kokos, olivy, vajcia, Kura a Losos, vývar z kostí.
Pridávaj do varenia bylinky a koreniny,na klby je výborná Kurkuma, kúpiš ju aj v kapsule.
Veľa info nájdeš na nete.

autor
28. dec 2023

@bluemoon24 dakujem, budem tam volat po sviatkoch

autor
28. dec 2023

@vakatko dakujem krasne...tak ako ste popisali sa snazim jest aj v beznom zivote..az na tie paradajky lebo tych jem dost...oatatne sedi takze v strave by to az taky problem nemal byt