Časté močenie a kvasinková infekcia

mishell34
3. jan 2017

Prajem pekny den 🙂
Pred par dnami sme s partnerom mali pohlavny styk a dostavila sa kvasinkova infekcia (po dni az dvich svrbenie, jemny biely hrudkovity vytok) - ktoru sa snazime eliminovat zmenou kondomov, zial stale sme nenasli to prave. Vzhladom na krasne pocasie vonku (-3) som pravdepodobne nestastne prechladla, no neviem presne ci obe zacali naraz alebo jeden po druhom. Citim velmi jemne obcasne pobolievanie v podbruzku ako pred menstruaciou (ktoru by som mala dostat az o 2 tyzdne) takze neviem, ktoremu faktoru by som to mala pripisat. Som jeden z ludi, ktori navstevuju lekara takpovediac ked uz hori dom (na kvasinkovu infekciu probiotika samozrejme mam), vec , ktora ma znepokojuje je ako inak by som mohla eliminovat kvasinkovu infekciu po pohlavnom styku (partner ju na 120% nema 🙂 ) a skorsimy naozaj jemnymi predmenstruacnymi bolestami, kedze ako internetovy sialenec som zahliadla, ze aj taketo priznaky mozu naznacovat tehotenstvo. (Nic ine okrem tychto nemam, ziadna nevolnost, slabost, energia funguje ako svajciarske hodinky, s prsiami taktiez nic). Taketo veci neberiem na lahku vahu preto by som najradsej pocula nazor inych - ak bude "prechladnutie" pretrvavat samozrejme navstivim doktora 🙂

Dakujem

mishell34
autor
3. jan 2017

Oh,
A zamozrejme caste mocenie, ktore ma niekedy budi aj cez noc ☹

ewelyn3
3. jan 2017

Na mocenie mne pomaha z lekarne Urinal forte..alebo Kapucinka vacsia akut forte (ta sa da kupit aj v kombinacii s brusnicami)...mne vyborne zabera. Na kvasinky samozrejme probiotika..ale tiez si kup v lekarky tu Canesten tabletku do posvy a canesten krem..alebo Clotrimazol..pripadne Fugnicidin masticku...me raz zabere Fungicidin..inokedy Canesten...takze tak...ak to neprejde..treba ist k lekarovi. Ja to robim este tak ze ked mam takyto problem a mam dostat menzes..tak pockam do menzesu, ten je aķo ocista..zbavi vsetkych kvasiniek...ak neprejde ani menzesom...lekar. Ale ked mas kvasinky, treba obmedzit jedenie sladkych veci...to ich vyzivuje...ked nebudu mat cukor, nebudu sa mnozit. Drzim palce!

anickaa123
3. jan 2017

Ja som si ties prešla kvasinkovou infekciou tablety som využívala ešte musím krém to pálenie v noci bolo neznesiteľné 😶😶😶

mishell34
autor
3. jan 2017

Dakujem, dakujem damy 🙂 kazdopadne, to spojenie s tehotenstvom mozem vylucit alebo nie?

ewelyn3
3. jan 2017

@mishell34 podla mna ano, ale istotu budes mat az ked dostanes menzes alebo si urobis tehu test.