Cítim sa psychicky zle

12. jan 2023

Ahojte cítim sa psychicky zle..nemám do ničoho chuť len prezivam..mám myšlienky na smrť.nevladzem takto fungovať..

deana1
12. jan 2023

Ahoj, neuvažujes nad odbornou pomocou?

autor
12. jan 2023

@deana1 áno rozmýšľala som

bloger
12. jan 2023

Skús využiť Ipčko chat alebo zavolaj. Uvidíš, že ti pomôžu.

deana1
12. jan 2023

Smelo do toho, v dnešnej dobe existujú perfektne lieky a spôsoby psychoterapie, ktoré ti pomôžu. Chapem tvoje pocity, je to osobne peklo, z vlastnej skúsenosti vsak viem, že čakať a trápiť sa nemá zmysel a treba hľadať odbornú pomoc.

hapipa
12. jan 2023

Vyhľadaj pomoc, nie je to hanba a môže ti to veľmi pomôcť. Keď sa takto cítiš tak sama si s tým neporadíš, je to veľmi ťažké, tiež som mala kadejaké obdobia a sama viem, že by som to nezvládla. Je podstatné o tom hovoriť a niečo s tým robiť. Držím ti prsty!

loliki
12. jan 2023

1. Skoč do lekárne a kúp si Magnerot, B komplex, Depress, posťažuj sa, ako sa cítiš, ešte Ti možno aj lepšie poradia. Po 3 dňoch užívania zistíš, či Ti je lepšie.
2. Zatiaľ sa objednaj k obvodnému. Vysvetlíš, čo Ti je. Môžeš mať napr. problém so štítnou žlazou. Zoberú trošku krvi a o pár dní máš výsledok. Buď sa to potvrdí alebo vylúči.
3. Ďalej sa riaď podľa odporúčaní doktora. Buď Ti niečo predpíše, alebo spraví ďalšie vyšetrenia.
4. Kúp si čaj na zlepšenie nálady - vygoogli. Daj si makové slíže, makové buchty, makovú štrudlu.
5. Síce ešte týždeň má byť zamračené, ale prechádzať sa dá, zabehať si.