Čo na silnú migrénu?

1. feb 2022

Ahojte. Mávam už roky silnú migrénu (bolesť hlavy na ľavej strane) ktorá trvá 2-2,5 dna. Na vyšetreniach som bola a vsetky boli ok. Užívam na tú bolesť algifen kvapky ale nezaberajú. Poradíte mi nejaký liek čaj alebo vitamín?? Ďakujem

deti95060810
1. feb 2022

sumatriptan

vanda323
1. feb 2022

Magnosolv , spánok

zojanka
1. feb 2022

Vyskusaj aj flector 50, mne pekne zabera.

pribinak
1. feb 2022

Chod na pohotovosť nech ti pichnu injekciu. Na toto ti cajiky a vitamíny nepomôžu

martinkatinka
1. feb 2022

Roky mavas migrenu a len algifen kvapky?
Ja mam predpisany sumatriptan. Ked si ho nestihnem dat, tak az zvraciam od bolesti. Pomoze mi kofola s citronom a spat

martinkatinka
1. feb 2022

Plus beriem este obden magnosolv

viera1107
1. feb 2022

Ahoj, ak je ozaj silná choď na pohotovosť.. Niečo ti dajú na predpis silnejšie.. Ja beriem roky Flector prášok, ale už sa dá kúpiť aj bez receptu ako gélové tobolky.. Tie keď si dáš dve sú ako jeden sáčok granulátu čo je na predpis..

kacena4
1. feb 2022

sumatriptan su lieky na migrenozne zachvaty

naloxon
1. feb 2022

1000mg paraceramol

zuzahajdulka
1. feb 2022

Quarelin. Bez neho by som z migren zosalela. Je na predpis, ale niektore lekarnicky sa daju ukecat aj bez predpisu.

jumama
1. feb 2022

Moja segra mava silne migrny s aurou a ma na to na predpis Aulin. Su to take sacocky.

lentajeho
2. feb 2022

Mne pomáha flector Rapid prášok alebo panadol sumivy, no ja som minule mala takú migrénu že som nonstop vracala nič mi nepomohlo tak som šla na pohotovosť tam mi pichli injekciu do sedacieho svalu a bolo dobre do pár minút mi už nič nebolo ale doktorka povedala že to môže byť aj z vysokého tlaku, ale spúšťače môžu byť rôzne, ja to mávam len hlavne vtedy ak mám dostať svoje dni.

lenusiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moni2012
4. feb 2022

Ja trpím migrenami 20 rokov a jediný liek ktorý mi pomôže a beriem ho už roky je RIZATRIPTAN SANDOZ ale je len na predpis neurológom