Čo vám pomohlo prestať fajčiť?

anomois
21. dec 2021

Ahojte, chcela by som prestat fajcit avsak pevna vola moc nie je az taka pevna :D takze vnutorne presvedcenie atd nepomaha...Ano viem ze je to zaklad ale zaujima ma skor ci Vam pomohol nejaky produkt, naplaste, zuvacky, terapie, pripadne aj konkretne znacky...
Odlozit si kazdy den drobne za cigarety mi prosim neradte, bohuzial financna strata za cigarety nie je u mna hlavny problem :D
Dakujem

lucijalucy
21. dec 2021

Tak mne na začiatku trošku pomáhali náplaste. Ale nakoniec to bolo o vôli. Bez toho to nepôjde. Povedala som si zo dňa na deň že dosť, smrdieť ako popolník už nikdy viac 🤮🤢

mabenn
21. dec 2021

ja som mala motivaciu kvoli tomu, ze som chcela dieta, nejaky cas predtym prestat...pomohli mi prechadzky, pit vodu, odputavat pozornost, hudba, nieco male pojedat, prve dni boli najhorsie, potom postupne sa to poddalo

anna_2
21. dec 2021

ak nemas pevnu volu prestat, nic ti nepomoze. Alebo popros muza/manzela, nech ti da facku vzdy ked chytis cigarety 😂 srandujem

limetka69
21. dec 2021

Elektronická cigareta, nie iqos, znizovat nikotin. Ja som uz na nule. 🙂

karem21
21. dec 2021

@anomois otehotnieť:D

majlo1234
21. dec 2021

Aj ja som prestala, az ked som otehotnela. Dovtedy viackrat, ale neuspesne

dadulamamula
21. dec 2021

@anomois pevná vôľa povedala som si dosť a dosť a najviac sa tomu pridruzili aj deti.. Predsa chcem aby som im vonala a nie smrdela.

kitycat
21. dec 2021

Zrusili mentolky, kupila som si obycajne a tie mi nechutili. Mala som ich asi pol roka co este dobre vyschli a to uz sa nedalo fajcit vobec takze uz som si asi pol roka nezapalila. Na cigu obcas myslim ale ta chut ma odradi

lucia851
21. dec 2021

@anomois ja tak isto neviem nájsť pevnú vôľu a ukončiť to.Vydrzala som dva a pol dna a zasa som si zapalila

uba199
26. mar 2024

Ahojte aj som sa snažila prestať ale neide my to skúšala som aj žuvaci tabak ajkoski aj elektronickú a nič