Dlhodobá bolesť hlavy a za okom

21. okt 2022

Ahojte, uz vyse mesiaca ma trapi pobolievanie hlavy na vrchu na lavej strane, je to bodava bolest, chvilami akoby mi tam niekto vrtal , potom to prejde do za oko , to pobolieva aj pri pohlade do strany, neviem dost ma to znepokojuje kedze su to zvlasne bolesti nieje to bezna migrena, pobolieva ma to vkuse uz vyse mesiaca chvilu menej chvilu viac,tiez uz cca 2 roky mam pocit nestability , jemne zavraty sem tam , neurolog ma poslal na MR mozgu sle som objednana az na december, ak mal niekto podobne problemi budem rada za vase prispevky

sszuzu8
21. okt 2022

Mala som úraz oka a presne také bolesti sa mi objavili. Išla som na očné nech mi skontroluje oko a Dr povedala ze to nemá súvis ze je to forma migrény. 😑 Neurológ ale povedal ze migréna takto neboli a poslal ma na Mr ci nemám náhodou nádor na mozgu. Nič mi nezistili. Nakoniec ma bolesti prešli keď som sa presťahovala. Otec ma stresoval až tak ze som si dogabala zdravie (tyran alkoholik). Trpela som tak veľmi ze aj 2-3 týždne ma nepretržite bolela hlava. Úraz oka nakoniec vôbec nesuvisel s bolesťami bola to skôr náhoda

nika_val
21. okt 2022

Partner maval silnu bolest za okom, nad okom zo zubov mal zapal po ošetrení zubu to prešlo..
Može byt aj toto dovod

autor
22. okt 2022

@sszuzu8 dakujem kiezby to bolo len nieco take

autor
22. okt 2022

@nika_val no neviem zuby ma nebolia, chodim pravidelne na prehliadky

lyci
22. okt 2022

mna to bolieva velmi casto hlavne od covidu. na lavom spanku smerom do vlasov som mavala silne bolesti ajpredtym. po covide mavam silne bolesti aj zaokom, alecim dalej menej casto. na tom oku mi od covidu startuje aj normalna migrena zahmlenym videnim. na tu bolest na spanku a za okom mi nic nepomaha. na neuro mi na to nic nepovedala, na MR nic co by s tym suviselo, aj ked nastastie objavili nahodne aneuryzmu