Dlhodobé bolesti žalúdka

27. apr 2024

Ahojte..zaujíma ma či mal niekto niečo podobné..zhruba na konci min leta ma začal bolieť žalúdok ale tak nezvyčajné..vždy keď som jedla a jedlo mi "dopadlo"do žalúdka ma to zabolelo..niekedy som sa až spotila od bolesti inokedy to bolo len chvíľkové..išla som teda na gastro sondu a tam mi nič nenašli...ale stále mám bolesti dokonca už od rána do večera ma bolí žalúdok ..bola som si dať aj brat krv výsledky ok..všetky...boli ma aj kostrc nonstop už asi trištvrte roka píšem čo lebo neviem či to má daky súvis či nie...rozmýšľam ísť znova k dr ale neviem čo povedať aby mi spravili dáke "hlbšie"testy..neviete čo to môže byť?veľmi sa bojím veľmi...už to je strašné dlho a stále ...ďakujem za všetky odpovede

anna1992
27. apr 2024

Určite sa nehanbi ísť k doktorovi.... od toho tu je. Mal by riešiť jedno aj druhe, i keď to nemusí spolu súvisieť.... Popros doktora o lístok na ultrazvuk brucha, gastroenterológa o vyšetrenie na histaminovu intoleranciu. S krížami k ortopedovi a neurologovi.
Ja som mala inak pol roka problémy s hroznymi bolesťami brucha. Ale brala som veľa antibiotik a po nich to začalo. Tenké črevo pravdepodobne tlacilo na branicu a trvalo veľmi dlho, kým to prešlo....dlhodobo som brala probiotika a aj chllorelu a zelený jačmeň, myslím, že mi to pomohlo tiež. Od krizov vystreluje bolesť dopredu, ale skôr do oblasti kde sú vaječníky, brucho. Žalúdok je vyššie a keď reagovať začal po jedle, môže to byť intolerancia niečoho....

evickuska
27. apr 2024

psychika, uprimne ak gastro nic alebo tak moze to byt psychosomaticke 🤷‍♀️

zuzkaa1991
27. apr 2024

Alergia intolerancie bojujem asi 2r stale.skusam coo mi sadne co nie....

zuzkaa1991
27. apr 2024

Mne pomahaju pri silných bolestiach kvapky Gastritol

Mne lekar dal a helicid potom na gastre zistili zapal pazeraka a dali ozzion to beriem ked fakt s niečím prepisknem a nezaber gastrittol