Poraďte pediatra v Bratislave, v Biskupiciac, vo Vrakuni

darina85
18. mar 2013

Prosim o radu vsetky mamicky, ktore su spokojne s pediatrom vramci Bratislavy - Podun.Biskupic, Vrakune, pripadne Ruzinova. Mam mesiac do porodu a este neviem akeho pediatra oslovit, s ktorym ste spokojne. Budem velmi vdacna za kazdy nazor, dakujem 🙂

mirocka777
18. mar 2013

Ahoj, ja uz roky chodim k pediatricke na polikliniku v ruzinove, aj so synom aj s malou dcerkou, prestahovali sme sa na druhy koniec mesta, ale zostala som u nej nadalej. Myslim ze je tak akurat ani prilis vterna ani nekomunikativna. Su ram este 2 doktorky, u obidvoch som bola ked zastupovali, ale tam spokojna prilis nebola...a ak teeba nejake vysetrenia alebo odbornych lekarov, je tam hned vsetko poruke aj s lekarnami. Vola sa Macúchová

darina85
autor
18. mar 2013

@mirocka777 dakujem pekne 🙂 a ma tato doktorka vela pacientov? Myslim, dlho cakate na radu? Kolko ma asi rokov?

luckalucka83
18. mar 2013

@darina85

Dari, my sme chodili prvy rok k dr. Antosovej na Kramare, ambulanciu ma tam v jedenj novostavbe,
je to sukromna doktorka, uctuje si rocny poplatok myslim ze do 90 eur to je, objednava na presny cas, nikdy sme u nej necakali, a jedenho pacienta ma kopec casu a dokonca sme sa minimane stretavali s ostatnymi detickami, nikdy sme sa teda ani v cakarni nenakazili, vybavenie ambulancie super, aj pristup, ochota, teraz sa objednava cez internet u nej,
ja som bola velmi spokojna, len je to zastanca ockovania, tak sa musis rozhodnut, drzim palce 🙂

mirocka777
18. mar 2013

@darina85 je taka mladsia, no cca 40, nazory ma uz tie nove, co sa aj teraz pise, takze ziadne zastarale metody🙂, ak nie je akurat nejaka epidemia, tak necakame dlho, moje deti nie su velmi chore, takze tam ani nie sme casto... Dlhdie sko 15-20 min sme cakali mozno len parkrat a da sa aj telefonicky objednat na termin a do poradne s babatkami sa chodi len na presne stanoveny cas bez poplatkov, takze je to v poho.

liz_lemon
18. mar 2013

@darina85 najprv si zisti, ci ta vobec zoberu, ked nepatris do ich obvodu, ja co som volala, tak ma domietli, takze som skoncila u dr. podla bydliska

cicamica1980
19. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

volala som macuchovej, beru iba z rajonu