Dobrý gynekológ v Ružinove alebo Vrakuni

maja2005
24. feb 2015

Milé mamičky, prosím hladam dobrého gynekológa v ružinove, vrakuňi. s ktorým ste spokojné, dobrého odborníka

agiagi
9. jan 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

@1tatiana137 nasla som na ich stranke ako maju dovolenku, tak som to neriesila este, ale zacnem. @moonshine1 tak snad sa podari a pride na svet aj bez pomoci, ja v pondelok skusim na gyn zavolat, ze ci by som mohla prist a uvidim 🙂 ale bola by som rada keby ma vzal

slivka11
11. jan 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@agiagi potom daj aj echo ako si bola spokojna. Nad Millym premyslam uz dlhsie ale stale to nejako odkladam, ale snad teraz v blizkej dobe sa k nemu dostanem 🙂

moonshine1
12. jan 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@agiagi uz si na ambulanciu volala? my sme zdravi a stastni. Nikdy som nevidela dieta usmievat sa hned po narodeneni a toto nase male slniecko sa usmievalo. Mrzi ma, ze uz nechodi robit aj porodnika pretoze by som urcite pri porode rada mala jeho.. 🙂

1erika3
5. feb 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@moonshine1 je to velka skoda, ale aspon ze este gynekologa robi. Ako sa mate? Pomaly uz aj rastiete, ze? 🙂

agiagi
10. feb 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

@slivka11 @moonshine1 trvalo to sice dlhsie ako som si myslela, ale prehliadku uz mame za sebou. Musela som cakat, kym mi poslu kartu k Millymu a potom som mu volala kedy by som mohla prist, lebo som tam nechcela ist len tak na blind a bolo. Netrvalo to dlho, povedala som mu o mojom zdravotnom stave, co som prekonala a urobil mi vysetrenie a bolo 🙂 bola som prekvapena z jeho pristupu

moonshine1
24. feb 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@1erika3 To mas pravdu je to skoda, ale tak aspon gynekologa mame dobreho 😉 A mame sa dobre, pomalicky veru rastieme teda kludne by som mohla povedat ze aj rychlo. Fakt, ked si zoberiem len teraz sa narodil a bol malicky a uz vyrastol. Juj je to nase slniecko veru, stale sa len usmieva 😉

slivka11
26. feb 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@agiagi A vsetky vysetrenia ti dopadli dobre? Uz som sa konecne aj ja odhodlala a zavolala som mu. 😉

agiagi
1. mar 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

@slivka11 Ano nastastie mi vsetky vysetrenia dopadli dobre. Teraz k nemu budem castejsie chodit, len ma trosku mrzi ze uz nebyva aj pri porodoch. Bola by som spokojnejsia keby bol aj moj porodnik, ale tak nevadi. To je super ze si sa uz odhodlala, napis potom co ti povedal. 🙂

1erika3
10. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@moonshine1 Presne tak toho najlepsieho by som povedala 🙂 Juuuj tak to som velmi rada ze je vsetko v poriadku a rastiete. Nech sa vam dari aj nadalej 😉

erika161
11. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

Baby prosim Vas este stale plati to ze pan doktor Milly berie nove pacientky? Kamaratka sa ma to pytala ale nevedela som jej odpovedat na isto ci ano alebo nie. Radsej som si povedala ze napisem sem, aby som jej nepovedala nejaku blbost. Dakujem

slivka11
17. mar 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@agiagi Telefonat s nim dopadol dobre, povedal mi ze ma teda zoberie a ze mam zavolat terajsiemu gynekologovi aby poslal kartu, ale ja tam za nim zajdem a poviem mu to osobne a aj sa s nim dohodnem ze od neho odchadzam a nech posle kartu, snad to dlho trvat nebude

moonshine1
22. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@1erika3 Dakujem si velmi zlata, snad nebudu ziadne problemy 🙂 Vy neplanujete dalsie babatko? 😉

1tatiana137
30. mar 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

@erika161 este berie nove pacienkty takze kludne jej mozes povedat ze berie alebo ked chce vacsiu istotu tak nech mu skusi priamo do ambulancie zavolat a oni jej uz povedia

agiagi
4. apr 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

@slivka11 nemalo by to trvat dlho, vsak uvidis.. Ale super, dufam ze budes spokojna 😉