Doktori majú rozdielne názory na môj zdravotný problém

peterek414
18. nov 2013

Ahojte chcela by som pocut nazori na moju situaciu co si o tom mislite vy.V januari som otehotnela ale zapeti o 1 mesiac som potratila bola som na vycisteni a ked som isla na kontrolu po cisteni k svojmu ginekologovy tak ma vysetril a nasiel mi v maternici zrazenini krvy tak ze ma objednal o tyzden a ked som prisla a vysetril ma tak zrazeniny uz neboli ale zato my nasiel myom 3cm pri krcku maternice a o 3 mesiace som mala ist na kontrolu ale ked ue sme sa stahovali tak som si aj ginekologa prehlasila a novy doktor sa pytal ze s cim som prisla tak som mu povedala ze som mala ist na kontrolu lebo byvali doktor mi v maternici objavil myom ktori ma 3 cm...tak ma pan doktor vysetril a povedal ze ziaden myom v maternici nemam ale ze mam zrasty na krcku maternice...Tak teraz neviem co si mam o tom mysliet ked jeden doktor povie tak a druhy zas inak...

linda20111
18. nov 2013

@peterek414 Niekedy ani lekari nevedia vsetko. Miesto toho aby priznali ze niesu si isti a poslali pacienta k inemu lekarovi, tak radsej sa budu tvarit ze oni maju pravdu a su neomylni... Preto sa stava ze na ich tvrdohlavost a potrebu sa hrat na dokonalych doplatia nevinni ludia svojim zdravim.. Na tvojom mieste by som isla este k inemu lekarovi na vysetrenie pre istotu..

lili_mia
18. nov 2013

@peterek414 Konkrétne myomy a zrasty .. pokiaľ sa s tým lekár veľmi nestretáva, môže sa stať, že sa pomýli, žiaľ. Spýtaj sa terajšieho doktora, prečo si myslí, že sú to zrasty a podľa čoho asi ten predchádzajúci tvrdil, že myómy. Žiadaj, aby Ti to na usg poukazoval. Ja sa pýtam, nech mi ukážu. Ani u gyndy, ani na sone prsníkov s tým nie je problém. A všimla som si, že to už robia sami od seba, ostatné pacientky si to chvália.
A tie krvné zrazeniny rieš, chod aj na hematólogiu.
Osobne mi je divné, že ten myom nevidel v čase, ked si tam mala tie zrazeniny. Za týždeň vyrástol na 3 cm?

peterek414
autor
18. nov 2013

@lili_mia
@linda20111 sak to ze je to cele divne lebo aj pri tom potrate moj byvali ginekolog stale odkladal nemocnicu ze ci nepotratim samovolne a ked to bolo akutne tak som uz musela ist na vicistenie a museli mi roztvorit krcok maternice lebo som ani nekrvacala......a je to divne ze pri tej zrazenine si nevsimol myom neviem je to vsetko divne