Gynekologička MUDr. Václavová z Procare

chilli21
25. mar 2012

Ahojte, máte niekto skúsenosti s MUDr. Zuzanou Václavovou z Procare? Plánujem tehotenstvo a uvažujem nad zmenou lekárky. Tato lekárka mi robila laparoskopiu, zdala sa mi milá a aj po odbornej stránke ok, ale nechcem sa rozhodovať len na základe prvého dojmu, preto ma zaujímaju Vaše skúsenosti. Vďaka.

chilli21
autor
26. mar 2012

nikto nic? 😒

noja2210
21. apr 2012

ahoj, az teraz som nasla tvoju otazku....ja som velmi spokojna...prezila som si s nou aj MA,robila mi kyretaz,teraz uspesne tehulkujeme...mne jednoducho vyhovuje...nezahlti ta zbytocne informaciami, povie co uzna za potrebne ale trpezlivo odpoveda na otazky...

noja2210
21. apr 2012

@chilli21 pre istotu este raz, aby si si to nasla :D

ahoj, az teraz som nasla tvoju otazku....ja som velmi spokojna...prezila som si s nou aj MA,robila mi kyretaz,teraz uspesne tehulkujeme...mne jednoducho vyhovuje...nezahlti ta zbytocne informaciami, povie co uzna za potrebne ale trpezlivo odpoveda na otazky...

chilli21
autor
22. apr 2012

@noja2210 ahoj, dakujem ze si sa ozvala, ak este mozem par otazok, ma vela pacientok? Ake ma asi cakacie doby od objednania? Je dokladna pri vysetreni a v pripade problemov? Da sa s nou diskutovat a pripadne je ochotna akceptovat ak mas na nieco iny nazor, bez nejakej jesitnosti? A rodi este a pripadne kde? Nasla som nejake starsie info, ze rodila kedysi na Antolskej, neviem ci su tie info este aktualne.

noja2210
22. apr 2012

@chilli21 pacientok ma dost, ale v procare chodis iba na objednanie, takze najdlhsie som cakala tusim 20min, aj to bola rano kalamita, tak prisla neskor, ale zvycajne je to tak 5 min, co sa tyka toho ako ma plny kalendar, tak niekedy sa stane, ze nema volny termin kedy potrebujem, ale tak akutne pripady berie stale a neakutne som tusim cakala na termin tyzden.
zacala som k nej chodit tesne pred prvym tehotenstvom, trpezlivo mi vysvetlovala folikulometriu a podobne, rovnako ked sme prisli o babatko bola velmi empaticka, ale uplne vecna, extra rozdielny nazor som zatial nemala, lebo okrem potratu, kde vlastne nemas na vyber osm nic neriesila....
mne starostlivost pride dostatocne dokladna inak by som tam nebola...ale chapem, ze mnohi mame pod dokladnostou ine predstavy...
a co sa tyka porodov...to sa chystam riesit na najblizsej poradni 😀 😀 teda neviem...tiez som nasla ze bola na antolskej + operuje v sagaxe v DS a tam ma aj v peciatke ze porodnik, takze uvidim....

chilli21
autor
22. apr 2012

@noja2210 ja este ani tehotna nie som a uz riesim porodnika 😀, uvazovla som, ze ked uz mam hladat noveho lekara, tak idealne niekoho s kym by som presla celym pripadnym tehotenstvom aj s porodom, a tiez som si na peciatke vsimla, ze je porodnik.
Kazdopadne dakujem ti za info a zelam ti prijemny a bezproblemovy zbytok tehotenstva a porod.

zelovocka
13. dec 2012

@noja2210 @chilli21 ahojte baby, tak spýtam sa aj ja - rodí dr. Vaclavová? chodím k nej rok, o dieťatko sa už snažíme pár mesiacov, a ona sa mi zdá veľmi fajn 🙂 neprotestovala by som, keby ma odrodila, len či je to možné.

chilli21
autor
14. dec 2012

@zelovocka ahoj, neviem ti povedat, chodim k nej, ale este som sa na to nepytala, ked este nie som tehotna🙂

zelovocka
14. dec 2012

@chilli21 idem k nej v marci na preventívku a spýtam sa 😉 ani ja ešte nie som tehotná... koľko sa už snažíte, ak smiem vedieť?

abbelina
14. dec 2012

@zelovocka - ahoj, ja mam tiez tuto doktorku, ale pokial viem, tak uz nerobi porodnicku prax, aspon mne to tak povedala. Kazdopadne si to skus s nou este preverit.

zelovocka
14. dec 2012

@abbelina ahoj 🙂 aha, ďakujem za info. a ako si s ňou spokojná, čo sa týka starostlivosti v tehotenstve?

chilli21
autor
14. dec 2012

@zelovocka tak uz vieme🙂 dakujem aj ja @abbelina za info.
K tomu snazeniu, nechcem sem pisat info co do tejto temy nepatria, napisem ti do IP

abbelina
4. jan 2013

Caute baby, ohladne tej spokojnosti - zatial ano, ale nemozem to poriadne posudit, kedze predtym som mala inu gynekologicku a k Vaclavovej som presla len nedavno, v polke tehu. So far good 🙂.

eleonora9911
17. jan 2013

Ahojte, má táto doktorka aj zmluvu s poisťovnou alebo ja súkromná?

mia551
24. máj 2013

@noja2210 ahoj, chodis k nej este stale...? chodim do pro care, ale chcela som zmenit gynekologicku, raz som bola u tejto a velmi sa mi zdala mila, tak som myslela, ze by som presla k nej... ale ked sa pozriem na nete, tak tam uz nie je uvedena v zozname lekarov (nova poliklinika central, kedze daxnerovo sa rusi...). nevies kam odisla...? resp. ci odisla...? dakujem velmi pekne!

ullala
13. jún 2013

@mia551 neviem ci je to aktualne, mozno uz si si to zistila, no ak nie, tak snad pomozem. lekari prechadzali z daxnerovho do centralu, nepresli vsak vsetci, cize ked nie je v zozname lekarov, tak odisla (tak mi vraveli na infolinke). ale kam odisla ti nepoviem. ja som raz alebo dva krat u nej bola, bola mila, ale zaroven sa mi zdala aj dost prisna.

mia551
13. jún 2013

@ullala na infolinke mi povedali, ze je vraj na materskej dovolenke... 😒 ty chodis tiez do pro care...? a ku komu chodis, ak sa smiem opytat (gynekolog)...? dik moc

ullala
13. jún 2013

@mia551 na materskej? no ked som tam bola zaciatkom roka, tak tehotna nevyzerala byt 😀 ale tak zase je pravda, ze ja nie som moc vsimava v takychto veciach. ano chodim do procare

janka1912
8. júl 2013

@mia551
@ullala vaclavova je dva mesiace na materskej, ja tiez hladam nahradu, koho ste si vybrali???

mia551
8. júl 2013

@janka1912 jaaj, ved som z toho uplne ze zufala, lebo som teraz zistila, ze som tehu, tak hladam rychlo nahradu... najprv som chcela prejst k durinovej, na infolinke mi povedali, ze v pohode, ale napokon sa ukazalo, ze ta uz nove pacientky vobec neberie... tak som sa objednala zatial k hruzikovi... ma celkom pozit. hodnotenia na nete, tak uvidim (prisiel z medifery...)

janka1912
9. júl 2013

@mia551 ja som zistila vcera ze som tehu preto rychlo vyberam a tiez to iste, durinova ani durechova neberu a zatial asi tiez hruzik kvoli hodnoteniam.. tak sa mozno stretneme 😀

mia551
9. júl 2013

@janka1912 😀 inak ja od durechovej odchadzam, takze za tou ti nemusi byt luto... 😝

janka1912
9. júl 2013

@mia551 luto mi nebude, len si neviem vybrat...

hanahana7
19. sep 2013

velmi dobra lekarka to je! az teraz som hladala info o nej lebo som si vsimla ze nie je v procare.takze je na md..
mne vyhovovala na 100% . zmenila som ju za(pocas tehotenstva) inu a 100% spokojnost. perfektny pristup! taky keby vsetci lekari mali.

hanahana7
19. sep 2013

a teda neviem kam budem chodit.hlavne kvoli nej som zostavala v procare..

tinkasl6
25. feb 2014

Ahojte tak, uz ste si vybrali? Koho a co na nho hovorite? Aky je doktor hruzik?

mia551
16. máj 2014

Len info: teraz som si vsimla, ze dr. Vaclavova pracuje v Interklinik...

lucildka
6. jan 2015

Ahojte. Prosim Vas viete mi poradit dobru/dobreho gyn v Ba? Planujeme babo a potrebujem si prelozit kartu z Ke do Ba. Tak nech uz mam dobreho lekara aj do buducnosti 🙂

irresistible
7. feb 2015

@lucildka Ja som absolvovala dve tehotenstva s MUDr. Vaclavovou, nez odisla na MD...no a teraz s tretim sa prave idem k nej vratit - ja odporucam, je velmi prijemna, vysvetli vsetko, co sa pytas, nemala problem, ked sa moj otec chcel prist pozriet na ultrazvuk pri prvom ;) V ProCare sa necakalo dlho; idem sa prave nahlasit do Interklinik, kde ordinuje, ale myslim, ze to bude rovnake. Mne zaroven vyhovuje, ze je to v meste, lebo odbehnem z roboty - to je dobre si tiez zvazit.

krestankalivia
10. feb 2015

Ahojte, hľadam si gynekologičku v Bratislave.. Chcem sa opýtať, koľko ste platili pri pani doktorke Vaclavovej. Dakujem 🙂