Hairburst gumenné cukríky na vlasy

15. máj 2023

Ahojteee ma niekto skúsenosť s gumennymi cukrikmi hairburst ? Pomôžu? :D alebo teda co by ste odporučili na vlasy ktoré sa lámu 🙂 Mala som predĺžené vlasy nejaký ten čas, a moje vlasy sú oslabnute, vypadávajú ,riednu a su rozstiepene .Najprv som si ich zničila s peroxidom keď som na sebe robila pokusy no a teraz to predĺženie mi ich oslabilo ešte viac...strihať sa veľmi nechcem :( chcem mat dlhé vlasky a mam ich tak po lopatky ..

mamamasama
15. máj 2023

Tie suché, rozštiepené a lámajúce sa vlasy sú už mŕtve. Choď na nejakú obnovu. Nanoplastika,botox ats. Hairburst vitamíny odporúčam. Brala som po pôrode a nové vlasy rýchlo rástli a boli silné.

marca12
15. máj 2023

Znicene vlasy treba ostrihat aspon tie konceky. Bude to lepsie vyzerat a nebudu sa uz tak nicit. K hairburst sa neviem vyjadrit. Aj ma to laka,ale este ma uplne nepresvedcili.

sima234
16. máj 2023

Tiež suhlasím, že rozštiepené vlasy je potrebné ostrihať a dať im nejakú výživu.
Hairbust beriem zatiaľ skoro mesiac a mám pocit, že mi menej padajú vlasy a rastú mi aj nové. Ale ja používam od nich aj šampón aj kondicionér - tie už asi 2 roky.