Predlženie vlasov

26. sep 2023

Ahojte.Založím novú diskusiu,lebo všetky o predlzení vlasov su staré....
Má momentalne niekto predlzene vlasy metodou micro ring alebo eurolock?Alebo hocijaké skusenosti??? Premýslam nad predlzením,moje nechcú rasť,stiepia sa,lamu a nerastu.Zehlim si ich so Steampod,pouzivam termo mlieko Steampod.Beriem aj vitaminy Vlasimo 3mesiac.Moja kadernicka mi zatial raz urobila hydratačné ošetrenie znackou Philip Martins ( aj tak mi vidno rozštiepené konce) .....
Dakujem

melanta
26. sep 2023

Ja som tento rok prispela aspoň do 3 diskusií na túto tému a nejaké som odignorovala, takže určite sú tu aj aktuálne diskusie. Ale teda napíšem, že ja som mala microring asi 10 rokov, bola som maximálne spokojná. Teraz mám metódu seamless1. Mám pocit, že to až tak nezaťažuje vlasy. Na prepoj som chodila aj chodím cca každé 2 mesiace, keď náhodou sa nedá, tak max 2,5, cez 3 mesiace som nešla nikdy. Veľa žien ti povie, že v pohode stačí po polroku. Podľa mňa nestačí, len je to proste investícia. Vlasy si normálne farbím, žehlím, natáčam. Na čo je potrebné byť pripravená je to, že pri prepoji ti akoby odíde veľa vlasov. Ale to nie sú vlasy, ktoré vypadnú kvôli predĺženiu. To sú vlasy, ktoré padajú bežne každý deň, lenže ak más nadpojené vlasy, tak nepadnú z hlavy dole, ale ostanú v spoji. Čiže potom raz za 3 mesiace uvidíš všetky vlasy, ktoré sa ti za tie dni nazbierali. Čo sa týka rozštiepených koncov, to je oka, ale mala by si mať zdravé korienky podľa mňa. A odporúčam ísť do kvality, kvalitné prírodné ruské alebo európske vlasy, žiadne remy a podobne. A ísť k niekomu, kto má množstvo pozitívnych recenzií. Nie niekto, kto strihá farbí a občas popri tom urobí nadpájanie, ale k niekomu, kto sa vyslovene špecializuje na nadpájanie.

lenka1231
26. sep 2023

Ahoj, ja nosím predĺžené vlasy cca.8 rokov, cely čas som mala microringy, taktiež som bola spokojná, ale už polroka mam mikrokeratin a je to podľa mna lepšie, kedže spoje takmer necítiť. Ako je spomenuté v komentári nadomnou, určite treba vybrat dobrú kvalitu vlasov a aj špecializovaný salón. 🙂

ninah1486
5. dec 2023

ja mam predlzene vlasy pomocou microrings, kupovala som si ich cez clipinhair 🙂 kvalita vlasov od nich je skvela

beahavala
9. dec 2023

micro ring mam uz dlho a ja som nadmieru spokojna, moje vlasy vyzeraju skvelo...kazdy sa pyta co som s nimi spravila

autor
13. dec 2023

@ninah1486
@beahavala u nas v meste jedna baba robí,ma salon,svoje prace dava na fb,insta.dlho uvazujem nad nou....aj teraz idem k svojej kadernícke a musí ma aj ostrihať,konce mam hrozne znicené,takže u mna nehrozia dlhe vlasy....jedine,že prestanem uplne žehliť,ale to u mna nehrozí.....používam parnú Steampod,aj termo prípravky,ale ......
Toho sa bojím,že ked si dam predlžit,že sa mi este viac znicia.....Preto si chcem dať predlziť,lebo som v tom,že ich budem menej zehlit.....ci to je iba moja predstava? 😀