Herpes na ústach

nikki16
28. mar 2014

Potrebujem poradiť ohladom herpesu/oparu na ústach, vyšlo slnko a hned mám na ústach 3 opary, jedna sa mi nezahojí a hned druhá sa mi spraví a stále dokola už viac ako mesiac. Ak má niekto skúsenosti s takýmto vírus poradte čo nato pomáha. Mám milion mastičiek, vodiečiek, zubná pasta no nič nepomáha ☹ som z toho zúfalá. ďakujem vám za odpovede

nikki16
autor
29. mar 2014

@kajus7 uvidím ako mi to pomôže a či tie vitamíny na imunitu naozaj pomáhajú alebo nie :D

ricola
29. mar 2014

Ja mám tiež herpes od malička. S pravidelnosťou, niekedy sa mi neobjaví pol roka a niekedy aj 3 mesiace nonstop, jeden sa vylieči a hneď sa urobí druhý. Tu nejaké babské rady moc nepomôžu. Mám ľahkú poruchu imunity. Toho sa už nedá zbaviť.
Treba navštíviť imunológa, mne sa dosť výrazne zlepšil stav, neviem už lieky ktoré mi dala, ale užívala som to asi pol roka, nejaké prasacie bunky v tom boli alebo co... 🙂.
Ešte na potlačenie, hned ako začneš cítiť že sa ti ide urobiť herpes - ja už som toho vyskúšala dosť,
odporučam zovirax duo.

patkaza
21. okt 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

to nemáš určite zo slnka ale z nedotatku vitamínov http://akoapreco.com/preco-sa-robia-opary-a-ako-sa-rychlo-zbavit-oparu/