Je teraz nejaká črevná viróza?

saska00
7. aug 2023

Ženy neni teraz nejaká črevná viróza ?
Lebo neviem čo to mám ale ráno som si dala ranajky. Potom som išla do obchodu a chytila má tam taka bolesť podbruska že som utekala na wc a prehnalo má 2 krat. Potom som sa nejako dopravila domov. Brucho mam úplne vycucnute a len čo sa vody trochu napijem už mi nafúkne črevo nepríjemný pocit a musím zas na wc. Bojim sa aj piť vodu… neviem či to nejaký vírus ale doma nemá nikto crevnu , alebo čo to môže byt

bejka90
7. aug 2023

@saska00 ano je crevna biroza. Sesterka pred tyzdnom mala horucky a zvracala a jej syn rocny zacal vcera horuckovat a hnackovat.takze nieco urcite je.

guudy
7. aug 2023

Crevne virozy su kazde leto…nasad dietu a lieky proti hnacke a budes ok.

ivangeline
7. aug 2023

Manzel mal teraz 3 dni.. Velmi zle 3 dni..

zenulkaaa
7. aug 2023

Crevne virozy su v jednom kuse po cely rok. Je to len o tom, ci si bola v kontakte s niekym kto ju mal a ci sa nakazis. To nie je len ze teraz cez leto. Koluju stale.. tak ako chripka, angina, a mnohe ine choroby

saska00
autor
7. aug 2023

@ivangeline a čo mu pomohlo ? Mal len hnacky ?

Ja tomu ale nechápem. Ráno som v pohode v stala , bola som na veľkej ako vždy normálne. Dala somsi ranajky a išla potomdo obchodu a v obchode má prepadla riadna bolesť v podbrušku a uz som len utekala na wc a hnacky. Doma som bola ešte 2 krat a teraz ked som aj mala pocit ze zas tak len taký akoby hlien zo mna vyšiel. 🫣 neviem či je to normálne pri hnačke.

saska00
autor
7. aug 2023

@zenulkaaa no práve neviem o nikom žeby som bola v kontakte. Môj maly mal horúčku v stredu , potom ho raz večer prehnalo a inak bol ok , len sopel mu zateká a pred vcerom mal znova teplotu večer a dneska už ok. Tak neviem to mi neprišlo ako črevná.

zenulkaaa
7. aug 2023

@saska00 tak uz ked tam je horucka, tak to vyzera na crevnu virozu. Ale pri nej je zvycajne cloveku aj zle od zaludka, ako nemusi vracat, ale byva tazko a nevolno.
Ale na druhej strane, moze to byt aj cokolvek ine.

saska00
autor
7. aug 2023

Od rana som si skúsila dat prvé jedlo cestoviny , troska som zjedla a vkuse mi tak skvrkoce v bruchu … je to bežne?

aliaray1
7. aug 2023

@saska00 ano, mali sme tiez vratane babatka.
Mozno pomoze, tak zazdielam, vyber si z toho potrebne...info z infekcneho

nikolca
7. aug 2023

Aj mna od rana prehana hrozne bojim sa aj zaspať

saska00
autor
7. aug 2023

@nikolca ja som si dala poobede 2tablety čierne uhlie a ak večer a už má odvtedy neprehnalo.
A jedla si normálne počas dňa aj keď ta preháňa ?

nikolca
7. aug 2023

@saska00 ja som si dala smectu a jedla som len suche rožky ale zatial mi to neprešlo v bruchu škrkance mne bola rano doma strašna zima vedela som že mi dačo bude

saska00
autor
7. aug 2023

@nikolca ja ráno úplne ok som si dala ranajky a teda potom okolo obeda do začalo a tiež po tých hnackach úplná zima mi ostala a únava

mmoni89
7. aug 2023

Jasné, celý rok su, v lete obzvlášť. Mali sme 3tyzdne dozadu skoro všetci.

saska00
autor
8. aug 2023

@mmoni89 a môže to trvať aj len jedenden?
Lebo zvláštne, ale ako som písala včera ráno úplne normálna stolica, potom pred obedom má začalo preháňať asi tak 4-5 krat. Posledný krat už len hlien , potom som si dala 4tablety čierne uhlie a dneska už nič zatiaľ 🤔

mmoni89
8. aug 2023

@saska00 môže, tie vírusy sú rôzne. My sme vždy mali také ze deti sa raz vyzvracali a potom nič. Mne zas vzdy je strašne zle ale nikdy nezvraciam. Teraz naposledy sme zas veľmi dlho hnackovali. Mužovi nič nebolo, deti mali aj teplotu

saska00
autor
8. aug 2023

@nikolca ako ti je dnes ?

nikolca
8. aug 2023

@saska00 ahoj no trošku mi je lepšie no akasi som stale zoslabnuta hnačkovala som aj dnes asi do 13.00 trochu som si aj pospala no prešlo to ale bolo to hrozne ja som každu chvilu chodila na WC neskutočne škrkance v bruchu