Kaz na predných zuboch

25. okt 2023

Dobry den uz dlhsie mam kaz na prednych zuboch. Mam tam malu dierku medzi nimi na oboch ..kaz je hlavne zvnutra...cena ma ani tak netrapi ale ta bolest...boli to prosim vas? Teraz ma to neboli ale teda ja mam hlavne strach z tej bolesti po🙈
Odkedy som mala strojcek na zuby a bola som druhy x tehotna sa mi zuby zacali kazit a drvit 🙈 :(

viestta
25. okt 2023

Urcite to boli menej ako trhanie zlomenaj jednotky. A vrtat sa da aj s anestezou, staci doktorovi povedat

lenka7477
25. okt 2023

ja si už pri pozdrave pýtam injekciu- a vec je vybavená 🙂
Nebolí ma nič a pokojne dýcham.
Hneď ako by som cítila , že mi otrnutie slabne , dám si tabletku a hotovka . Netreba sa hanbiť priznať si strach zo zubára !

nikpa
25. okt 2023

Bolí, respektíve je nepríjemný len ten 1 vpich ihlou na umrtvenie. Tak prosím ťa nepreháňaj a chod si dať ošetriť zuby lebo nie je nič nechutnejsie než hnilé predné zuby.

gemerka17
25. okt 2023

Treba ísť k zubárovi. Anestezu už pozná každý. Moderný kvalitný zubár ju ponúkne automaticky, netreba si ani pýtať. Po injekcii je ošetrenie bezbolestne. Keď máš problémy zo zubami odporúčam najist kvalitného zubára a dodržiavať podstivo dentalnu hygienu.

asined88
25. okt 2023

Ak to nemáte niekde vyššie pri dasne nie je sa čoho báť a ani umrtvenie nebudete potrebovať. Ja som tiež tak mala a nebolo to vôbec cítiť, iba cítite tlak, že vám tam niekto niečo robí. Bez strachu do toho, budete potom rada, že to máte za sebou

autor
25. okt 2023

@nikpa akoze ja nemyslim vpich...injekcie sa nebojim..len tej bolesti po...

asined88
25. okt 2023

Bolesť po nebude žiadna. Zúbky budú opravené a môžete normálne fungovať

viestta
25. okt 2023

Co t moze boliet po vyvrtani a zaplombovani zubu? Okrem toho, uz davno vymysleli analgetika. Tak su supnes nejaku tabletku a bude po bolesti

zenulkaaa
25. okt 2023

Bolest?. Dobry zubar pichne aneatezu a necitis ze vobec nic. A bolest po nebude ziadna. Ak sa zub spravne osetri tak po zaplombovani neboli, max trosicku, a to zvladnes. Vzdy lepsie ako sa dostat do stadia ked ti ho budu musiet vytrhnut.

nikpa
25. okt 2023

Žiadna bolesť potom nebude. Ale keď si to necháš bez ošetrenia tak potom uvidíš čo je bolesť.

stanka_k
25. okt 2023

Skôr by ma bolelo, keby sa kaz dostal do koreňa tak, že by zub musel ísť von. Plus čakať na zahojenie a riešiť korunky alebo implantáty za tisíc aj čosi....
Injekcia a necítiš nič. Aj keď to by musel byť hlboký kaz, aby si cítila na jednotkách bez injekcie