Keď vypijem kávu, ostane mi zle

13. mar 2023

Keď vypijem kávu zostane mi zle. Má to tu niekto ešte takto? Čo to môže byť? Predtým som to tak nemala, až v poslednej dobe.

bloger
13. mar 2023

A ruky sa ti netrasú? Môže byť, že ti kofeín vadí.

iren88
13. mar 2023

je možné, že máš veľa kofeínu, že ti to nerobí dobre, mne tak niekedy býva poobede, keď si dám kávu, že aj ruky sa mi začnú triasť aj srdce cítim ako bije :/

proste0monika
13. mar 2023

Zle od zaludka, ci nejake ine prejavy?

magic08
13. mar 2023

pred polrokom som prestala piť kavu kvoli tomu, ze mi z nej zakazdym bolo tažko na zaludku a palila ma zaha. Doteraz som ju pit nezačala

zenulkaaa
13. mar 2023

Moze to byt zla kava. Niektore kavy su preprazene, mastne, olejove. Aku pijes?? Nejaku z bezneho retazca?? Tie zvyknu byt pochybne

kiwi3
13. mar 2023

v akom zmysle zle? nepijes nahodou kavu s mliekom? to moze byt aj zlcnik

danyelia
13. mar 2023

Ahoj, mne tiež zrazu zo dňa na deň prestala chutiť káva a bolo mi po nej zle...ale to som potom zistila, že som tehotná 😁

simca06022011
13. mar 2023

Ako zle? Ako ju piješ? Kedy? Akú kávy?
A keď nič zvláštne nenájdeš, tak ju nepi 🙂

uskrnica
13. mar 2023

Mozno si si len spravila fakt ze silnu kavu🙂 To sa deje aj mne uplne bezne, niekedy mi proste nesadne, aj ked kavu lubim a pijem ju pomerne casto. Ale napriklad ja kavu nemozem ani nalacno pit, to viem, ze mi zarucene bude zle.

bejbypd
13. mar 2023

Skoro dva roky som nepila kávu a veľmi mi to pomohlo ..tiež mi z nej bolo zle..teraz pijem jednu denne viac nie..niekto proste nie je stvorený pre kávu..nemusí to znamenať nič

54tinka54
13. mar 2023

Ja som pila v práci jednu kávu denne a bolo časom mi z nej zle.. skončila som so zápalom žalúdka, odvtedy kávu nepijem.. ak chcem nejakú dávku kofeínu, spravím si matcha čaj.

deti95060810
13. mar 2023

kávu radšej ani nepijem... vždy mi prišlo zle...tak načo sa trápiť...ale nikdy neviem že prečo... či vyšší tlak, alebo žeby sa znížil, možno žalúdok...kto vie....proste mi prišlo na odpadnutie .

autor
13. mar 2023

@proste0monika od zaludka. Akoby na zvracanie, alebo akoby "tehotenské nevolnosti".

Trasenie rúk nemám.

autor
13. mar 2023

@zenulkaaa pijem Emília od zlaté zrnko.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irusa
13. mar 2023

Nepijem rok. Bolo mi znej zle, vysoký tep a tlak

proste0monika
13. mar 2023

Mne robila zle arabica pripravovana ako zalievana. Ked som si dala cukor a mlieko, to bola konecna, dva dni som spala posediacky kvoli refluxu. Teraz kupujem robustu, pripravujem ju v kotyogu a nepridavam do nej nic a problem nemam. Cize ak bez kavy nevies fungovat, vyskusaj rozne druhy. Ak ti nebude chybat, tak matcha alebo mate su super nahrady.

autor
13. mar 2023

@proste0monika viem fungovať, ani neviem na čo to vlastne pijem, asi len kvôli nude v práci 😀

elysiacik
14. mar 2023

Keď ti nerobí dobre skús ju nepiť, urob si miesto nejak čierny alebo zelený čaj, bude ti to lepšie. Niektoré kávy sú ťažké, ak piješ čistú, tak ti môže zaťažiť žalúdok.
Môže tých príčin byť veľa. Inak čo sa týka ten kávy, čo si písala, že piješ, tak osobne moja šálka kávy to nie je, nechutila mi.

zuzana76
21. júl 2023

@autor tiez mi byvalo zle, velmi zle, vracanie, zapal zaludka, teraz kavu nepijem, uz rok a pol a je to ovela lepsie

ankalv1
21. júl 2023

Ja kávu milujem ale tiež sa mi už viackrát toto stalo..ale pila som aj 4-5 denne, potom mi to začalo škodiť tak som na nejaké 2 týždne prestala a nasadila som si probiotiká. Začala som potom s 1-2 a to je lepšie.

heidi4
21. júl 2023

Nemozes byt tehotna? 🙂

trojnasobnamama
21. júl 2023

Ja pijem inku,alebo meltu kavu su bez kofeinu .Tiez mi kava nerobi dobre. A takd pocity som mala,ale asi od liekov.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heidi4
22. júl 2023

@nikaa951 teba sa pytam? Ci ty si autorkin hovorca?

sisaka
22. júl 2023

Autor - mne tak byvalo, keď som si kávu dala ráno. Teraz pijem poobede, nie pravidelne, neznášam ten pocit byť závislý na káve a žiaden problém.