Koľko doplácate u zubára?

29. apr 2022

Čaute. Prekvapil ma zubár za dočasnú vypln čiže vložku si vypýtal. 10 eur. A za odstránenie zubného kameňa vzal 20 eur. Predtým som za vložku do zuba nikdy neplatila. Predtým odstránenie zubného kameňa stalo 6 až 8 eur. Za plombu berie 30 až 40 eur. Platíte aj vy takéto ceny u zubára?

melanta
29. apr 2022

Za plombu zväčša platím od 80 eur vyššie.

andrea_82
29. apr 2022

V januári muž platil za plombu 39 €. Záleží na tom, koľko plôšková plomba je a či je biela alebo obyčajná.

luccija
29. apr 2022

Za bielu plombu cca 40 a viac podľa toho koľko ploskova, zubný kameň v rámci prevencie je zadarmo ináč chodím na hygienu, za vložku som neplatila nikdy.Dal Ti blok daj si preplatiť v poisťovni.Vsetko išlo hore energie...každý zdvíha ceny

autor
29. apr 2022

@luccija bola som na preventívne. Nevedela som ze odstránenie zubného kameňa je v rámci preventívny zadarmo. Áno mám bloček.

diamond007
29. apr 2022

Rovnako jak ty platím aj som vždy platila

barborachors
29. apr 2022

od sto vyššie. a neni to BA. V BA od 200 platím ak musim ist a to su plomby a ina klasika. Dentalna v BA 65. Všetko slo hore takze tak.

monkabohdalova
29. apr 2022

mne menila dve plomby za 50 €,.. kazy som nemala, iba plomby vymenila, lebo boli už opotrebované

alofinka
29. apr 2022

teraz mi menila dve blomby na predných zuboch, 80 eur

qwer2019
29. apr 2022

Ja som maximálne u zubárky za blombu, či odstraňovanie kazu, alebo iné základné vyšetrenia, úpravy, platila 5€

koniarova
29. apr 2022

Tak to ja platím iné pálky. 😁😁 Dentálna 70 eur, plomba pod 100 nikdy.

alureb
29. apr 2022

Ja za plombu 40e bezne 🥴

louise
29. apr 2022

za plombu bezne okolo 60

makova333
29. apr 2022

dentalna hygiena BA 40 € (davam si preplacat v poistovni)a to si este hovorim, ze aka lacna,rtg 25 €, plomba od 50 € (zalezi aka velka (jednoploskova, dvojploskova).

petamich
29. apr 2022

@makova333 veru ja mam 55€ dentalku a plomby take palky, ze belmi mo zostane 😂

renka30
29. apr 2022

Za plombu som naposledy platila 83€ - dva roky dozadu, tento rok 10 ročná dcéra 2 kazy - 110€

jumama
29. apr 2022

My sme akurat boli v Stupave a tam okolo 100 stoji oprava zuba. Oni si zarataju nielen vypln, ale aj pracu, byva to tak rozpisane na potrvdneni. Plomby maju tiez podla velkosti a podla toho, ci je to fotokompozit alebo ina, amalgamove uz ani nedavaju. Rozdiel v cene medzi poistovnou a bez poistovne je maly, okolo 10 Eur. Dentalna hygiena 45, ale mozes si na poistovni uplatnit, ze ak mas vsetky preventivky, vratia ti 30 Eur.

A to sme prave zmenili zubarku ktora bola este drahsia a nebola moc dobra. Muzovi bola treba rekonstrukcia zuba - to nejaku specialnu tlaciaren mala, kde ta vypln do zuba sa podla rtg vytlaci a vlepi, stalo to 450 Eur. A do mesiaca mu zub vytrhla, pretoze ho aj tak bolel a mohla by mu to leda odvrtat a mozno znovu urobit,zrejme mu nepreliecila tie korene. Ziadna hanba, ze najprv ho presvedcila na tu megadrahu vypln, za vytrhnutie zuba dalsich 160 EUR.

baklik
29. apr 2022

@luccija odkedy je odstranenie zubneho kamena v ramci preventivky zdarma?? v zivote som nezazila, akurat pozrel stav dasien a ci nemam kazy. za dentalnu hygienu musim platit.

baklik
29. apr 2022

@jumama UNION preplaca dentalnu hygienu do 50 eur.

baklik
29. apr 2022

@jumama mna takto tiez bolel, ale poslal ma na hygienu, niekedy za to moze aj zapal dasien, najma ak uz nervy vybrali, tak zub nema ako boliet...

nikha2809
29. apr 2022

Mňa dlhodobo problém s jedným mŕtvym zubom za každú vložku doplácam tak ako ty 10€.A ostatné ceny tak ako si písala aj ty.

evkamotka
29. apr 2022

Ved si to daj preplatit, dovera ti da spatne 30e. Ostatne tiez, no nvm detaily

junova
29. apr 2022

Ja som nedávno za mostík nechala 600 eur. Plomby okolo 40 - 50 eur podľa veľkosti.

janka1011
29. apr 2022

To máš ešte zubára z lacného kraja. Inde sa dopláca oveľa viac.

renata1405
29. apr 2022

Ja som tak malo este u zubara neplatila. Mne nedavno daval dole kamen za 60€.A taka navsteva s plombovanim ma nikdy nevysla pod 100€.

deniseee
29. apr 2022

Tak to mas zubara z lacneho kraja. Aj moj stary zubar mal fantasticke ceny oproti inym, platievala som35-40 eur za jednu plombu. Teraz som pred par dnami za dve plomby zaplatila dokopy 130 eur a to som este proti inym zaplatila este stale ludovu cenu. Pocas lockdownu som deti zobrala k zubarke, ktora im len vytrhla zvysok mliecneho zubka. Osetrenie chvilocka mala a zubarka zobrala za 1 vykon 118 eur. Proste neskutocne a este s blbym pristupom k detom (uz tam karty deti nemaju). Takze ak si s tym svojim zubarom spokojna, len sa ti zda, ze platis vela, tak vedz, ze vela neplatis a ostan pri nom. Najst dobreho zubara je vzacne.

adrian999
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz