Krém na strie

ejmi18
12. apr 2012

Dobrý deň ja by som sa chcela spýtať, či niektorá mamička má skúsenosti s krémom Bonella proti striám..Ja síce mamičkou ešte niesom, ani sa nechystám ale na stehnách a zadočku strie mám.. A chcem teda vedieť, či ten krém pomáha a ako často by som sa mala krémovať? Ďakujem..

milota164
6. apr 2016

ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu.a bol super dobre hydratuje a pomaha pokozke aby bola elastickejsia.Najlepsi jekremovat od zaciatku tehu ale pomaha zmiernit aj uz existujuce strie

lilu74
26. okt 2016

O tom kreme som veru nepocula a to je ich pritom na trhu dost vela. Ja som pouzivala krem bepanthen a bola som s nim spokojna. Natierala som sa pocas celeho tehotenstva 2x do dna a strie nemam ziadne.

iv99
26. okt 2016

taktiez nedam dopustit na bepanthen 🙂

petrapod
26. okt 2016

Ahoj, ja som pouzivala tiez Bepanthen bola som spokojna. Ked budes mat zaujem mam uplne novy na mojom bazariku za slusnu cenu uz ho nebudem potrebovat. PETTRA

lilu74
30. dec 2016

Ja som minula pocas tehu niekolko bepanthenov-radsej striam predchadzat kvalitnym kremom ako ich potom mat na cely zivot.😑

ikonica
30. dec 2016

ktory presne ste pouzivali? vidim na nete viac druhov

ikonica
30. dec 2016

uz som naslaaaa

lilu74
16. jan 2017

Ja konkretne bepanthen proti striam- modro biely obal a dostanes ho kupit bud v drogerii alebo v lekarni.