Poraďte krém na zapareniny

lusia222
20. jan 2013

Ahoj mamicky,chcem sa opytat ci neviete niektora aky krem je vhodny,resp.dobry na zapareninky na stehienkach v podobe suchych vyrazok. Dakujem 🙂

matafri
20. jan 2013

ahoj... nam na zapareniny vseobecne najlepsie pomahal Bepanthen mast

alka221
20. jan 2013

my sme potierali take sudocremom, a ked nezabral tak bepanthen..

marduliena
20. jan 2013

Aj imazol je dobrý

andrejka1983
20. jan 2013

@lusia222 nam sudocrem ani Bepanthen mast absolutne nezabrali, som to potom zahodila.....
mne sa velmi osvedčila Rybilka...a ak bolo už zle tak Imazol krempasta, ta robí zázraky pred očami 🙂
....ale hlavne je časte prebalovanie, umývanie pod čistou vodou, žiadne vlhč. utierky a vetrať ritku na čerstvom vzduchu....

flower2
20. jan 2013

Ja som s bepanthenom nebola spokojna, mozno ako prevencia ale ked uz su zapareniny, tak mi prde prilis mastny, aby pomohol.... doktorka mi predpisala imazol a ako napisala vyssie Andrejka ten robi naozaj zazraky pred ocami, za 2-3 dni bolo po zapareninách.... uplne ich vysusil, syn mal vtedy ani nie pol roka....
Teraz pouzivam preventivne rybiu mast a ked sa zacne robit zapareninka, hned nasadim imazol.... a na druhy den je vsetko ok 🙂

andrejka1983
20. jan 2013

@flower2 plne suhlasim 🙂

iivkaa1
20. jan 2013

aoj nam pomahal Bepanthen...sme s nim maximalne spokojni 🙂

andrea314
20. jan 2013

Imazol,pouzivam iba ten.vyskusali sme vselico a nic nam nepomohlo ako Imazol,je naozaj dobry 🙂

aurorag
20. jan 2013

Welleda, nechtikovy krem na zapareniny.... maju v DM vacsinou
Skusala som viacero pripravkov tejto firmy, nepacili sa mi, ale tento krem je perfektny!

ankaevka
20. jan 2013

mne sa najviac osvedčila Indulona baby na zapareniny a Imazol...sudokrém vôbec nezabral

andula78
20. jan 2013

Ja momentalne pouzivam Pavlovicovu mast. Kupila som v drogerii. Perfektna aj na suchu pokozku 🙂

maco
20. jan 2013

nam Bepanthen vzdy pomohol

lulka12
20. jan 2013

Bepanten na bežné červené miesta, Indulona Baby ako prevencia po umytí... Na drobné vyrážky som na doporučenie lekárky použivala Genciánku - fialovú vodičku z lekárne. Paličkou na čistenie uší som vyráštičky natrela, každú a nechala zaschnúť, potom krém proti zapareniu.
Za jeden deň sa to vždy upravilo .....

jacine
20. jan 2013

my mame sebamed na zapareniny a iny by som uz nechcela

johankaa
20. jan 2013

nám kožná poradila klasický púder, ktorý je dosť zaznávaný. a pomohol okamžite... 🙂 ale tie zapareniny boli na zadočku a neboli suché

lencika
22. apr 2013

ahoj ja odporucam na bepanthen my ho pouzivame do teraz a to ma dcera 2 roky ked vidim ze sa jej trochu cervena ritka tak jej potrem a je v pohode

imino5515
23. apr 2013

ahojte možem na zapareniny dat aj mast calcium pantothenicum? bepanthen nezabral ☹

brumka
23. apr 2013

na zapareniny pouzivam sudocrem alebo ebepanten, ale natake zaparaeniny ked sa dieta este strasne poti a su ysoke teploty tak zinkovu mast

mimi
23. apr 2013

u nas hned zabrala Weleda, odporucam 🙂

maja43
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja43
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milota164
29. apr 2013

ahojte, nam z kremov pomohol Bepanthen , nepouzivame vlhcene utierky len vynimocne ked nie je pristup k cistej vode.

kvietok173
29. apr 2013

ano najlepsie je umyvat cistou vodou a bepanten, alebo calcium pantotenicum, je to to iste a o polovicu lacnejsie 🙂

kristinka1153
11. jún 2013

ahojte chcem sa opitat moja mala ma zapalenu cikulku aj jej zapacha ideme mat 2roky mame este plienku prebalujem ju aj castejsie ale nepomaha to nejako

denise01
11. jún 2013

Ja od narodenia mojho synceka pouzivam rybiu masticku, na odporucanie nasej pediatricky + umyvanie pod vodou, vlhcene obrusky minimalne a zapareniny mal asi 2x za necelych 11 mesiacikov, aj to po zmene plienok...

modrofuzik11
11. jún 2013

urcite bepanthen. nam velmi pomohol🙂. este pomoze aj utierat po umyti zadocek do sucha do sucha. drzim palce

maamiinkaa
13. jún 2013

Podľa mňa a mojich skúseností je NAJ NAJ NAJ NAJLEPŠÍ KRÉM - * SUDOKREM * ! Len odporúčam !

xevulax
13. jún 2013

Imazol je úplná paráda. Kde nestačí sudocream a bepanthen, tam víťazi. Naša mala strašnú zapareninu po očkovaní. Plakala som ked som ju videla, bolo to strašne. Aj koli tomu plakala čo to bolelo. Za 2 dni nemala nič! My sme ho dostali iba na predpis. Inak veľa vetraj zapareninku aj tó nám dosť pomohlo.

anshelia
13. jún 2013

nám sa jednoznačne osvedčil Bepanten, nič iné už neskúšam. zapareniny vyliečil a dalšie sa odkedy používame ani nevytvorili 🙂

xevulax
13. jún 2013

@kristinka1153 skoc s malou k lekarke, môže tam mať infekciu. Nenechaj ju trápiť sa a hlavne zhoršiť sa. Sup s ňou hneď ráno k lekarke. Sama zápal nevyliecis!