Kúpele Bojnice -vaše skúsenosti

davido
30. apr 2019

Mám schválené kúpele na pohybové ústrojenstvo+neurologické problémy ,celkom ma zaujali kúpele Bojnice ,mala by som ísť v auguste .Máte skúsenosti s týmito kúpeľmi ?Aké sú procedúry ,ubytovanie ,strava ...atď....ďakujem za odpovede ...

raszuz
30. apr 2019

@davido ja som bola nedávno síce iba na víkendovom (od piatku do nedeľe) pobyte v LD Lysec, ktorý je prepojený s LD Mier, a za mňa super. Ubytovanie, strava i procedúry.

oli18
30. apr 2019

@davido Ja som bola minulého roku. Procedúry dobré, ako všade. Strava výborná. Ubytovanie by som v lete brala v priľahlých vilkách, zbytočne preplácať Lysec, či Mier, ak si celý deň mimo izby. V zime je iné, vtedy je dobre mať všetko pod jednou strechou. Pekné okolie, veľmi sa starajú.

maajak
20. jan 2020

Kde si bola ubytovaná? Ja sa rozhodujem pre Mier, alebo Kľak. Je Mier príliš rušný, keď sú tam všetky procedúry? Ďakujem za odpoveď

davido
autor
22. jan 2020

@maajak ahoj, ja som bola ubytovana v Baniku a bola som veľmi spokojná. Bola som v auguste a bolo to celkom rušné ale mne to vôbec nevadilo. Všetky procedúry som mala v Baniku, strava bola výborná a okolie je nádherné.

0silvia0
10. okt 2022

@oli18 ahoj. Rozmyslam nad Bojnicami. Ale chcem ist vo februari na Acko na 28 dni. Poradis prosim ci je lepsi Mier ci Lysec? Pride za mnou na tyzden manzel.

oli18
10. okt 2022

@0silvia0 ja som bola v Mieri. Vsetko pod jednou strechou. V zime je to vyhoda. Zariadenie take z polovice 90tych rokov. Ma aj novu modernu pristavbu. Ak si na A, zavolaj tam a dohodni si presny termin, aj ubytovanie v pristavbe. Jedlo bolo vyborne, vtedy rekonstruovali jednu jedalen. Salaty a kompoty volne dostupne. Lisec nepoznam, je drahsi, ako Mier, mal by byt krajsi.

0silvia0
10. okt 2022

@oli18 dakujem a mozem to riesit este pred schvalenim poistovnou? Myslim predbeznu rezervaciu.

oli18
10. okt 2022

@0silvia0 urcite ano, tiez som to tak riesila, ale v lete. Vo februari nebude naval. Oni ti povedia, do kedy mas poslat potvrdeny navrh, aby ti drzali termin.

0silvia0
10. okt 2022

@oli18 super, dakujem ti. V kupeloch som este nebola, tak netusim ako to chodi.

maajak
10. okt 2022

@0silvia0 Ak môžem prispieť, bola som aj v Miery aj v Lyscy. Lysec sklamanie- hlavne na procedúrach. Ubytovanie v Lyscy väčšie izby, balkón. Mier- menšie izby, usmievavý personál, ochotnejšie fyzioterapeutky....

0silvia0
10. okt 2022

@maajak dakujem ti velmi pekne, pomohla si mi.

0silvia0
17. okt 2022

@maajak
@oli18 dnes mi prisiel postou navrh na kupelnu starostlivost. Citam v pouceni, ze navrh je platny 3 mesiace od vystavenia. Toto mam ako chapat? To mam mat do 3 mesiacov uz nastup do kupelov? Ja som chcela ist az vo februari...

oli18
17. okt 2022

@0silvia0 Presne ti to nepoviem. Podľa mňa to môže byť tak, že do 3och mesiacov od potvrdenia ZP ho máš poslať do kúpeľov. Možno bude vedieť @maajak.

maajak
17. okt 2022

@0silvia0 tak to počujem 1x. Najlepšie je zavolať si do kupeľov, aby sme Ti neradili zle. Viem, že su nejake zmeny v kupeľnej liečbe, čo sa týka platieb, ale o 3 mesačnej platnosti-to sa divim...

0silvia0
17. okt 2022

@maajak
@oli18 diky, budem volat zajtra do poistovne. Tiez sa mi to zda cudne.