Kúpele na liečbu pohybového ústrojenstva

vikusjk
18. jún 2020

Ahojte mamicky, viete mi prosim poradit, ktore kupele na SK su take najlepsie na liecbu pohybového ustrojenstva? Idealne s nejakymi procedúrami zameranými aj na artozu kolien, alebo ine liecebne procedury na bolave kolena. Na nete pozeram, porovnavam, ale pomozu osobne skusenosti, mozno kde boli vasi rodicia a pod 🙂 Dakujem

potos987
18. jún 2020

Ja som velmi spokojna v Piestanoch. Tento rok tam idem treti krat a o inych som ani neuvazovala.

kacena4
18. jún 2020

na poistovnu ci za hotove? zavisi od ceny ak za hotove a standardu a co ocakavas/ju teraz som prisla z turcianskych teplic bolo super hoci este stale koronovy stav, ale aj dudince su super oboje liecive pramene a daju sa aj cez zlavovy portal vybavit

vikusjk
autor
18. jún 2020

@kacena4 za hotove a cena urcite nie je rozhodujuca, chcem to pre maminu, s procedúrami a samozrejme dobra strava, pekne prostredie, prijemny personal atd su len plus

vikusjk
autor
18. jún 2020

@potos987 vies prosim odporucit aj nejaky konkretny balicek, alebo co urcite nevynechat? Kde sa ubytovat atd? Dakujem 🙂

kacena4
18. jún 2020

@vikusjk turcianske boli teraz vynikajúce! mali aj 4hviezdickovy hotel uz budu aj svedske stoly, personal uzasny procedury od vymyslu sveta!!! keby som nebola po operacii chrbtice tak si to tam aj uzivam 😍 a to prostredie!!!! rovno oprosti krasny velky park takmer ako les prechadzky vynikajuce hned velka namesticko s pesou zonou pod oknami rybnicek s rybkami - fakt krasa - boli sme spokojni

vikusjk
autor
18. jún 2020

@kacena4 dakujem za info 🙂

brita7777
18. jún 2020

Piešťany a Trenčianske Teplice

vikusjk
autor
18. jún 2020

@brita7777 mame sa v Trenc.tepl.nepacilo

daganov
18. jún 2020

@vikusjk ano mne sa tam nepáčilo, odporúčam Piešťany alebo Dudince

vikusjk
autor
19. jún 2020

@daganov v Dudinciach sa pacilo aj mamine, ale bola v nejakom dome mimo priamo tych kupelnych domov.

potos987
20. jún 2020

@vikusjk Bola som cez zdravotnu poistovnu a byvala som v Esplanade. Super.

vikusjk
autor
26. jún 2020

@kacena4 ahoj, prosim ta v akom hoteli si bola ubytovana? Idem nakoniec s mamou aj ja s dcérou a kvôli nej (mojej malej) som zvolila turcianske, lebo je tam aquapark. Ponukaju mi ten 4* hotel, avsak v menej vyhovujúcom termine, alebo nejaky hotel Aqua, v termine, ktory je pre nas uplne super, len ten hotel vyzera podla fotiek taky... povedzme, ze menej pekny. Vies poradit, co vybrat prosim? Dakujem 🙂

kacena4
26. jún 2020

@vikusjk ten 4hviezdickovy je uzasny tam sme boli aj my je oproti akvaparku odporucam aj priamo v nom je koopu procedur a bazenov od vonkajsieho az po perlickovy nam aquapark nechybal jedine ak by detom chybali smyklavky 🙂 ten aqua je kusok dalej budete asi musiet trosku prejst pozri si to na mapach a teda aj nizsia trieda predpokladam

vikusjk
autor
26. jún 2020

@kacena4 dakujem, uz som aj rezervovala medzicasom tu Fatru 4*, my s malou (no malou, ma 8 😀) mame pobyt s aquaparkom a mamina liecebny s procedurami, ale tiez moze denne na 2 hod dojst do aquacu za nami, takze verim, ze to bude ok 🙂

lusi26
17. apr 2021

@potos987 dobrý deň riešim tiež kúpele piešťany a letný termín.Ako dlho ste vybavovali kým vám prišla odpoveď a pridelený termín,dalo sa dohodnúť termín a konkrétny hotel a termín v lete?

rubina123
27. júl 2021

@kacena4 prosím môžete mi povedať ako sa presne volá liečebny kúpeľ kde ste boli? Som po operácii driekovej platničky a neviem kam mám ísť

kacena4
27. júl 2021

@rubina123 LD Velka Fatra poistovna preplatila 4*

lusi26
27. júl 2021

@rubina123 ja som v pieštanoch esplanade 4*

rubina123
12. aug 2021

@lusi26 vďaka pekne 🙂

evina2
10. nov 2021

@potos987 prosím vás koľko ste platili v esplanade za pobyt cez poisťovňu? A na koľko ste tam boli? Ďakujem.

lusi26
11. nov 2021

@evina2 v esplanade som bola ja 28dni cez poisťovňu A poukaz všetko platí poisťovňa, strava ubytovanie procedúry, ja som platila len daň ubytovaciu a ešte niečo vychádza to 3,20e na deň

sorel
8. aug 2022

@lusi26 ahoj, keď tí všetko preplacala poisťovňa, musela si mať skupinu A , niečo vážnejšie.
Ja dostanem skupinu B. Nevieš koľko budem platiť? Akurát sa mi to vybavuje, do Bojnic.

lusi26
8. aug 2022

@sorel mne poslali s kupelov presny vypocet doplatkov, lebo aj kedmas napr A platis miestnu dat a poplatok za ubytovanie. Tento rok sato dokonca menilo vraj isli ceny hore. Ja som platila do 100e avtedy tam skupina B cca400e.

lusi26
8. aug 2022
sorel
9. aug 2022

@lusi26 myslíš, že v skupine B sa zmestim do tých 500eu? Akosi to išlo strašne hore.Ale ja som dôchodkyňa. Tam by mali byť dajaké zľavy.

lusi26
9. aug 2022

@sorel no onibto koli corone azvyšovaniu cien tento rok tak dali. Skus si tam ked tak prevolat

sorel
10. aug 2022

@lusi26 ďakujem, veď mi to príde na papieri zo VŠZP presne koľko budem platiť. Potom sa ozvem. Ahoj!

cernusik
19. jan 2023

@lusi26 prosím ťa, ty si bola po operácii chrbtice alebo na A- cko sa dá ísť aj bez operácie pri dlhoročných problémoch? Ďakujem

lusi26
19. jan 2023

@cernusik ja som bola po operacii na A. Raz zavdva roky mám nárok na B. Skús sa popýtať svojwj dr prípadne v poistovni. Len viem že min rok nastali zmeny aj doplatkoch pri B ale to majú asi každé kúpele inak

cernusik
20. jan 2023

@lusi26 aha..no ja som na operáciu nebola, aj keď mi bola odporúčaná, mala som aj termín, no ochorela som. Ale aj tak by som chcela najskôr skúsiť liečbu infúzie, rehabilitácie, kúpele a uvidím či pomôže. Ďakujem za info