Kúpele Štós

gococo
28. sep 2016

Ahojte mamicky, chcela by som si od Vas vypytat informacie ako ste spokojne s liecenim v kupeloch Štós myslím tým teda procedúry, pobyt, ubytovanie, strava, škôlka škola ďakujem

domkamarko
28. sep 2016

Ja som bola s dvoma deťmi v júni tohto roka, a boli sme veľmi spokojní.Prostredie prekrásne, všetko rozkvitnuté, ubytko dalo sa, trocha ďalej sme bývali, tak sme mali dennodenne prechádzky zaručene, ale veď o to išlo, byť čo najviac na vzduchu, strava nám stačila, aj keď chlapi trocha nadávali, procedúry super, tak verím že sa tam vrátime 😉

yvoneta
11. júl 2017

Ahoj, ide niekto jul - august do Stosu?

kvetinka4777
7. aug 2017

@yvoneta ahoj....my ideme v auguste.Vy ste uz boli?Ako ste boli spokojni?

yvoneta
7. aug 2017

@kvetinka4777 ahoj...az na jedlo da sa povedat spokojne. Jaskyna sa nam ujde len tento posledny tyzden, co sme tu, 3krat, pre velky zaujem. Sme tu treti krat a buduci rok planujem uz inam, uz to tu mame prilis obkukane. Ides prvy krat?

kvetinka4777
7. aug 2017

@yvoneta ano prvy krat a trocha mam obavy.Vraj sa tam nikam nechodi na vylety...aj obchod je daleko.

kvetinka4777
7. aug 2017

Hlavne kvoli jaskyni sme sa rozhodli pre Štos,takze sa do nej mozno ani nedostaneme.Este maju stale zlavu,ze jaskyna zadarmo?

kvetinka4777
9. aug 2017

@yvoneta Skuste na bud.rok Lucivnu...my sme tam boli 2 krat a je tam fajn.

yvoneta
9. aug 2017

@kvetinka4777 jaskyna je zadarmo, ale velky zaujem. Vylety byvaju od piatku do nedele.

marcelatt
9. jan 2018

ahojte dievcata, chcela by som ist prvy krat do kupelov so synom ako doprovod, nikdy sme predtym este v kupeloch neboli, viete mi prosim poradit? mozem aj niekomu spravu? dakujem