Kúpele Štós

venusa85
19. feb 2023

Zdravím, je tu niekto, kto bol v kúpeľoch Stos tento, resp minulý rok? Sú tu len staršie diskusie,na stránke toho nie je veľa. Zaujímalo by ma, ako to tam chodí-ubytovanie, procedúry, speleoterapia, voľný čas.... Za každé "čerstvé" info ďakujem

soniakh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soniakh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
venusa85
autor
17. apr 2023

@soniakh ďakujem ☺ mame ubytovanie v Slnečnom lúče. Dcera ma o mesiac 6rokov. Lucivna je fakt super, mne sa ale uz vlani nepacil pristup lekarov, odflaknute. V sept.nastupuje do skoly, preto riesime teraz a do Lucivnej sa tak skoro nedostaneme.
Co ma v stose zarazilo-ked som sa pred mesiacom informovala, aj zaistovala,povedala mi pani poplatky. A zrazu mi pride papier a na dceru ma doplacat za lozko 12€/noc😞 Vraj to je nove, vsetko drazie...v lucivnej som ani cez sezonu nepresiahla 500€, tu to bude vyse 700 €

soniakh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
venusa85
autor
18. apr 2023

@soniakh pre mňa to bol trochu aj šok 😃 a ďakujeme, my sa rady tulame

venusa85
autor
18. apr 2023

@soniakh ešte ma zaujíma, či umožnia matkám ísť s deťmi na procedúru, ako bazén, sauna, alebo pôjde sama dcéra?

soniakh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka1010
23. apr 2023

@venusa85 dobry.. Ked za, dieta Co ma schvalene kupele platite 12 eur, za seba kolko prosim vas? Mate tiez schvalene?

kvetinka1010
23. apr 2023

@kvetinka1010 a kde ste ubytovani?

kvetinka1010
23. apr 2023

@kvetinka1010 vsade sa rovnako plati? Aj tatranka, luc Ci hl. Budove? Pre tych Co maju schvalene neviete?

venusa85
autor
23. apr 2023

@kvetinka1010 áno, mám. Za seba na deň 21,50€ (bývanie, strava, poplatok) dcére platí poisťovňa všetko, okrem poplatku a tých 12€ je novinka, nakolko šli ceny hore 🤦‍♀️ čiže poisťovňa im nedala viac a oni majú právo si pýtať.

venusa85
autor
23. apr 2023

@kvetinka1010 ešte podotknem, že dcéra má A, a Beckari doplácajú 35€!!!

venusa85
autor
23. apr 2023

@kvetinka1010 my budeme v Lúči, do Stosu ideme prvý raz.

mata1826
27. okt 2023

@venusa85 ahoj môžem poprosiť info ako ste bola spokojná s pobytom?

venusa85
autor
27. okt 2023

@mata1826 ahoj, ak mám byť úprimná,žiadna sláva. My sme bývali v Slnečnom lúči,čo je min 10minut od hl.budovy. Izby žiaden luxus,čo by mi ani nevadilo,ale bolo tam cítiť taky puch/zápach tym,ze je to staršie. Sprchy totálna katastrofa,to sa snáď vôbec neupratovalo, na izbách tiež nie veľmi čisto. Mali sme TV,chladničku. Procedúry všetko v hl.budove,ale hrdza,plesne...no katastrofa na dýchacie kúpele. Strava sa vyberá (ale len doprovod,deti nie),často sa opakuje to isté.

venusa85
autor
27. okt 2023

@mata1826 ne možnosť speleoterapie,každý si platí sám. Mojej dcére tak "namixovali" procedúry,že jej viac uskodili ako pomohli. Skola/škôlka funguje,program robia nejaký,premietajú filmy/rozprávky,zábavy....pre mňa sú to skôr kúpele pre dospelých, nie pre deti. Nemajú sa tam kde zabaviť, ihriská slabota,herňa nič moc a chladno tam bolo...jedine co sa nám páčilo,bola príroda. Zaskočila ma platba za dcéru,sk.A,všetko hradí poisťovňa a prišlo mi doplácať za ňu 12€ na deň + kúpelný poplatok, a teda nič moc to nebolo. Nakoniec som.jej platila "len" polovicu navyše.
Pre deti je top Lučivná,boli sme 3x.
Kľudne napíš SS,ak niečo 🙂

veronika838
13. mar 2024

@venusa85 ahoj v apríli ideme s malým do Štósu a trocha sa bojím po týchto správach čo čítam že ako to tam bude vyzerať 😶 môžem ti napísať správu? Mala by som nejaké otázky ak by ti to nevadilo.

venusa85
autor
14. mar 2024

@veronika838 ahoj,jasne. Kľudne sa pýtaj