Kvapky MMS a vaše skúsenosti s nimi

kuratko
15. feb 2012

"Upozornenie Modrý koník tímu: Obsah tejto diskusie je vnímaný ako kontroverzný. Uverejnené informácie nenahrádzajú návštevu skúseného odborníka (lekára, právnika a pod.), preto pri čítaní príspevkov odporúčame nezabúdať na overovanie informácií a na názory odborníkov. Ďakujeme za porozumenie."

Ahojte baby, zakladam tuto temu, aby sme sa mohli podelit so svojimi skusenostami s tymito kvapkami. precitala som si o nich a zaujalo ma to, trpim totiz uz roky psoriazou. podla toho co som o kvapkach zistila, tak je to hotovy zazrak, preto sa mi tomu tazko veri. vraj lieci v podstate vsetky choroby. ( bolesti kĺbov a svalov
detoxikácia
prevencia rakoviny, doplnok pre pacientov s rakovinou
astma
AIDS
cukrovka
skleróza multiplex
veľmi rýchle pôsobenie na celkovú imunitu a vitalitu tela
zneškodnenie všetkých patogénov, vírusy, baktérie, plesne, kvasinky a rôzne iní škodlivé mikroorganizmy
účinná detoxikácia od ťažkých kovov
odkyslenie organizmu
infekcia kože (akné, zranenia, genitálie)
psoriáza
zjemňuje pleť
suchoty
herpes (opar)
hepatitída (zápal pečene)
ťažkosti v ústnej dutine (opar, rôzne infekcie)
žalúdok (vredy, helicobacter pyroli)
črevné infekcie (zápaly, nadúvanie)
pečeň (produkcia cukrov, hladina krvného cukru)
poruchy produkcie hormónov
oslabená imunita
srdce (pomáha pri záchvatoch angíny pectoris, normalizuje rytmus srdca)
septum defectus, srdečné choroby
vysoký krvný tlak, zúženie ciev
choroby obličiek, obličkové kamene
astma, pľúcne choroby
práca svalov, šport
namiesto antibiotík:je účinnejší a bez bočného negatívneho pôsobenia,nepoškodzuje črevnú mikroflóru,obnovuje ju a pomáha užitočným baktériam
nespavosť, poruchy spánku
skúškové obdobia
zvýšenie fyzickej sily
depresie, poruchy pamäte
alzheimerová choroba
únava, doplnenie energetických zásob
zvýšenie bunečného metabolizmu
chrípka a ďalšie parazitálne infekcie
súčasť kozmetiky (ako prevencia)
proti vráskam
znižuje tvorbu kŕčových žíl
zápal pľúc
zápal slepého čreva
zápal močových ciest
zlepšuje krvný obeh
reumatické zápaly
odstraňuje lupiny
malária )

budem rada ked napise niekto, kto ma s nimi skusenost. dakujem 🙂

sisaha
15. feb 2012

@kuratko ak by liecili vsetko to co je tam napisane, tak na svete neexistuju tieto choroby..

acrobaleno
15. feb 2012

Ľudia, nenechajte sa oblbovať. Prečítala si si, z čoho to je? Na čo sa to používa? Never tomu.

kuratko
autor
15. feb 2012

@acrobaleno
@sisaha ved ja tomu moc neverim.. len ludia, ktori trpia nevyliecitelnou chorobou, ako aj ja, sa chytaju aj slamky.. :-/

igiana
15. feb 2012

Pamatam si minuly rok to bolo v TV novinach, ze v Cechach to zakazali predavat, lebo ze to je zdraviu skodlive. Viem ze sesterka a svagrina to davali celej rodine, ale ziadne zazraky sa nekonali, obcas mali hnacku a necitili sa dobre z toho. Ja som sa s vyvalenymi ocami cudovala, ze co to do seba davaju a to dokonca aj malym detom 😕 . Je to nejaka chemikalia, nieco ako dezinfekcny prostriedok Savo a berie sa to po kvapkach. Nedavalo mi to nikdy logiku, ako nejaky vyrobok podobny chloru moze robit take zazraky, to sa mozu dat nachytat iba taki, co nepoznaju na akych principoch funguje napr. rakovina, ved vedci cele roky skumaju a vyvijaju nove lieky na nu, a teraz pride nejake "'savo"' a rozozna dobre bunky od zlych atd 😕

sisaha
15. feb 2012

@kuratko ja ti verim, ale vzdy sa spoliehaj na svoj instinkt. Ak niekto bude prezentovat aky je jeho vyrobok uzasny a na co vsetko pomaha, ze preco je tolko ludi chorych... Radsej si nasetri a chod na dovolenku k mrtvemu moru, alebo pozri tie rybycky co pomahaju pri koznych chorobach. 😉

acrobaleno
16. feb 2012

@kuratko títo "výrobcovia" ich zneužívajú, pretože ako hovoríš, chytajú sa poslednej slamky...ono to pôsobí ako placebo v prvých týždňoch, ale liek to nie je...

lenocka80
5. jún 2012

@kuratko prave som ich objednala 🙂 Manzel ich chce vyskusat, tak po aplikacii sa ozvem 😉

kuratko
autor
5. jún 2012

@lenocka80 diky, budem rada 🙂

nanyka
22. júl 2012

ja ich práve beriem, som zvedavá ako budú účinkovať 🙂 poznám ľudí, ktorým to pomohlo na rôzne neduhy, ľudia tomu ešte moc neveria, a odsudzujú to, ale zabúdajú, že doktori a farmaceuti musia liečiť, nie vyliečiť - celá medicína je biznis , takže preto všetky tie choroby stále existujú...
z MMS nemá nikto nič a je x prípadov ľudí, ktorým pomohlo, takže tak, treba aj posnoriť po nete a pozrieť iné diskusné fóra, ktoré sa tomu venujú..

rbb1
23. júl 2012

dobry,,

kupil som si MMS & 50% acit solution priamo z USA ,, http://www.futurehealthtoday.com/customer/accou... ,,, 🙂
beriem ho uz tyzden,dostal som sa k 5 kvap. rano a vecer hodinu po jedle a cistim si aj usta kazde rano a vecer s 10 kvap. s vodou do pohara,, mam vysoky tlak pichanie v srdci priedusky tiez nie su ok a o pluciach ani nevravim,som tazky fajciar ,boleli ma klby ,zapchavali alebo zacinali sa mi zapchavat zily,,wooow,,paaaani poviem vam je to naozaj zazrak ,dnes som uz presiel peso bez problemov trasu ktoru som nedokazal prejst ,moj tlak sa zlepsil srdce mi nebusi nepicha ,klby nebolia prestal som kaslat pluca a priedusky ma uz netrapia tak ako pred tyzdnom ,,zlepsilo sa vsetko,,,precital som si vsetko co som zohnal o MMS ,pozrel zopar video's a nakoniec som sa rozhodol skusit to ,,pomohlo to aj ked som sa nedrzal presne podla pokynov pana MMS-a ,, ako vravim,beriem len 5 kvapiek rano a vecer 😀 ,,, doporucujem kazdemu prestudovat si a skusit to

zelam vela zdravia 😉

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdraviezprirody
29. júl 2012

Moji známi to používajú a veria tomu. Aj ja verím, že pomohlo mnoho vážne chorým (malária). Ale nemyslím si, že je to vhodné užívať bezhlavo. Treba si uvedomiť, že je to chémia. Agresívna chémia!!! Aj keď matematicky (chemicky) sa rozloží v organizme na "neškodné" látky, môže narobiť viac zlého, ako dobrého.
@kuratko keď sa predsa len rozhodneš tento prípravok vyskúšať, určite neužívaj dlhodobo a vo veľkých množstvách.
Ja by som hľadala niečo, čo je overené tisícročiami. A to sú bylinky 😉

nanyka
30. júl 2012

@zdraviezprirody milujem prírodu a využívam, čo nám ponúka... no nie vždy to stačí..

pre tých, čo sa o to zaujímajú viac, tu je vlákno o MMS spolu so skúsenosťami užívateľov:
http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36...

pakesko
19. aug 2012

@kuratko
Áno je to pravda, že to pomáha na 90% chorôb. Nemusíte sa báť je to odskúšané a nikomu to ešte neublížilo iba pomohlo. To, že je niekomu nevoľno je preto, lebo po užití MMS sa vyhubia patogény a telo sa ich potrebuje zbaviť. Aj keď je to chemikália v takých malých množstvách to vôbec nikomu neublíži. MMS1 po aktivovaní kyselinou citrónovou sa zmení na oxid chloričitý ktorý tvorí aj náš imunitný systém. To isté je aj pri MMS2 kde chlornan vápenatý po zriedení vodou sa mení na kyselinu chlórnu. Užívaním MMS1 a MMS2 si rýchlo dobijete imunitný systém a ten si poradí s chorobami. O oxide chloričitom a kyseline chlórnej sa učia lekári na vysokej škole.

pakesko
19. aug 2012

@rbb1
Súhlasím, takéto skúsenosti má už veľa ľudí. Treba šíriť myšlienku pána Jima Humbla. Pomohol už milónom ľudí zachrániť ich životy a zdravie. Preto ho aj prenasledujú, lebo on lieči. Pozrite si aj video:

https://www.youtube.com/watch?v=5BIJhU2xG8E
zuzitka
20. sep 2012

@nanyka ahoj, možem sa opýtat, či ti tie mms kvapky pomohli? 🙂

nanyka
1. okt 2012

@zuzitka ahoj, práve som sem prišla napísať svoju skúsenosť... nepomohlo, ba čo viac, ocitla som sa v nemocnici 😒 a skoro som až umrela, mala som zakyslený organizmus, hodnota krvi 6,3, čiže stav bol ozaj vážny + som padla na 3 dni do kómy...brala som to presne podľa návodu, mám všetky knižky prečítané, fóra prejdené...
ale napriek tomu som pochybila v tom, že MMS nie sú vhodné pre mňa... vraj sú výborné od chrípky po rakovinu, no ja mám autoimunitné ochorenie a na to mi to nezabralo, naopak poškodilo a momentálne sa dávam dokopy...
nevadí, nabudúce si to dobre rozmyslím, do čoho pôjdem a to isté odporúčam aj druhým...odteraz už len moja stará dobrá príroda 🙂

a ešte k zubom - všade som čítala pozitíva o bielení, o vyliečení paradentózy a podobne - ja som paradentózu nemala, ale po dobratí kvapiek mi zuby strašne zožltli a odhalili sa mi krčky zubov, sú veľmi citlivé na dotyk, čiže ešte aj to k tomu všetkému...

nanyka
1. okt 2012

@pakesko no,ja sa teda už bojím to komukoľvek odporučiť po mojej skúsenosti (viď vyššie v príspevku) ... 😖

lentuska
1. okt 2012

Ja poznam par ludi, co si rakovinu vyliecili, z boreliozy, kedy mu hrozilo az ochrnute, tak chalan bol do tyzdna na nohach, co ani doktori neverili. Hovoril, ze mu bolo dva dni tak zle, ze myslel,ze uz mu bije posledna hodina, grcal, hnackoval (detoxikacia 🙂), ale ked to po dvoch dnoch preslo, tak sa citil jak znovu zrodeny. Krvne vysledky mal jak batola,.....teraz to uziva moja sefka,ta ma rakovinu, teda ale musim povedat,ked si to tu pripravuje v kancli, beee, tak mame co robit, hrozna vona!!! Ja davam tiez prednost prirodnym preparatom, davam si dokopy imunitu s doktorkou Tomovou, a som spokojna, pomohla!

zuzitka
2. okt 2012

@nanyka

bazalka01
16. okt 2012

@nanyka
Nedá mi nereagovať na tento príspevok. Píšeš, že Ťa hospitalizovali v nemocnici a Tvoje pH krvi bolo 6,3. Podľa mojich vedomostí rozmedzie pH krvi je 7,3 - 7,45 (dosť úzke rozmedzie). Už hodnoty pH krvi 6,8-6,9 sú nezlučiteľné so životom. Myslím, že ak by tieto hodnoty klesli pod túto hranicu došlo by k strate vedomia, zástave srdca a následne k smrti.
Ak je tu nejaký lekár a ja sa v tom čo som napísala mýlim budem rada ak ma opraví 😨

frostik
19. okt 2012

@nanyka
Nejde mi neragovat, podla mna si to bud zle davkovala, alebo si si obiednala nieco ineho, alebo ti poslali nieco ine alebo nejaka ina moznost z kopec moznosti, lebo zatial co som precital dost iformacii o MMS a diskusii tak som sa s takouto vecou nestretol este a prave naopak ma odkyslovat organizmus... ale nenehal som nic na nahode a urobil som si jeden test. V sobotu som dostal chripku, hned som na nu aplikovas MMS, po 2 dnoch som sa uz som bol OK, dobral som do piatku este mmsko, ale podstatna informacia je ze v sobotu som si zo zvedavosti zistil svoje ph z moci a vyslo mi 5,5 teda to preuoazalo na kyslost vnutorneho prostredia a dnes (Piatok) som zistoval svoje ph z moci a vyslo mi 7

nanyka
27. okt 2012

@bazalka01 k strate vedomia prišlo, bola som v kóme pár dní.. tiež som mala vedomosti, že hodnota je nezlúčiteľná so životom, ale mám na to podklady z nemocnice v lekárskej správe, tam mám priamo napísané, že hodnota bola 6,3 - bola som v štádiu umierania, klesala mi teplota, dostala som sa až na hranicu 32 °C , lekári mi vraveli, že som prišla v hodine dvanástej - respektíve ma priviezli, už v bezvedomí... takže asi tak... inak - bola som v nemocnici v Nemecku, kde ma ošetrovali špičkoví lekári a bojovali o môj život ako draci, za čo som im veľmi vďačná...neviem, prečo by si vymýšľali a uvádzali v správe nepravdivé hodnoty. Správa má 15 strán, mám tam uvedené všetky namerané hodnoty rôznych vyšetrení počas celého pobytu.

nanyka
27. okt 2012

@frostik zlé dávkovanie som nemala, konzultovala som to emailom aj na oficiálnej stránke Jima Humbla - dodržiavala som "protokol 1000" , ktorý je určený na moju diagnózu a dávkovala som to presne podľa návodu, v presnú hodinu - ide konkrétne o 8 x denne po 3 kvapky (postupne od 1 kvapky samozrejme) ...
kvapky som mala z vyskúšaného zdroja...
skôr si myslím, že chyba sa stala v tom, že na moju diagnózu bola asi hlúposť aplikovať tieto kvapky - je rozdiel mať chrípku a rozdiel niečo vážnejšie... i keď Humble odporúča kvapky všetkým, s tým, že na určité diagnózy to vraj nemusí mať žiadaný efekt - asi môj prípad...
a čo mi povieš napríklad na tie zuby? videla som fotky odstráneného zubného kameňa + vybielenie, ja som mala presný opak - zožltli a ustúpili mi ďasná, vidno krčky, takže o problém viac s ktorým bojujem...

dominika147
5. nov 2012

caute aj ja som skusila iba tak preventivne a na alergiu, ale dostala som menzes, napriek tomu ze uzivam antikoncepciu a mala som ho dostat az o 3 dni...tak mam obavu ci to nejak neoslabuje antikoncepciu, a nahodou by som zostala tehotna 😕 tak som pre istotu prestala....neviete ci to moze mat vplyv??

mmska
6. nov 2012

Ahoj dominika147, ja som si objednala mms a prave ho skusam. uz dlho sa necitim dobre tak som tiez zvedava. zatial som ok. mam zname farmaceutky. vela sa rozpravame. urcite by som si nekupila ziadne vitaminy v lekarni skor caje a ovocie. dalsia vec- moj nazor na antikoncepciu je, ze ak mms vyplavuje s tela vsetko zle tak antikoncepcia je poriadny humus a skus radsej nieco ine ako tabletky. a rada vsetkym skuste vylucit maso a mliecne vyrobky pokial mate vaznejsiu chorobu ako napr. rakovina-je to hnojivo a prospieva jej ked sa takto stravujeme.

mmska
6. nov 2012

a podstata je v tom, ze pravdepodobne znizuje ucinok antikoncepcie tym, ze vyplavuje vsetko zle a zlozenie antik. je zdraviu skodlive.

dominika147
13. nov 2012

😲 no ved to mi je jasne ze antikoncepcia nieje velmi prospesna, ale co ine mi poradis? no este ze som neotehotnela, priatel by si zrejme myslel ze som to urobila naschval 😀 inak tiez som obmedzila maso a prešla som na kozie mlieko...počula som ze mlieko v obchodoch je tak 100km od praveho mlieka a o mase sa tiez v dnesnej dobe neda povedat nic pozitivne, tak uz papam ked tak len divinu od miestnych polovnikov 😝

nextik
15. nov 2012

Ja som uz skoro tri mesiace v kuse chora (mam skolkarku a sme chore obe uz od septembra) a vcera som s tym zacala. No zatial mi je tak isto - ziadna zmena. Tak uvidime. Aj ked som skepticka... Nahovoril ma na to mm ktory to tiez zacal brat. Uz som tak zufala tak sa tiez chytam slamky 🙂

cholitko
19. nov 2012

@nextik
@mmska baby a odkiaľ ste objednavali kvapky a co stali? A ešte jedna otázka, koľko kvapiek je asi tých 100 ml?
@kuratko
@lenocka80
@nanyka