Laserová operácia očí na klinike Neovízia

mariannax
15. apr 2013

ahojte dievčatá, nepoznáte niekoho vo svojom okolí, kto by chcel ísť na laserovú operáciu očí? klinika NeoVízia má program LASIK Párty a podstata je tá, že keď sa spojí skupinka osôb, vyjde nás to oveľa lacnejšie... viac na www.neovizia.sk... ďakujem za odpovede 🙂

veronika0212
17. sep 2013

Ahoj ja mam zaujem o operaciu neolasik HD a tiez by som sa rada pridala do lasik skupiny aby nas bolo 8🙂 je to este pre teba aktualne?

jancibubla
5. nov 2013

Zdravím. Má niekto skúsenosti s inplantovaním multifokálnej šošovky? Aké sú negatíva?

kika2486
20. nov 2013

Kika2486 Ahojte,zbierate este zaujemcov na lasic party? Mala by som vazny zaujem.popripade,ak uz tato skupina nie je aktualna,viete mi poradit,kde by som sa do podobnej mohla prihlasit? Dakujem 🙂

bjanana
20. nov 2013

@kika2486 tiez by som sa rada pridala do skupiny na lasic party.. nasla si uz niekoho? jana

medynka82
28. nov 2013

@bjanana ahoj, uz si v nejakej skupine?

bjanana
29. nov 2013

ahoj, ano, a je nas 7 🙂 mame uz aj urceny datum vysetrenia na 10.12. ak sa chces pridat, daj mi hned vediet!!! j.

jill
12. dec 2013

Ahojte,hľadáme ľudí, ktorí by chceli s nami v skupine absolvovať laserovú operáciu očí na klinike Neovízia v BA, termín tak január-február. Čím nás bude viac, tým vyjde operácia lacnejšie.Viac na http://www.neovizia.sk/cennik/cennik-laserovych...
Môžete ma kontaktovať do IP. dakujem

perimaster
28. dec 2013

caute, kolki uz ste?

mimikoll8
3. feb 2014

Ak ma niekto zaujem o operaciu, tak davame dokopy skupinu na operaciu neolasik na klinike neovizia v Bratislave. Kto by mal naozaj vazny zaujem ozvite sa mi na mail mimi.kollarova@gmail.com. Vopred dakujem.

haslerkaaa
26. mar 2014

ahojte, ako ste prosim boli spokojne s operaciou v Neovizii?

beech
22. apr 2014

@mimikoll8 už ste boli na opéracii?

scajus
27. apr 2014

@mimikoll8 @beech ja by som tiez šla do bratislavy

scajus
2. máj 2014

ahojte 🙂 hladam ludi, do skupiny s počtom 8 ludi na laserovu operaciu oči bezbolestnu.
zatial sme 4, chybaju nam este styria dalsi ludia.
zakrok by bol na klinike v BA, termin si potom určime spoločne. ale predpokladam dakedy v lete.
ak máte zaujem piste na mail 🙂

s.kubovicova@gmail.com

dakujem

coralee_wiley
7. apr 2015

Ahojte, niekto kto by chcel ist na operaciu oci v maji do neovizie? sme dve hladame dalsich do skupinky 🙂

mmichael
7. apr 2015

aká je tam cena?

stanulienkat
7. apr 2015

@coralee_wiley ja by som sla

stanulienkat
7. apr 2015

@scajus bola si natej laserovej operacii?

coralee_wiley
7. apr 2015

@stanulienkat chceli by sme to zrealizovat v ramci akcie LASIK párty, kde je cena v zavislosti od poctu osob, cim viac, max 8, tym je to lacnejsie ;) - http://www.neovizia.sk/cennik/cennik-laserovych...

stanulienkat
7. apr 2015

@coralee_wiley viem,tiez som asi mesiac dozadu zadavala takuto ponuku,no nikto sa nehlasil. 15.4. Je nejaka prednaska v Karlovke v Excimeri,tak idem aj tam pozriet,lebo su najdlhsie na trhu a maju najviac skusenosti a nechavam otvorene dvere aj tej Neovizii. No su neskutocne drahi,tak uvidim aku cenu za obidve oci ponuknu. Rozhodne ak sa nazbiera dost ludi,tak poprosim info. Dakujem

stanulienkat
7. apr 2015

@veronika0212 ahoj,ak si bola na tej laserovej operacii,mozem poprosit info?

veronika0212
7. apr 2015

ahoj bola som v petrzalke na neovizii a po roku mozem povedat ze som spokojna....hlavne to nocne vstavanie a nemusim hladat okuiare..sla by som do toho znovu

laura_pausini
20. apr 2015

@coralee_wiley @stanulienkat ahojky, aj ja sa pohravam s myslienkou operacie - ozval sa ti niekto uz ohladom "party"? ja by som do toho sla 🙂

stanulienkat
21. apr 2015

@laura_pausini ja eom bola na prednaske v Excimeri v Karlovke,asi idem tam. Funguju vyse 20 rokov,maju skusenosti a novy laser.

coralee_wiley
23. apr 2015

@laura_pausini @stanulienkat hello, mne sa podarilo dostat ako nahradik do skupiny, ale mam kamosku co este stale chce ist a to cim skor, co vy na to?

vera_alanko
23. apr 2015

@stanulienkat
ahoj, Excimer mozem odporucat, ja som tam bola pred rokom a pol a som velmi spokojna, prisposobili sa mi ohladne datumov na vysetrenia aj na kontroly, kedze som dochadzala z Irska, samotna operacia prebehla na Silvestra 🙂

stanulienkat
23. apr 2015

@vera_alanko ktorym laserom si sla? Obe oci naraz? Vidis uz ok? Ake dioptrie sa mala? Dakujem

stanulienkat
23. apr 2015

@coralee_wiley ja asi idem do Karlovky,su 22 rokov na trhu,zdaju sa mi skusenejsi a doveryhodnejsi. A nie su taki drahy ako neovizia. Maju novy moderny laser. Pozdavaju sa mi viac.

vera_alanko
23. apr 2015

@stanulienkat
vies co, oni ti presne odporucia po vysetreni, ktory je pre teba najvhodnejsi, ja som cakala, ze to bude samozrejme ten najdrahsi, ale mylila som sa. Dioptrie som nemala velke, 1.50 a 1.75 myslim. Prvy den bol v pohode, druhy den tiez, treti ma rezali strasne oci, pretoze sa na 3 dni myslim aplikuju sosovky, na ktore som ja ale vobec zvyknuta nebola, potom to ustupilo a uz len klasicke kvapkanie atb a pouzivanie masticky. dala som si spravit obe oci naraz, pokial by lekar nedoporucil inak urcite by som to nerozdelovala. Odvtedy vidim super, nemala som ziadne problemy ani vedlajsie ucinky. Ja za seba osobne som spokojna, ako aj s vyberom kliniky, tak aj so zakrokom a s pooperacnou starostlivostou. 🙂

laura_pausini
27. apr 2015

@coralee_wiley ahoj. je kamoska na mk alebo mi vies dat na nu kontakt? chcela by som ist v blizkej dobe. dakujem 🙂

alena258
18. máj 2015
Používateľ alena258 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alena258.

zhanala som ludi do skupinky aj ja, ale nakoniec som nasla kliniku, co ma akurat akciu na lasik www.cornea.sk/cennik takze som sa rozhodla pre tu.