Lieky Aphrodisia - skúsenosti

nikushka2521
8. aug 2014

ahojte brali ste iniekto tieto lieky?? chce sa spytat ci naozaj ucinkuju... a mozu sa brat pri HAK??

monkabr
8. aug 2014

@nikushka2521 Ahoj, mam skusenosti s afrodiziakalnymi bylinami, aj ked nie priamo s tymto produktom. Ano, uplne kludne ich mozes brat popri hak. Nie su to lieky.
Produkt vyzera dobre, aj ked tam mohli primiesat este par vybornych bylin, mozno este lepsich ( napr. Rozchodnica ružová ) Ten zensky je len z 3 bylin, co je trosku skoda... Nie je tam nic skodlive, este aj emulgatory su bezpecne. Urcite ale necakaj okamzite zazraky, taketo doplnky by sa mali uzivat dlhodobejsie na dosiahnutie ucinkov, aj ked trosku by mali zaucinkovat aj po prvom uziti.
Torsku tam prehanaju, Ako, ze s tymto produktom dosiahnete spolocne vyvrcholenie, navrati orgazmus, odstrani problem s nedostatocnym mazanim a bla bla bla, to su bludy...
Inak je to rovnaka firma, ktora vyraba tablety super prsia Eriky Judiniovej, takze ma to neprekvauje 🙂
Hlavne ide o to, aky mas problem, mozes ho napisat ? Tento doplnok by mal urcite pomoct pri nechuti na milovanie, zvysit libido. Ale ak je napr. problem v niecom inom, napr s orgazmom, nic od toho necakaj. Na rychlejsie dosiahnutie orgazmu a silnjsie pocity pri milovani by som ti vedela odporucit nieco ovela, ovela lepsie 🙂

nikushka2521
autor
9. aug 2014

no ja od kedy beriem hak mi odisla nejako chut na milovanie... koli tomu.. bola som aj u gyngu a on potrvdil ze hak znizuje chut na sex.. ja osobne sex milujem ale v poslednej dobe nejak nemam chut a bojim sa ze takto pridem o partnera.. o rok hak vysadzam tak iba zatial chcem daco vyskusat...

nikushka2521
autor
9. aug 2014

@monkabr tak dufam ze t splni svoj ucel 🙂